Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Dřeviny, inzerce okrasných dřevin

Inzerce dřevin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte dřeviny.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13.../ 13

Výpis inzerátů

Nabídka
Jsme rodinná firma Trojan působící v Šumavských Volarech,Tel.602 948 583 a Zabýváme se pěstováním a prodejem vánočních stromků,ozdobného klestu z Jedlí,Smrků,Borovic i Thují a Vzrostlých okrasných dřevin...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Vánoční stromky z Šumavské plantáže Detail inzerátu ...

Prodej kmene "Ořech", vč. kácení

Cena: dohodou | 19. 10. 2016
Nabídka
Nabídka: - pokácení a odvoz kmene „ořech“
Rozměry kmene: - průměr 45 - 38 cm, délka 400 cm
Místo: - Kroměříž, Riegrovo nám. č. 163 (zahrada ve vnitřním bloku).
Možnost prohlídky: - do 14. Listopadu 2016
Kácení: - Leden 2016
Foto: - 2 ks v příloze
Nabídněte cenu.


...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodej kmene Detail inzerátu ...

Morus Nigra

Cena: 30 ,-Kč | 04. 10. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Morus Nigra:
Morus Nigra (Morušovník černý) pocházející ze západní Asie je velmi stará teplomilná opadavá ovocná dřevina s atraktivním olistěním, u nás pěstovaná též jako okrasný strom s krátkým kmenem a rozložitou korunou. Morus Nigra kvete v květnu až červnu nenápadnými jehnědami, ze kterých se pak tvoří plody, tmavě modré až černé moruše.Jsou výborné i v čerstvém stavu k přímé konzumaci, nebo na přízdobu dezertů. Zajímavostí jsou léčivé účinky této rostliny. Listy se používají při nachlazení, plody bohaté na vitamíny a antioxidanty mají výrazný tonizující účinek na ledviny a močové cesty a kořen se používá při astmatu, diabetu a hypertenzi. Cena za sazenice o velikosti cca 30 cm je 30,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Morus Nigra Detail inzerátu ...

dubová mulčovací kůra

Cena: 250 ,-Kč | 17. 08. 2016
Nabídka
Odpad z odkorňování dubových kmenů. Ideální k mulčování pod okrasnými dřevinami či na zeleninové zahrádky proti plevelu, případně i do koňských výběhů. vždy čerstvá, max 14dnů skladovaná, odběr volně ložené nebo pytlované v Bigbag pytlech

cena 250,-/m3

osobní odběr v Moravských Bránicích nebo možnost dovozu...
Přidat do výběru >> kraj: Jihomoravský Zvýhodnit >> dubová mulčovací kůra Detail inzerátu ...

Phylanthus Emblica,sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 16. 08. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Phylanthus Emblica.
Phyllanthus Emblica nebo též „Indický angrešt“, pocházející ze subtropických oblastí Indie je opadavý nízký strom z čeledi Phyllanthaceae, známý především pro své jedlé ovoce obsahující velké množství vitamínu C a aminokyselin. Tyto výjimečné plody jsou odedávna využívány jako nejúčinnější prostředek pro udržení dobrého zdraví a celkovou regeneraci organizmu a díky obsahu tříslovin jsou i silným antioxidantem.
Indický angrešt je u nás pěstován v interiérech, sklenících, nebo zimních zahradách, jako okrasná ovocná rostlina s jemnými, částečně opadavými zpeřenými lístky, kvetoucí nenápadnými žlutozelenými květy.Rostlina je velmi vhodná na bonsay.Cena je 35,- Kč za 1 kus.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Phylanthus Emblica,sazenice Detail inzerátu ...

Dub červený,sazenice

Cena: 60 ,-Kč | 16. 08. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Dub červený:
Dub červený - dub americký Dub červený je cennou okrasnou parkovou dřevinou a díky dobrým růstovým vlastnostem je využíván i jako lesní dřevina. V deseti letech dosahuje výšky 5-6 m. Dřevo tohoto duby patří mezi nejkvalitnější mezi duby.
Dub červený je možno využít v parcích, zahradách, ale i na golfových hřištích ke skupinovým výsadbám, nebo jej pěstovat jako solitéru, která zaujme nejen atraktivně zbarvenými listy, ozdobnými plody a rozložitou strukturou koruny, ale může dobře posloužit i jako stínící strom.Může být používán k výsadbě atraktivních živých plotů .Cena je 60,- Kč za 1 kus.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Dub červený,sazenice Detail inzerátu ...

Chamaerops Humilis,naklíčená semena

Cena: 35 ,-Kč | 16. 08. 2016
Nabídka
Nabízíme naklíčená semena Chamaerops Humilis:
Chamaerops Humilis neboli „Žumara nízká“je mrazuvzdorná okrasná palma menšího vzrůstu, určená zvláště pro přímou výsadbu. Od mládí vytváří každoročně nové přírůstky ( nové kmínky) a působí tak bohatým keřovitým dojmem. Listy jsou nádherně vějířovité, modrozelené barvy, spodní strana je bělavě plstnatá. Do výšky roste palma velice pomalu, exempláře větší než člověk jsou velice vzácné. Při správné péči začne palma brzy kvést. Odolává mrazům až do -17°C.Sada obsahuje
2 naklíčená semena za 35 ,- Kč.
Semena .- neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Chamaerops Humilis,naklíčená semena Detail inzerátu ...

Paulownia Tomentosa,sazenice10-15

Cena: 25 ,-Kč | 09. 08. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Paulownia Tomentosa – velikost 10-15 cm
Paulownia Tomentosa nazývaná také "čínský císařský strom" je nádhrená atraktivně kvetoucí solitera. Květy mají modrofialovou barvu což je u stromů vzácné, jsou trubkovité, dosahují velikosti 8 cm. Jednotlivé květy jsou složeny v květenství, dosahující velikosti okolo 30 cm. Kvetoucí paulownia patří mezi nejatraktinější mrazuvzdorné kvetoucí stromy. Listy tohoto stromu jsou srdčité, široké až 30 cm .Plodem je dřevitá tobolka o velikosti 4 cm,která je plná drobných semen. Stromek je zpočátku velmi rychle rostoucí. Z jara vysazená malá silná sazenice je schopna vyrůst během sezony až o dva metry. Dorůstá velikosti 10-20 m dle podmínek.Mrazuvzdornost je vysoká nad - 30°C u starších stromů. Mladé rostliny při namrznutí velmi dobře obráží. Cena 25,- Kč za 1 kus
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Paulownia Tomentosa,sazenice10-15 Detail inzerátu ...

Paulownia Tomentosa,sazenice 50cm

Cena: 55 ,-Kč | 08. 08. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Paulownia Tomentosa – velikost 50 cm
Paulownia Tomentosa nazývaná také "čínský císařský strom" je nádhrená atraktivně kvetoucí solitera. Květy mají modrofialovou barvu což je u stromů vzácné, jsou trubkovité, dosahují velikosti 8 cm. Jednotlivé květy jsou složeny v květenství, dosahující velikosti okolo 30 cm. Kvetoucí paulownia patří mezi nejatraktinější mrazuvzdorné kvetoucí stromy. Listy tohoto stromu jsou srdčité, široké až 30 cm .Plodem je dřevitá tobolka o velikosti 4 cm,která je plná drobných semen. Stromek je zpočátku velmi rychle rostoucí. Z jara vysazená malá silná sazenice je schopna vyrůst během sezony až o dva metry. Dorůstá velikosti 10-20 m dle podmínek.Mrazuvzdornost je vysoká nad - 30°C u starších stromů. Mladé rostliny při namrznutí velmi dobře obráží. Cena 55,- Kč za 1 kus
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Paulownia Tomentosa,sazenice 50cm Detail inzerátu ...

Vzrostlé Thuje prodám

Cena: 1 200 ,-Kč | 26. 07. 2016
Nabídka
Prodáváme krásné Thuje Holmstrum,výšky od 200cm do 400cm,cena dle odebraného množství a výšky Thují...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Vzrostlé Thuje prodám Detail inzerátu ...

Washingtonia Filifera-sazenice

Cena: dohodou | 18. 07. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Washingtonia Filifera:
Washingtonia filifera je nádherná robusní rychle rostoucí palma pocházející z polopouští Kalifornie v USA. Mohutný kmen je pokryt zbytky listů, které vytvářejí kryt. Vějířovité listy šedozelené barvy mají velmi dlouhé řapíky (až 1,5 metru), které jsou pokryty trny, ale s přibývajícím věkem je postupně ztrácejí. Filifera znamená vláknitá, protože charakteristický rys této palmy je, že na koncích listů vytváří jemná vlákna. V našich podmínkách je to interiérová dekorativní palma.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Washingtonia Filifera-sazenice Detail inzerátu ...

Washingtonia Filifera,naklíčená sem

Cena: dohodou | 15. 07. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Washingtonia Filifera:
Washingtonia filifera je nádherná robusní rychle rostoucí palma pocházející z polopouští Kalifornie v USA. Mohutný kmen je pokryt zbytky listů, které vytvářejí kryt. Vějířovité listy šedozelené barvy mají velmi dlouhé řapíky (až 1,5 metru), které jsou pokryty trny, ale s přibývajícím věkem je postupně ztrácejí. Filifera znamená vláknitá, protože charakteristický rys této palmy je, že na koncích listů vytváří jemná vlákna. V našich podmínkách je to interiérová dekorativní palma.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Washingtonia Filifera,naklíčená sem Detail inzerátu ...

Adonidia Merrillii - nakl. semena

Cena: dohodou | 15. 07. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Adonidia Merrillii:
Adonidia merrillii (Veitchia merrillii) nebo také „Palma vánoční“ pocházející z Flipín je krásná vysoká elegantní palma, rychle rostoucí, v našich podmínkách vhodná jako pokojová, nebo se hodí do zimních zahrad a skleníků, hojně bývá i v obchodních centrech, protože je známá svou nenáročností a přizpůsobivostí. Dorůstá výšky až 7 m, má štíhlý šedý kmen a zpeřené prohnuté listy, které můžou být až dva metry dlouhé.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Adonidia Merrillii - nakl. semena Detail inzerátu ...

Araucaria Araucana,sazenice

Cena: dohodou | 15. 07. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji sazenice Araucaria Araucana:
Araucaria araucana „Blahočet chillský“ původně pocházející jak sám název napovídá z Chille, je rostlina nápadného exotického vzrůstu s větvemi připomínajícími opičí ocásky. Trojhranné, nebo oválné lesklé stálezelené listy – jehlice jsou hustě okolo větví. U vitálních rostlin přiroste ročně jedno patro. . Mrazuodolnost rostliny je až do – 23°C.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Araucaria Araucana,sazenice Detail inzerátu ...

Morus Nigra - sazenice

Cena: dohodou | 12. 07. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Morus Nigra:
Morus Nigra (Morušovník černý) Morus Nigra kvete v květnu až červnu nenápadnými jehnědami, ze kterých se pak tvoří plody, tmavě modré až černé moruše. Z těchto chutných šťavnatých sladkokyselých plodů lze vyrábět např. marmelády, šťávy a vína. Ale jsou výborné i v čerstvém stavu k přímé konzumaci, nebo na přízdobu dezertů. Zajímavostí jsou léčivé účinky této rostliny. Listy se používají při nachlazení, plody bohaté na vitamíny a antioxidanty mají výrazný tonizující účinek na ledviny a močové cesty a kořen se používá při astmatu, diabetu a hypertenzi.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Morus Nigra - sazenice Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12.../ 13
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Zahradní bazar nabízí inzeráty zahradních dřevin, okrasných dřevin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné zahradní dřeviny, okrasné.,dřeviny a keře, okrasné dřeviny a keře, dřeviny na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace