Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Inzerce květin, inzeráty jarních květin, umělé květiny

Inzerce květin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte květiny.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18.../ 29

Výpis inzerátů

Meloun Jánošík, semena

Cena: 20 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena melounu Jánošík:
Meloun vodní – Jánošík ( Citrullus lanatus)  je raná odrůda vodního melounu s vegetační dobou 80 dnů, vhodná pro pěstování v nižších oblastech naší republiky. Plody se vyznačují větší sladkostí než červenomasé odrůdy a také jsou úrodnější.
Pěstování melounů se těší u nás stále větší oblibě. Lze je pěstovat v našich podmínkách nejen na jižní Moravě, ale s výjimkou horských oblastí v podstatě kdekoliv.Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.

semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Meloun Jánošík, semena Detail inzerátu ...

Dřín obecný - semena

Cena: 15 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Dřín obecný:
Dřín Obecný Velkoplodý ( Cornus mas) – velice dekorativní, pomalu rostoucí dlouhověký rozložitý keř nebo strom s velmi tvrdým dřevem, kvetoucí v únoru až březnu chomáčky drobných žlutých květů, z nichž se vyvíjejí tmavočervené oválné jedlé peckovičky.
Plody dřínu obecného (dřínky) jsou kyselé a bohaté na vitamín C. Lze je využít na výrobu zavařenin, šťáv a marmelád.
U nás se tento chráněný vyšší keř vyskytuje zvláště v teplejších oblastech na jižní Moravě.
V přírodě je dřín chráněný, ale byly vyšlechtěny velkoplodé odrůdy, které lze pěstova  na zahrádce. Je vhodný i do smíšených sadů, remízků a živých plotů.
Sada obsahuje 5 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Dřín obecný - semena Detail inzerátu ...

Rajče Karla - semena

Cena: 12 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Karla:
Rajče „Karla“ je středně raná keříčková ( determinantní ) odrůda  rajčete, vyznačující se pevnými  plody s atraktivní barvou dužiny. Rajčata jsou vhodná zvláště  na sendviče, do salátů a na  přízdobu pokrmů, ale i k přímé konzumaci. Tato odrůda rajčat je svými vlastnostmi předurčená zvláště k pěstování na balkónech, terasách, v pařeništích a menších zahrádkách. Sada obsahuje 20 semen za 12,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Karla - semena Detail inzerátu ...

Livistonia chinensis, nakl.semena

Cena: 15 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Livistona chinensis:
Livistona chinensis (Palma čínská) je velice krásná, nenáročná palma pocházející z Japonska, Taiwanu a ostrovů Jihočínského moře. Široce dlanité, světlezelené listy jejichž konce se obloukovitě stáčejí k zemi dávají palmě charakteristický vzhled a hovorový název „Fontánová palma“.  Zvrásněný, dole rozšířený kmen připomíná sloní nohu. V našich podmínkách se jedná o interiérovou palmu, kterou je možno letnit venku. Sada obsahuje 2 naklíčená semena za 15,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Livistonia chinensis, nakl.semena Detail inzerátu ...

Latania Loddigesii,nakl.semena

Cena: 32 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Latania Loddigesii:
LATANIA LODDIGESII odolná atraktivní palma, ceněná pro své modro šedé listy, které této palmě dávají efektní vzhled. Svojí teplotní odolností je předurčená pro pěstování v interieru. Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 32,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Latania Loddigesii,nakl.semena Detail inzerátu ...

Bazalka skořicová, semena

Cena: 15 ,-Kč | 29. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Bazalka skořicová:
Basil Cinnamon „bazalka skořicová“ pocházející z jižní Asie a Indie je jednoletá bylina, hojně využívaná jako koření, vyznačující se čtyřhranným stonkem porostlým vstřícnými vejčitými světle zelenými listy, kvetoucí jemnými květenstvími uspořádanými do klasu. Plody jsou suché a rozpadají se na čtyři hnědočerné jednosemenné hladké tvrdky. Celá rostlina je chlupatá a vyznačuje se příjemnou vůní s nádechem skořice. Díky své nasládlé chuti je vhodná především do různých salátů a úžasná především ve spojení s rajčaty a italskými specialitami. Bazalka má kromě širokého využití v kuchyni i léčivé účinky. Používá se při bolestech břicha, nespavosti, stresu a má i mírně desinfekční a repelentní účinky. Nejlépe je používat listy bazalky v čerstvém stavu, sušením ztrácí část svého typického aroma. Lze ji pěstovat jak na zahradě, tak i v truhlících. Doba od výsevu do sklizně je přibližně 70 dní. Sada obsahuje 200 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka skořicová, semena Detail inzerátu ...

Manglietia insignis, semena

Cena: 20 ,-Kč | 29. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Manglietia Insignis:
Manglietia Insignis pocházející z Číny je stálezelený strom, zvláště okrasný svými nápadnými světle až tmavě růžovými květy se silnými okvětními lístky a tmavě zelenými lesklými kopinatými neopadavými listy dlouhými cca 10 – 20 cm. Manglietia Insignis vykvétá v květnu až červnu. Květy se objevují postupně po několik týdnů. Než se červeno - zelené  pupeny květů otevřou, jsou vzpřímené jako svíčky. Působí na stromě velice krásným a dekorativním dojmem. Někdy se z květů vytváří 5 – 10 cm velké fialové plody.
Manglietia Insignis je vhodná k pěstování v zimních zahradách, sklenících a interiérech s případným letněním venku na zahradě. Zimní teploty by neměly být nižší než 5 °C. Sada obsahuje 5 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Manglietia insignis, semena Detail inzerátu ...

Chilli Mulato Isleno, semena

Cena: 20 ,-Kč | 29. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Mulato Isleno:
Paprička Chilli Mulato Isleno je původem z Mexika. Dosahuje  500 – 5 000 SHU na stupnici pálivosti. Její pálivost je mírně pikantní, proto je též vhodná k přímé konzumaci. Své využití má i k přípravě pokrmů, na sušení i na nakládání. Je velmi atraktivní černou barvou plodu a pikantní chutí sušené papričky, která připomíná chuť čokolády s lékořicí s podtóny třešní a tabáku.Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Mulato Isleno, semena Detail inzerátu ...

Rajče Gartenperle - semena

Cena: 16 ,-Kč | 29. 05. 2018
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena rajčat Gartenperle:
Rajčata gartenperle (Lycopersicon esculentum) pocházející z Německa je nenáročný velmi oblíbený převislý druh cherry rajčat ideální pro pěstování v nádobách (květináčích, truhlících, i v závěsných …) venku i uvnitř. Produkuje obrovské výnosy chuťově výrazných, tmavě růžových drobnějších rajčat, kaskádovitě zavěšených na stoncích. Gartenperle neboli zahradní perla je opravdu perlou mezi převislými rajčaty. Plody mají tenkou slupku a velké množství sladké šťávy. Rajčátka jsou vhodná jako přízdoba pokrmů, do salátů, ale i k přímé konzumaci. Sada obsahuje 20 semen za 16,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Gartenperle - semena Detail inzerátu ...

Plumeria Red fire, semena

Cena: 18 ,-Kč | 25. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena okurky Mezzo Lungo Marketmore:
Okurka Mezzo Lungo Marketmore 76 (Cucumis sativus) je velmi produktivní odrůda s tmavě-zelnými plody s pevnou dužinou a málo semeny. Tyto okurky mají hladkou slupku bez trnů a příjemnou, osvěžující chuť bez hořkosti. Odrůda je odolná vůči mnoha chorobám. Okurka je bohatá na vitamín C a minerály, pomáhá proti zadržování vody v těle a pro nízký obsah kilojoulů je vhodná i při redukční dietě. Okurky se konzumují čerstvé např. do salátů, používají se na zeleninové oblohy, nebo je možné i grilovat a konzervovat.  Plody můžeme sklízet dlouhou dobu, mohou být až do prvních mrazů. Sada obsahuje 30 semen za 18,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Plumeria Red fire, semena Detail inzerátu ...

Bismarckia Nobilis,naklíčená semena

Cena: 40 ,-Kč | 25. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Bismarckia Nobilis:
Bismarckia je nádherná robustní  palma pocházející původně z Madagaskaru a Komorských ostrovů, která je známá pod dvěma různými jmény. Bismarckia – po německém kancléři a druhé Medemia. Palma je velice atraktivní svými nádhernými vějířovitými bělo-modro-šedými tuhými listy tvořícími krásnou korunu, která může dorůstat až do výšky 10 metrů a šířky kolem 2,5 metru. Semena mají velikost vlašského ořechu.
Tato nádherná a celosvětově oblíbená palma je předurčená svojí mrazuvzdorností do – 7 stupňů celsia k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě.Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 40,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bismarckia Nobilis,naklíčená semena Detail inzerátu ...

Jubaea chilensis,naklíčená semena

Cena: 35 ,-Kč | 25. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Jubaea chilensis:
Jubaea Chilensis neboli Chilská palma je krásná, silnokmenná reliéfová a jediná mrazuvzdorná palma, pocházející z Chille, kde roste až do 2000 m n. m. Její mrazuvzdornost je uváděna až do – 15 °C, se zimním zábalem až - 20 °C i více. Od mládí vytváří  palma ztloustlý hladký kmen, ze kterého vyrůstají světle zelené až přes 1 m dlouhé, velmi tvrdé, jakoby kožovité zpeřené listy tvořící bohatou korunu. Na dospělých rostlinách dozrávají jedlé žluté plody o velikosti švestky. Chuťově jsou podobné plodům kokosové palmy. Jubaea Chilensis je pro svoji odolnost vůči chladu stále oblíbenější ozdobou zahrad  v zemích s mírným klimatem. Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 35,- Kč .
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Jubaea chilensis,naklíčená semena Detail inzerátu ...

Cycas Macrozamia Communis

Cena: 35 ,-Kč | 25. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cycas Macrozamia Communis:
Macrozamia communis je středně velký, působivý cykas pocházející z Austrálie z oblasti Nového Jižního Walesu vyhledávaný pro své vysoce dekorativní vlastnosti. Z přízemního kmene vyrůstá velké množství (až 100) světle zelených listů, které mohou dosáhnout i 1,5 m délky a jsou uspořádaných v elegantně zaoblenou korunu. Tento druh je možné pěstovat celoročně jako okrasnou rostlinu v bytě, skleníku, nebo zimní zahradě. Zajímavostí je, že ačkoliv jsou semena jedovatá, lidé žijící v oblastech jejich výskytu vyvinuli metodu, jak je zbavit toxinů a konzumují je. Cykas Macrozamia communis je dvojdomý.Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 35,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Cycas Macrozamia Communis Detail inzerátu ...

masožravé rostliny - nabídka

Cena: 5 070 ,-Kč | 24. 05. 2018
Nabídka
Nabízím tyto druhy masožravých rostlin . Tučnice Tina 70Kč/kus, Drosera Capensis 50Kč/kus a Drosera Capillaris 50kč/kus

Při odběru 3 kusů od jednoho druhu nechávám další rosltinu ZDARMA...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> masožravé rostliny - nabídka Detail inzerátu ...

Psidium Cattlenianum,semena

Cena: 20 ,-Kč | 24. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Psidium Cattlenianum:
Psidium Cattleianum ( jahodový stromek) pocházející z Brazílie je stálezelený rychlerostoucí keř  porostlý tuhými hladkými lesklými listy, dlouhými  5 až 8 cm. Nádherně vonící květy s desítkami pylových tyčinek jsou bílé až krémové. Z květů se vyvíjejí jedlé bobule purpurové barvy dorůstající někdy až do velikosti meruňky. Díky chuti těchto plodů se Psidiu také přezdívá „ jahodový stromek“.
Keř je vhodný k pěstování ve sklenících, zimních zahradách i obytných místnostech. Sada obsahuje 5 semen za 20,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Psidium Cattlenianum,semena Detail inzerátu ...
... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18.../ 29
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Květiny - inzerce zdarma, bazar, inzeráty Zahradní bazar nabízí inzeráty květin, umělých kytek, řezaných květin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné květiny.,květiny, sazenice květin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace