Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Inzerce květin, inzeráty jarních květin, umělé květiny

Inzerce květin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte květiny.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17.../ 29

Výpis inzerátů

Diospyros Virginiana, sazenice

Cena: 45 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Diospyros Virginiana:
Diospyros Virginiana, neboli „Tomel viržinský“ je opadavá dvoudomá ovocná dřevina se žlutooranžovými, v plné zralosti velmi chutnými  plody podobajícími se rajčatům,  pocházející ze státu na východním pobřeží USA, snášející teploty pod – 30°C,  je vhodný  celoročně k  pěstování v našich klimatických podmínkách. Listy Tomelu jsou tmavě zelené, květy drobné, nenápadné. Plody jsou vhodné k přímé konzumaci, na sušení, mražení apod. Balení obsahuje 1 sazenici o velikosti cca 20 cm za 45,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Diospyros Virginiana, sazenice Detail inzerátu ...

Chilli Little Elf - semena

Cena: 25 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Little Elf:
Paprička Chilli Little Elf pochází původně z Maďarska. Je typem odrůdy Pequin. Poměrně malá rostlina produkuje drobné vícebarevné plody s vysokou pálivostí, která je přibližně 50 000 – 100 000 SHU. Papričky jsou vhodné na sušení a jako přísada do pokrmů. Rostlina celkově působí velice dekorativním dojmem a bude se dobře vyjímat i na okenním parapetu.  Sada obsahuje 10 semen za 25,- Kč.
Semena – neoseeds
 
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Little Elf - semena Detail inzerátu ...

Okurka Piert Bing - semena

Cena: 18 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena okurky Piret Bing:
Okurka Piret Bing (Cucumis sativus) je italská odrůda s tmavě zelenými, dlouhými plody jejichž pevná dužnina obsahuje jen velmi malá semena. Na chuť jsou tyto okurky výborné, bez hořkosti. Okurka je bohatá na vitamín C a minerály, pomáhá proti zadržování vody v těle a pro nízký obsah kilojoulů je vhodná i při redukční dietě. Okurky se konzumují čerstvé např. do salátů, používají se na zeleninové oblohy, nebo je možné i grilovat a konzervovat.
Sada obsahuje 30 semen za 18,- Kč.
Semena - neoseeds
 
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Okurka Piert Bing - semena Detail inzerátu ...

Rajče Reise, semena

Cena: 14 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Reise:
Rajče Reise je tyčková (indeterminantní) odrůda rajčat vyznačující se plody úžasného netradičního vzhledu a velmi dobré, spíše kyselejší chuti. Rajčata jsou vhodná k přípravě omáček, polévek, do zeleninových salátů i k přímé konzumaci. Sada obsahuje 10 semen za 14,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Reise, semena Detail inzerátu ...

Cycas Zamia Furfuracea, naklíčená

Cena: 40 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cycas Zamia Furfuracea:
Cykas Zamia Furfuracea neboli „keják otrubnatý“ je nenáročná dekorativní krásná rostlina  s velice tuhými a lesklými listy, původně pocházející z jihovýchodu mexického státu Veracruz. Rostlina má krátký, někdy i podzemní kmen, z jehož středu vyrůstají 50 – 150 cm dlouhé listy při čemž každý je tvořen 6 – 12 páry velmi pevných drsných lístků. Cykasy se na první pohled podobají podsaditým palmám, se kterými však nemají nic společného. Jako nahosemenné mají blíže k jehličnanům. Podobně jako jehličnany vytvářejí šištice, které jsou největší v rostlinné říši. Díky atraktivnímu vzhledu a vzácnosti se cykasy staly i předmětem zájmu sběratelů.Sada obsahuje 2 naklíčená semena za 40,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cycas Zamia Furfuracea, naklíčená Detail inzerátu ...

Passiflora Ligularis, semena

Cena: 20 ,-Kč | 12. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Passiflora Ligularis:
Passiflora  ligularis (Mučenka jazykovitá) původem tropická víceletá  stálezelená liána z Jižní Ameriky,  pěstovaná v našich podmínkách jako okrasná, exoticky působící pokojová rostlina s dřevnatějící  řídce větvenou lodyhou, z níž vyrůstají  středně zelené celokrajné jazykovité listy o délce cca 8 cm a velice nápadné jemně vonící  pravidelné  květy. Plodí ze všech druhů mučenek nejchutnější plody, které jsou velmi aromatické a bohaté na vitamíny. Jsou známé též pod názvem maracuja.  Zralé plody sladkokyselé chuti jsou vhodné k výrobě džusů, šťáv, nebo i k přímé konzumaci. Sada obsahuje 5 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Passiflora Ligularis, semena Detail inzerátu ...

Chilli Tabasco - semena

Cena: 25 ,-Kč | 12. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Tabasco:
Paprička Chilli Tabasco má stejně jako většina chilli svůj původ v Mexiku. Tato odrůda je známá především tím, že se z ní vyrábí velice oblíbené dochucovadlo pokrmů Tabasco. Svou pálivostí 30 000 až 50 000 SHU se řadí mezi středně pálivé. Používají se do omáček, polévek, k masu aj. Také jsou výborné jako přísada do nakládané zeleniny.Sada obsahuje 10 semen za 25- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Tabasco - semena Detail inzerátu ...

Rajče Purple russian plum,semena

Cena: 18 ,-Kč | 12. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Purple Russian Plum:
Rajče Purple Russian Plum je tyčková ( indeterminantní), velmi produktivní odrůda pocházející původně z Ukrajiny. Atraktivně zbarvené plody odolné proti praskání se vyznačují vynikající sladkou chutí a masitostí. V kuchyni mají rajčata všestranné použití. Jsou výborná jak k přímé konzumaci, do čerstvých zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů, tak i k tepelnému zpracování ( omáčky, guláše, kečupy, polévky aj.)  Sada obsahuje 10 semen za 18,- Kč
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Purple russian plum,semena Detail inzerátu ...

Kniphofia Uvaria, semena

Cena: 20 ,-Kč | 04. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Kniphofia uvaria :
Kniphofia Uvaria „mnohokvět“- mix barev je stálezelená trvalka patřící k nejhezčím svého druhu, neboť nabízí nejkrásnější vybarvení květů a zároveň nejdelší kvetení v sezóně. Doba kvetení je od začátku léta do začátku podzimu. Listy jsou úzké, čárkovité, vzpřímené, sytě zelené. Mnohokvět je velice atraktivní trvalkou do běžných zahrad i do náročných aranžmá. Sada obsahuje 40 semen za 20,- Kč.
Semena - neoseeds
 
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kniphofia Uvaria, semena Detail inzerátu ...

Copernicia Tectorum,semena

Cena: 26 ,-Kč | 04. 06. 2018
Nabídka

Nabízíme k prodeji palmu Copernicia tectorum:
Copernicia tectorum pocházející z Kolumbie a Venezuely je krásná, štíhlá, teplomilná palma, charakteristická a zajímavá tím, že kmen je obalen starými listovými bázemi. Listy v koruně jsou vějířovité, přibližně 90 cm široké a až 1 m dlouhé, středně zelené. Řapíky mají trny. Květenství žluté barvy dosahuje podobné délky jako listy. Plody jsou vejčité, hnědé až černé. V našich podmínkách je to interiérová nebo v nádobě přenosná palma. Sada obsahuje 2 semena za 26,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Copernicia Tectorum,semena Detail inzerátu ...

Rajče Paul Robeson, semena

Cena: 14 ,-Kč | 04. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Paul Robeson:
Rajče Paul Robeson (Lycopersicon esculentum Mill) je tyčková (indeterminantní) steaková odrůda pocházející z Ruska, pojmenovaná na počest operního zpěváka a aktivisty za občanská práva. Má výjimečnou, exotickou, úžasně vyváženou mezi sladkou i kyselou chutí. Barva je tmavě červená se zeleným žíháním vycházejícím ze středu horní části rajčete. Rajčata se výborně krájí na plátky. Protože pochází ze Sibiře, roste i v chladnějším podnebí. Sada obsahuje 10 semen za 14,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Paul Robeson, semena Detail inzerátu ...

Chilli Carolina Reaper, sazenice

Cena: 45 ,-Kč | 04. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice chilli Carolina reaper:
Chilli Carolina Reaper (Capsicum chinense) pocházející z jižní Kalifornie poskytuje vysoké výnosy červeně zbarvených chilli papriček s příjemnou a mírně nasládlou příchutí s extrémně silnou pálivostí okolo 1 474 000 SHU.
Čerstvé, nebo sušené papričky jsou vhodnou přísadou do omáček, polévek, gulášů a jiných pikantních pokrmů.Balení obsahuje 1 sazenici za 45,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Carolina Reaper, sazenice Detail inzerátu ...

Ipomoea Feather Rose,semena

Cena: 20 ,-Kč | 01. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Ipomoea Feather rose:
Ipomoea Quamoclit Feather Rose je popínavá bujně rostoucí velmi atraktivní okrasná letnička dorůstající délky 2 – 3 m, s jemnými tenkými listy, kvetoucí nápadnými trsovitými květenstvími, pocházející z Mexika a tropů jižní Ameriky. Je to jemnější druh Ipomoea, vhodný jak na pokrytí plotů, pergol, mříží, sloupů apod., tak i pro pěstování v nádobách. Celá rostlina je jedovatá. Sada obsahuje 20 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Ipomoea Feather Rose,semena Detail inzerátu ...

Rajče Sweet Aperitif, semena

Cena: 18 ,-Kč | 01. 06. 2018
Nabídka
 Nabízíme k prodeji semena rajčat Sweet Aperitif:
Rajče Sweet aperitif (Solanum lycopresicum) je tyčková (indeterminantní) odrůda velmi sladkého rajčete. Bohaté hrozny malých, kulatých, tmavě červených, šťavnatých plodů jsou vhodné k přímé konzumaci, dále jako přízdoba pokrmů a do salátů. Jejich velikost a hlavně sladkou chuť ocení zvláště děti, které se mohou zároveň i podílet na jejich pěstování a sklizni. Tato odrůda se vyznačuje se velmi vysokou úrodností.Sada obsahuje 10 semen za 18,- Kč.
Semena - neoseeds
 ...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Sweet Aperitif, semena Detail inzerátu ...

Meloun Jánošík, semena

Cena: 20 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena melounu Jánošík:
Meloun vodní – Jánošík ( Citrullus lanatus)  je raná odrůda vodního melounu s vegetační dobou 80 dnů, vhodná pro pěstování v nižších oblastech naší republiky. Plody se vyznačují větší sladkostí než červenomasé odrůdy a také jsou úrodnější.
Pěstování melounů se těší u nás stále větší oblibě. Lze je pěstovat v našich podmínkách nejen na jižní Moravě, ale s výjimkou horských oblastí v podstatě kdekoliv.Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.

semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Meloun Jánošík, semena Detail inzerátu ...
... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17.../ 29
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Květiny - inzerce zdarma, bazar, inzeráty Zahradní bazar nabízí inzeráty květin, umělých kytek, řezaných květin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné květiny.,květiny, sazenice květin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace