Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Inzerce květin, inzeráty jarních květin, umělé květiny

Inzerce květin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte květiny.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14.../ 27

Výpis inzerátů

Rajče Green Grape - semena

Cena: 15 ,-Kč | 18. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Green grape:
Rajče Green Grape (Solanum lycopersicum) je tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčátek, vyznačující se netradičním žlutozeleným zbarvením plodů a sladkou chutí. Rajčata jsou vhodná k přímé konzumaci a zvláště pak do čerstvých zeleninových salátů a na přízdobu pokrmů. Jejich výhodou je, že se  nemusí krájet. Sada obsahuje 10 semen za 15,- Kč
semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Green Grape - semena Detail inzerátu ...

Passiflora Mollissima, semena

Cena: 20 ,-Kč | 18. 06. 2018
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena Passiflora Mollissima:
Passiflora mollissima (mučenka nejměkčí – banánová) velice odolná a invazivní, původem tropická víceletá  stálezelená liána z  oblasti And,  pěstovaná v našich podmínkách jako okrasná, exoticky působící pokojová rostlina s dřevnatějící  řídce větvenou lodyhou porostlou lesklými ozubenými trojlaločnatými žilnatými listy. Na konci dlouhých chlupatých  stonků se objevují dvakrát do roka krásné nápadné jemně vonné  květy, z nichž se vyvíjejí velice chutné plody podobné banánu, které jsou vhodné jak k přímé konzumaci, tak na výrobu džusů, šťáv, zmrzlin a ovocných pohárů. Sada obsahuje 5 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Passiflora Mollissima, semena Detail inzerátu ...

Escobaria Zilziana, semena

Cena: 20 ,-Kč | 14. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena kaktusu Escobaria Zilziana:
Escobaria zilziana pocházející z Mexika je krásný kaktus hustě pokrytý tenkými bílými trny, že se mu v anglicky mluvících zemích říká: „Mexická sněhová koule“. Trny mohou mít růžové nebo hnědé špičky. Tento kaktus má protáhlé válcovité tělo, pokryté modrozelenými hrbolky, ze kterých v trsech vyrůstají přibližně 1,5 cm dlouhé trny. Kvete nádhernými 2,5 - 3 cm širokými květy v různých barvách od bílé, až po světle růžovou. Escobaria zilziana může odnožovat. Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Escobaria Zilziana, semena Detail inzerátu ...

Rajče Indigo Apple,semena

Cena: 23 ,-Kč | 14. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Indigo Apple:
Rajče (Lycopersicon esculentum Mill) „ Indigo Apple“ je netradiční raná tyčková (indeterminantní) odrůda cherry rajčete. Plody se vyznačují oproti jiným odrůdám vyšším množstvím antioxidantů prospívajících lidskému zdraví. Jsou  vhodné  jak do pestrých zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů, tak i k přímé konzumaci. Doba zrání je cca 75 dní. Plody jsou odolné k praskání a dobře skladovatelné. Sada obsahuje 10 semen za 23,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Indigo Apple,semena Detail inzerátu ...

Washingtonia Robusta, naklíčená

Cena: 20 ,-Kč | 14. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Washingtonia Robusta:
Washingtonia robusta je palma, která je původem z jihozápadu USA a severního Mexika. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky cca 20 metrů, kmen je ve tvaru sloní nohy, na vrcholku dosahuje průměru 25 cm a u země může být široký přes metr. V květináčích dosahuje výšky kolem 3 m nebo menší. Palma má vějířovité světle zelené listy o průměru cca 2 m, na koncích se vytváří jemná vlákna, která s přibývajícím věkem odpadají. Řapíky jsou dlouhém až 1,5 m, v horní části mají červenohnědý nádech. Mladé rostliny mají okraje řapíků s ostny, které se s věkem vytrácejí. Palma má dlouhé květenství, až tři metry, s četnými malými světle oranžovorůžovými květy. Washingtonia je předurčená svojí mrazuvzdorností do – 5 °C k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě. Sada obsahuje 3 naklíčená semena za 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Washingtonia Robusta, naklíčená Detail inzerátu ...

návrh zajímavé

Cena: 20 000 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
nabízíme půjčky od 1000 euro a více,
v následujících oblastech : nemovitosti , nákup vozidel , v zemědělství , v investice , financování studia , dluh, odkup , ve výši 2.90% .
...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> návrh zajímavé Detail inzerátu ...

Diospyros Virginiana, sazenice

Cena: 45 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Diospyros Virginiana:
Diospyros Virginiana, neboli „Tomel viržinský“ je opadavá dvoudomá ovocná dřevina se žlutooranžovými, v plné zralosti velmi chutnými  plody podobajícími se rajčatům,  pocházející ze státu na východním pobřeží USA, snášející teploty pod – 30°C,  je vhodný  celoročně k  pěstování v našich klimatických podmínkách. Listy Tomelu jsou tmavě zelené, květy drobné, nenápadné. Plody jsou vhodné k přímé konzumaci, na sušení, mražení apod. Balení obsahuje 1 sazenici o velikosti cca 20 cm za 45,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Diospyros Virginiana, sazenice Detail inzerátu ...

Chilli Little Elf - semena

Cena: 25 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Little Elf:
Paprička Chilli Little Elf pochází původně z Maďarska. Je typem odrůdy Pequin. Poměrně malá rostlina produkuje drobné vícebarevné plody s vysokou pálivostí, která je přibližně 50 000 – 100 000 SHU. Papričky jsou vhodné na sušení a jako přísada do pokrmů. Rostlina celkově působí velice dekorativním dojmem a bude se dobře vyjímat i na okenním parapetu.  Sada obsahuje 10 semen za 25,- Kč.
Semena – neoseeds
 
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Little Elf - semena Detail inzerátu ...

Okurka Piert Bing - semena

Cena: 18 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena okurky Piret Bing:
Okurka Piret Bing (Cucumis sativus) je italská odrůda s tmavě zelenými, dlouhými plody jejichž pevná dužnina obsahuje jen velmi malá semena. Na chuť jsou tyto okurky výborné, bez hořkosti. Okurka je bohatá na vitamín C a minerály, pomáhá proti zadržování vody v těle a pro nízký obsah kilojoulů je vhodná i při redukční dietě. Okurky se konzumují čerstvé např. do salátů, používají se na zeleninové oblohy, nebo je možné i grilovat a konzervovat.
Sada obsahuje 30 semen za 18,- Kč.
Semena - neoseeds
 
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Okurka Piert Bing - semena Detail inzerátu ...

Rajče Reise, semena

Cena: 14 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Reise:
Rajče Reise je tyčková (indeterminantní) odrůda rajčat vyznačující se plody úžasného netradičního vzhledu a velmi dobré, spíše kyselejší chuti. Rajčata jsou vhodná k přípravě omáček, polévek, do zeleninových salátů i k přímé konzumaci. Sada obsahuje 10 semen za 14,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Reise, semena Detail inzerátu ...

Cycas Zamia Furfuracea, naklíčená

Cena: 40 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cycas Zamia Furfuracea:
Cykas Zamia Furfuracea neboli „keják otrubnatý“ je nenáročná dekorativní krásná rostlina  s velice tuhými a lesklými listy, původně pocházející z jihovýchodu mexického státu Veracruz. Rostlina má krátký, někdy i podzemní kmen, z jehož středu vyrůstají 50 – 150 cm dlouhé listy při čemž každý je tvořen 6 – 12 páry velmi pevných drsných lístků. Cykasy se na první pohled podobají podsaditým palmám, se kterými však nemají nic společného. Jako nahosemenné mají blíže k jehličnanům. Podobně jako jehličnany vytvářejí šištice, které jsou největší v rostlinné říši. Díky atraktivnímu vzhledu a vzácnosti se cykasy staly i předmětem zájmu sběratelů.Sada obsahuje 2 naklíčená semena za 40,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cycas Zamia Furfuracea, naklíčená Detail inzerátu ...

Passiflora Ligularis, semena

Cena: 20 ,-Kč | 12. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Passiflora Ligularis:
Passiflora  ligularis (Mučenka jazykovitá) původem tropická víceletá  stálezelená liána z Jižní Ameriky,  pěstovaná v našich podmínkách jako okrasná, exoticky působící pokojová rostlina s dřevnatějící  řídce větvenou lodyhou, z níž vyrůstají  středně zelené celokrajné jazykovité listy o délce cca 8 cm a velice nápadné jemně vonící  pravidelné  květy. Plodí ze všech druhů mučenek nejchutnější plody, které jsou velmi aromatické a bohaté na vitamíny. Jsou známé též pod názvem maracuja.  Zralé plody sladkokyselé chuti jsou vhodné k výrobě džusů, šťáv, nebo i k přímé konzumaci. Sada obsahuje 5 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Passiflora Ligularis, semena Detail inzerátu ...

Chilli Tabasco - semena

Cena: 25 ,-Kč | 12. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Tabasco:
Paprička Chilli Tabasco má stejně jako většina chilli svůj původ v Mexiku. Tato odrůda je známá především tím, že se z ní vyrábí velice oblíbené dochucovadlo pokrmů Tabasco. Svou pálivostí 30 000 až 50 000 SHU se řadí mezi středně pálivé. Používají se do omáček, polévek, k masu aj. Také jsou výborné jako přísada do nakládané zeleniny.Sada obsahuje 10 semen za 25- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Tabasco - semena Detail inzerátu ...

Rajče Purple russian plum,semena

Cena: 18 ,-Kč | 12. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Purple Russian Plum:
Rajče Purple Russian Plum je tyčková ( indeterminantní), velmi produktivní odrůda pocházející původně z Ukrajiny. Atraktivně zbarvené plody odolné proti praskání se vyznačují vynikající sladkou chutí a masitostí. V kuchyni mají rajčata všestranné použití. Jsou výborná jak k přímé konzumaci, do čerstvých zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů, tak i k tepelnému zpracování ( omáčky, guláše, kečupy, polévky aj.)  Sada obsahuje 10 semen za 18,- Kč
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Purple russian plum,semena Detail inzerátu ...

Kniphofia Uvaria, semena

Cena: 20 ,-Kč | 04. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Kniphofia uvaria :
Kniphofia Uvaria „mnohokvět“- mix barev je stálezelená trvalka patřící k nejhezčím svého druhu, neboť nabízí nejkrásnější vybarvení květů a zároveň nejdelší kvetení v sezóně. Doba kvetení je od začátku léta do začátku podzimu. Listy jsou úzké, čárkovité, vzpřímené, sytě zelené. Mnohokvět je velice atraktivní trvalkou do běžných zahrad i do náročných aranžmá. Sada obsahuje 40 semen za 20,- Kč.
Semena - neoseeds
 
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kniphofia Uvaria, semena Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14.../ 27
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Květiny - inzerce zdarma, bazar, inzeráty Zahradní bazar nabízí inzeráty květin, umělých kytek, řezaných květin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné květiny.,květiny, sazenice květin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace