Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Dřeviny, inzerce okrasných dřevin

Inzerce dřevin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte dřeviny.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13.../ 13

Výpis inzerátů

Bismarckia,naklíčená semena

Cena: dohodou | 12. 07. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Bismarckia Nobilis:
Bismarckia je nádherná robustní palma pocházející původně z Madagaskaru a Komorských ostrovů, která je známá pod dvěma různými jmény. Bismarckia – po německém kancléři a druhé Medemia. Palma je velice atraktivní svými nádhernými vějířovitými bělo-modro-šedými tuhými listy tvořícími krásnou korunu, která může dorůstat až do výšky 10 metrů a šířky kolem 2,5 metru. Semena mají velikost vlašského ořechu.
Tato nádherná a celosvětově oblíbená palma je předurčená svojí mrazuvzdorností do – 7 stupňů celsia k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě.
Semena - neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Bismarckia,naklíčená semena Detail inzerátu ...

Paulownia Tomentosa,sazenice

Cena: dohodou | 01. 07. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Paulownia Tomentosa:
Paulownia Tomentosa nazývaná také "čínský císařský strom" je nádhrená atraktivně kvetoucí solitera. Květy mají modrofialovou barvu což je u stromů vzácné, jsou trubkovité, dosahují velikosti 8 cm. Jednotlivé květy jsou složeny v květenství, dosahující velikosti okolo 30 cm. Kvetoucí paulownia patří mezi nejatraktinější mrazuvzdorné kvetoucí stromy. Listy tohoto stromu jsou srdčité, široké až 30 cm .Plodem je dřevitá tobolka o velikosti 4 cm,která je plná drobných semen. Stromek je zpočátku velmi rychle rostoucí. Z jara vysazená malá silná sazenice je schopna vyrůst během sezony až o dva metry. Dorůstá velikosti 10-20 m dle podmínek.Mrazuvzdornost je vysoká nad - 30°C u starších stromů. Mladé rostliny při namrznutí velmi dobře obráží.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Paulownia Tomentosa,sazenice Detail inzerátu ...

Eucalyptus Tetraptera- semena

Cena: dohodou | 29. 06. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena Eucalyptus Tetraptera:
Eucalyptus tetraptera je rychle rostoucí velmi populární okrasná rostlina keřovitého vzrůstu pocházející ze Západní Austrálie, s hladkou šedou nebo bílošedou kůrou, dlouhými lesklými kožovitými listy zelené barvy a růžovými nebo červenými květy. Květy vyrůstají z velkých červených pupenů, které se později mění na okřídlené až 5 cm dlouhé červené plody. Eucalyptus je vhodný k pěstování v interiéru, nebo zimní zahradě. Je možné jej pěstovat i jako bonsai.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Eucalyptus Tetraptera- semena Detail inzerátu ...

Sabal Causiarum,naklíčená semena

Cena: dohodou | 29. 06. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Sabal Causiarum:
Sabal causiarum je jedním z největších druhů rodu Sabalů pocházející z Portorika a z Britských Panenských ostrovů, kde se využíval k pletení klobouků, košíků , houpacích sítí a jako materiál na střechy chýší. Roste samostatně, má mohutný kmen šedivé barvy. Listy jsou tuhé, dlanité, tmavě zelené barvy. Palma snese i nižší teploty, ale v našich podmínkách je potřeba ji na zimu přemístit do interiéru.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Sabal Causiarum,naklíčená semena Detail inzerátu ...

Habr obecný - semena

Cena: dohodou | 17. 06. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena Habr obecný:
Habr obecný ( Carpinus Betuleus) je dobře tvarovatelný listnatý opadavý strom rozšířený téměř po celé Evropě. Své uplatnění má jako soliterní, avšak v použití na pevné živé ploty je skutečnou jedničkou. Je neprůhledný i v zimě díky starým listům zbarveným do atraktivní zlatavé barvy, které drží na stromě až do jara a opadávají až s příchodem nových svěžích zelených listů. Zašpičatělé listy jsou 4 – 12 cm dlouhé, podlouhlého eliptického tvaru s dvojitě pilovitými okraji. Silné zkřížené větve poskytují útočiště ptákům, proto jsou jimi tak oblíbené k hnízdění. Kvete od dubna do května samčími a samičími květenstvími (jehnědami).
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Habr obecný - semena Detail inzerátu ...

Trachycarpus Fortunei,sazenice

Cena: dohodou | 14. 06. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Trachycarpus Fortunei:
Palma trachycarpus fortunei je mrazuvzdorná až do – 20°C. V našich podmínkách svojí mrazuvzdorností je předurčena pro přímou zahradní výsadbu. Pyšní se velkými, leskle zelenými listy s téměř okrouhlou čepelí. Řapíky dosahují délky cca 40 – 90 cm.
Kmen této palmy je pokryt četnými dlouhými vlákny, které se svým vzhledem podobají konopí (od toho palma konopná). Je ze všech venkovních mrazuvzdorných palem druhá nejodolnější, snáší teploty až do – 20°C. Tyto palmy jsou velmi nenáročné, v nádobách díky omezenému prostoru dosahujímenší velikosti v závislosti na velikosti nádoby.Volně vysazené při optimálních podmínkách až 15 metrů.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Trachycarpus Fortunei,sazenice Detail inzerátu ...

Semena okrasných dřevin - levně!

Cena: 100 ,-Kč | 20. 03. 2016
Nabídka
nabízíme semena mnoha okrasných i exotických druhů dřevin. V sortimentu máme okrasné i exotické dřeviny listnatých i jehličnatých druhů za nízké ceny např.: Borovice himalajská, Borovice limba, Borovice sibiřská, Cedr atlaský, Cedr himalajský, Javor dlanitolistý Atropurpureum, Jedle korejská Wils, Jedlovec kanadský, Jinan dvoulaločný, Modřín japonský, Sekvoje stálezelená, Sekvojovec obrovský, Vistárie čínská, Zerav obrovský, Jedle balzámová, Borovice tuhá, Javor červený, Borovice osinatá, Katalpa trubačovitá, Borovice ohebná, Liliovník tulipánokvětý, Jedle subalpinská, Borovice drobnokvětá ... Udělejte radost svým blízkým i sami sobě. Objednat můžete v našem eshopu....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Semena okrasných dřevin - levně! Detail inzerátu ...

Ořechové a třešňové dřevo

Cena: dohodou | 09. 02. 2016
Nabídka
Prodám ořechové a třešňové dřevo....
Přidat do výběru >> kraj: Moravskoslezský, okres: Frýdek-Místek Zvýhodnit >> Ořechové a třešňové dřevo Detail inzerátu ...

laťe MDF 35x33mm

Cena: dohodou | 10. 12. 2015
Nabídka
Nabízíme k prodeji laťe 35x33mm z materiálu MDF 720 délek:2765mm-1176 ks,2085mm-94ks,2050mm-796ks,2000mm-739ks,1840mm-692ks.Cena 4300,-Kč za 1m3 bez DPH...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> laťe MDF 35x33mm Detail inzerátu ...

Prodám truhlářské řezivo - jasan, o

Cena: 7 900 ,-Kč | 23. 11. 2015
Nabídka
Prodám truhlářské řezivo - jasan, olše, javor.
Jasan-Tloušťka 50 mm, šířka 120-550mm,Délka 3 m. Cena-10900 Kč;
Jasan-Tloušťka 50 mm, šířka 120-360 mm,Délka 4 m. Cena-10900 Kč ;
Olše- Tloušťka 50 mm, šířka 120-400 mm,Délka 4 m. Cena-7900 Kč ;
javor - Tloušťka 50 mm, šířka 120-400 mm,Délka 3 m. Cena-10900 Kč ;
Kaštanová 489/34, 620 00 Brno
http://brennholz-eco.com/index.php/cs/
+420519780431...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodám truhlářské řezivo - jasan, o Detail inzerátu ...

Palma Acoelorrhaphe wrightii

Cena: dohodou | 01. 10. 2015
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena:

Acoelorrhaphe wrightii je středně velká palma, která vypadá velice působivě v kontejnerech u vchodů. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky 4 - 5 metrů, v nádobách nebo v mírném podnebí dosáhne této velikosti jen zřídka. Je předurčená svojí mrazuvzdorností do – 6 °C k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Palma Acoelorrhaphe wrightii Detail inzerátu ...

Sazenice Araucaria Araucana

Cena: dohodou | 09. 09. 2015
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice:
Araucaria araucana „Blahočet chillský“ původně pocházející jak sám název napovídá z Chille, je rostlina nápadného exotického vzrůstu s větvemi připomínajícími opičí ocásky.. U vitálních rostlin přiroste ročně jedno patro. . Mrazuodolnost rostliny je až do – 23°C.
V nabídce máme i jiné druhy atraktivních sazenic:
Borovice korejská, Dub červený, Jubaea chilensis, Araucaria araucana,Asimina Triloba,Brugmansia Arborea,Gingko Biloba, Trachycarpus Fortunei, Levandule ,Paulownia Tomentosa a Elongata, Plumerie …
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Sazenice Araucaria Araucana Detail inzerátu ...

Sazenice Trachycarpus - neoseeds

Cena: dohodou | 14. 08. 2015
Nabídka
Palma trachycarpus fortunei je mrazuvzdorná až do – 20°C. V našich podmínkách svojí mrazuvzdorností je předurčena pro přímou zahradní výsadbu. Je ze všech venkovních mrazuvzdorných palem druhá nejodolnější, snáší teploty až do – 20°C. Tyto palmy jsou velmi nenáročné, v nádobách díky omezenému prostoru dosahují menší velikosti v závislosti na velikosti nádoby. Zároveň máme v nabídce i jiné atraktivní sazenice: Borovice korejská, Dub červený, Jubaea chilensis, Araucaria araucana,Asimina Triloba,Brugmansia Arborea,Gingko Biloba, Trachycarpus Fortunei, levandule …
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Sazenice Trachycarpus - neoseeds Detail inzerátu ...

Washingtonia - naklíčená semena

Cena: dohodou | 14. 08. 2015
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena .
- Palma Washingtonia.: Palma má dlouhé květenství, až tři metry, s četnými malými světle oranžovorůžovými květy. Washingtonia je předurčená svojí mrazuvzdorností do – 5 °C k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě.
Zároveň máme v nabídce i jiné atraktivní druhy naklíčených semen za akční cenu:
Dub červený, Asimina Triloba, Chamaerops Humilis,cykas Dion Edulis, Gingko Biloba, Hyophorbe Lagenicalius /lahvová palma/, Hyophorbe Verschaffeltii,Jubaea Chilensis,Latania Modrá Palma, Strelitzia Bílá Nicolai,Bismarckia Nobilis,Nannorrhops Ritchieana,Strelitzia Reginae, Trachycarpus Fortunei …
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Washingtonia - naklíčená semena Detail inzerátu ...

Prodej palivového dřeva Zlín

Cena: 800 ,-Kč | 29. 07. 2015
Nabídka
Zabýváme se výrobou a prodejem různých druhů palivového dřeva. Dřevo rozvážíme k zákazníkům nákladním automobilem Avia po celém Zlínském kraji, po dohodě i do jiných lokalit.
Dále provádíme kácení a ořezy stromů, rizikové kácení stromolezectvím a jiné arboristické služby. Dřevo nabízíme štípané, délka polen se pohybuje v délce cca 30 - 40 cm (ideální do krbu či kotle).
Ceny jsou uvedeny v prostorových metrech sypaných (prms) - dřevo volně nasypané do prostoru 1x1x1 metr.
Tvrdé palivové d
řevo - štípané
1200 Kč / prms
Měkké palivové dřevo - štípané
800 Kč / prms
Směs tvrdého a měkkého dřeva a jehličnany - štípané
1000 Kč / prms
! Při odběru většího množství dřeva a pro stálé zákazníky nabízíme možnost slevy !...
Přidat do výběru >> kraj: Zlínský Zvýhodnit >> Prodej palivového dřeva Zlín Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13.../ 13
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Zahradní bazar nabízí inzeráty zahradních dřevin, okrasných dřevin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné zahradní dřeviny, okrasné.,dřeviny a keře, okrasné dřeviny a keře, dřeviny na prodej


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace