Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Inzerce květin, inzeráty jarních květin, umělé květiny

Inzerce květin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte květiny.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14.../ 34

Výpis inzerátů

Brahea armata - naklíčená semena

Cena: 28 ,-Kč | 02. 07. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Brahea Armata:
Palma Brahea Armata původně pocházející z Kalifornie je exotická, velice dekorativní, mrazuvzdorná, robustní rostlina se silným kmenem, vytvářející hustou kulovitou šedomodrou korunu vějířovitých tuhých listů, někdy až bílou. Zvláštností je její květenství, které může být až 4 m dlouhé. Palma roste velmi pomalu a velice dobře ji lze pěstovat v interiérech. Je nenáročná a dokáže přežít i v neuvěřitelně suchých podmínkách. Mrazuvzdornost až do – 15°C. Tato palma je vhodná pro začínající pěstitele, nemusí se přesazovat. Je vhodné ji přes léto letnit venku. Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 28,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Brahea armata - naklíčená semena Detail inzerátu ...

Licuala Grandis - naklíčená semena

Cena: 15 ,-Kč | 02. 07. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Licuala Grandis:
Licuala Grandis ( palma paprsčitá) – je velice dekorativní malá palma s tenkým kmenem a nádhernými tmavě zelenými  dlouze řapíkatými (délka řapíku až 1m) vějířovitými listy, pocházející původně z deštných pralesů Nové Guineje. Je obzvláště atraktivní pro pěstování v interiérech a velice žádaná mezi sběrateli. Palma kvete asi 1 cm velkými žlutými květy a je samosprašná. Bývá bohatě plodná.  Plody jsou malé světle červené peckovice. Balení obsahuje 1 naklíčené semeno za 15,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Licuala Grandis - naklíčená semena Detail inzerátu ...

Paprika Sakura, semena

Cena: 15 ,-Kč | 20. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena papriky Sakura:
Paprika Sakura (Capsicum annuum L.) je raná až poloraná, výnosná odrůda sladké papriky určena pro pěstování ve skleníků a foliovníků, na slunečném místě na záhoně a je též vhodná pro výsadbu do nádob. Rostlina má zelený stonek, listy a kvete bíle. Dozrává na ní v průběhu asi čtrnácti dnů až šestnáct zašpičatělých kuželovitých plodů, s rovnou stopeční jamkou a lesklým povrchem. Barva je zpočátku světle žlutozelená, přecházející do sytě červené až rudé v plné zralosti. Lusk má sladkou a příjemnou lahodnou chuť s výrazným aroma, určenou pro přímou konzumaci, do čerstvých salátů, sendvičů, jako přízdoba pokrmů, ale i k pečení či dušení a také ke konzervaci.Sada obsahuje 30 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Paprika Sakura, semena Detail inzerátu ...

Kaktus Eriocactus leninghausii,sem.

Cena: 15 ,-Kč | 20. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena kaktusu Eriocactus leninghausii:
Eriocactus leninghausii nazývaný také anglicky Yellow Tower cactus je populární endemický kaktus pro oblast Rio Grande do Sul v Brazílii. Kaktus bývá ceněn, protože se leskne pod závojem zlatých trnů a produkuje hedvábně žluté květy. Tělo je krátce sloupcovité, které se u starších rostlin větví. Přibližně 30 žeber, nese zlaté, štětinaté, „bezpečné“ trny. Sada obsahuje 10 semena za 15,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kaktus Eriocactus leninghausii,sem. Detail inzerátu ...

Diospyros virginiana ,nakl.semena

Cena: 18 ,-Kč | 20. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Diospyros Virginiana:
Diospyros Virginiana, neboli „Tomel viržinský“ je opadavá dvoudomá ovocná dřevina se žlutooranžovými, v plné zralosti velmi chutnými  plody podobajícími se rajčatům,  pocházející ze státu na východním pobřeží USA, snášející teploty pod – 30°C,  je vhodný  celoročně k  pěstování v našich klimatických podmínkách. Listy Tomelu jsou tmavě zelené, květy drobné, nenápadné. Plody jsou vhodné k přímé konzumaci, na sušení, mražení apod. Sada obsahuje 3 naklíčená semena za 18,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Diospyros virginiana ,nakl.semena Detail inzerátu ...

Prodám: rostlina Olověnec

Cena: 600 ,-Kč | 19. 06. 2019
Nabídka
Prodám Olověnec, keř, v květinači. Velmi krasná rostlina s velkým množstvím květů v odstinách modré barvy. Květe : květen - listopad, trvalka, teplé a slunné stanoviště. Výška cca 100 cm, šíře cca 80 cm. Vhodná na terasy, verandy a zahrady....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodám:  rostlina Olověnec Detail inzerátu ...

Brugmansia summertime,řízek

Cena: 50 ,-Kč | 18. 06. 2019
Nabídka

Nabízíme k prodeji řízky Brugmansia Summertime:
Brugmansia summertime – je odolný okrasný keř s nádhernými velkými sladce vonícími květy, který se původně vyskytuje v jihovýchodní Brazílii. V našich podmínkách se pěstuje jako přenosná okrasná rostlina, která kvete od června do října. Celá rostlina je jedovatá.Balení obsahuje čerstvý  řízek vel. cca 10-12 cm za 50,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Brugmansia summertime,řízek Detail inzerátu ...

Archontophoenix Alexandrae,saz.

Cena: 20 ,-Kč | 05. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Archontophoenix Alexandrae:
Archontophoenix alexandrae „Ohnivá palma“ pocházející z Austrálie je nádherná, dekorativní, elegantní, poměrně rychle rostoucí, vysoká, štíhlá palma s hladkým zeleným až světlešedým kmen a zpeřenými až 2,5 m dlouhými listy nahoře v koruně, které jsou z vrchní strany jasně zelené, ze spodní šedo-zelené. Pod korunou se tvoří květenství až 70 cm dlouhé bílé nebo smetanové barvy, které se posléze mění na červené plody velikosti hrášku. V našich podmínkách je to interiérová nebo v nádobě přenosná palma. Balení obsahuje sazenici vel cca 10 cm první list za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Archontophoenix Alexandrae,saz. Detail inzerátu ...

Phoenix Roebelenii-sazenice

Cena: 15 ,-Kč | 05. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice palmy Phoenix Roebelenii:
Datlovník - Phoenix roebelenii je krásná, teplomilná palma, nenáročná na pěstování, pocházející z Laosu, která je díky svému malému vzrůstu zvlášť vhodná jako interiérová rostlina. Kmen u mladých rostlin je pokryt vlákny, postupně se stává hladkým. Korunu tvoří až 2 m velké, tmavě zelené listy skládající se z úzkých, zpeřených lístků. Zbytky listových pochev se mění v trny. Palma díky své nenáročnosti i dekorativnosti působí elegantně v pokojích, chodbách i v reprezentativních prostorech.Balení obsahuje sazenici vel cca 10 cm první 2 listy je za 15,- Kč
semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Phoenix Roebelenii-sazenice Detail inzerátu ...

Cyrtostachys renda - nakl. semena

Cena: 25 ,-Kč | 05. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cyrtostachys renda:
Cyrtostachys renda - palma oranžová je velice ceněná, štíhlá palma pocházející z jihovýchodní Asie, kde roste v trsech. Listy jsou zpeřené, dlouhé 1,5 metru. Pochvy a řapíky listů mají charakteristickou oranžovou až červenou barvu, díky vosku, který se dříve využíval na pečetě. V našich podmínkách je to interiérová dekorativní palma, která má ráda vlhké klima, proto se hodí do skleníků a zimních zahrad, nebo i do teplého bytu, kde palmu občas rosíme. Balení obsahuje 2 naklíčená semena za 25,- Kč.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Cyrtostachys renda - nakl. semena Detail inzerátu ...

Kaktus Echinocereus coccineus-semen

Cena: 18 ,-Kč | 05. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena kaktusu Echinocereus coccineus - mrazuvzdorný
Kaktus Echinocereus coccineus se nacházejí na jihozápadě USA (Arizona, Texas, Nové Mexiko, Colorado, Utah, Nevada, Kalifornie) a severu Mexika (Baja California, Sonora, Coahuila, Chihuahua) a patří k oblíbeným kaktusům rodu Echinocearea. Název pochází z řeckého slova Echinos, což znamená ježek a z latinského cereus – svíčka. Patří mezi nejvíce tolerantní k mrazu a vlhkosti. Roste v drsných klimatických podmínkách na skalnatých výběžcích a útesech, na hlinitých, humusových, minerálních půdách a také ve vyvřelých, metamorfních a vápencových substrátech. Kvete v dubnu a květnu nádhernými květy v červených odstínech, se zaoblenými okvětními špičkami. Hermafrodí a dikantní (mužské a ženské) formy květů se po opýlení změní v červené válcovité plody o velikosti od několika milimetrů do 1 cm. Sada obsahuje 20 semen za 18,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Kaktus Echinocereus coccineus-semen Detail inzerátu ...

Copernicia Baileyana,nakl.semena

Cena: 70 ,-Kč | 03. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Copernicia baileyana:
Copernicia baileyana je nádherná a ohromující palma ze střední a východní Kuby, kde roste v savaně a suchých oblastech v nízkých nadmořských výškách. Tato palma je jednodomá rostlina s jedním pevným a silným, hladkým, světle šedým kmenem, který dosahuje výšky 10 - 20 m, s průměrem 40 - 60 cm. Velká a hustá koruna mnoha velmi tuhých, pevných, vějířovitých, tmavě zelených listů dlouhých až 150 cm, s kruhovým až kosočtverečným obrysem se při pohledu na jasnou oblohu jeví jako fascinující. Řapíky dlouhé až 90 cm, jsou na okrajích opatřeny trny. Krémově barevné květenství dlouhé až 210 cm se mění na kulaté až oválné plody, až 2,5 cm dlouhé, tmavě hnědé až černé při dozrání, z nichž se utvoří kulatá a vrásčitá semena. Listy této vyjímečné palmy se používají na tkaní klobouků, košů a dalších předmětů.Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 70,- Kč.
Semena – neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Copernicia Baileyana,nakl.semena Detail inzerátu ...

Syagrus Romazoffianum,nakl.semena

Cena: 20 ,-Kč | 03. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Syagrus romanzoffianum:
Palma Syagrus romanzoffianum (dříve Arecastrum romanzoffianum), v českém jazyce označována jako Královská palma, pochází z Jižní Ameriky. Díky její snadné kultivaci patří po celém světě k oblíbeným dekorativním palmám. Kmen je až 20 metrů vysoký a 30 – 60 cm široký v průměru, je jednolitý, vzpřímený a kroužkovaný. Velmi charakteristická koruna s půvabným otevřeným baldachýnem načechraných zpeřených listů dlouhých až 5 metrů, s jednotlivými, velmi tenkými lístky, které vyrůstají po 2 – 7 skupinkách a odstávají v různých směrech. Řapíky listů jsou potaženy šedobílým, povrchem. Bílé, až žlutozlaté květenství v latách ve skupinách po 3, kde jedna květina je samice a 2 samci. Jedlé a sladké plody, chuťově podobné směsi švestek a banánů, dozrávající v zimních měsících jsou oranžové a ve zralosti lepkavé, dlouhé 12 - 30 mm, s šířkou 1 – 2 cm.Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 20,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Syagrus Romazoffianum,nakl.semena Detail inzerátu ...

Dypsis Leucomalla - nakl.semena

Cena: 25 ,-Kč | 03. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Dypsis Leucomalla:
Dypsis leucomalla je překrásná, solitérní, teplomilná, madagaskarská palma z deštných pralesů, která se nedá zaměnit s jinou. U mladých palem je velmi světlý kmen, starší palmy tvoří na kmeni světlé kroužky. Koruna se skládá z 8-10 zpeřených, tmavě zelených listů, které jsou v kontrastu se zářivě bílými řapíky. Listy mohou dosáhnout až 3,5 metru. V našich podmínkách se jedná o interiérovou palmu.Balení obsahuje 1 naklíčené semeno za 25,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Dypsis Leucomalla - nakl.semena Detail inzerátu ...

Cyrtostachys renda,nakl. semena

Cena: 25 ,-Kč | 03. 06. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cyrtostachys renda:
Cyrtostachys renda - palma oranžová je velice ceněná, štíhlá palma pocházející z jihovýchodní Asie, kde roste v trsech. Listy jsou zpeřené, dlouhé 1,5 metru. Pochvy a řapíky listů mají charakteristickou oranžovou až červenou barvu, díky vosku, který se dříve využíval na pečetě. V našich podmínkách je to interiérová dekorativní palma, která má ráda vlhké klima, proto se hodí do skleníků a zimních zahrad, nebo i do teplého bytu, kde palmu občas rosíme. Balení obsahuje 2 naklíčená semena za 25,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cyrtostachys renda,nakl. semena Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14.../ 34
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Květiny - inzerce zdarma, bazar, inzeráty Zahradní bazar nabízí inzeráty květin, umělých kytek, řezaných květin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné květiny.,květiny, sazenice květin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace