Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Ostatní stavební bazar, ostatní zahradní bazar

Inzerce ostatních inzerátů o domě, zahradě v sekci zahradní bazar, stavební bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21.../ 117

Výpis inzerátů

Chionanthus Virginicus, semena

Cena: 20 ,-Kč | 31. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Chionanthus Virginicus:
Chionanthus  Virginicus (Bělas viržinský) původně pocházející z východu Spojených států  je nádherný a u nás velice neobvyklý okrasný opadavý  keř, nebo nízký strom, který na první pohled upoutá zvláště svými netradičními velice dekorativními jemně vonícími květy vykvétajícími na začátku léta, z nichž se na podzim tvoří  neméně zajímavá hroznovitá seskupení  cca 2 cm dlouhých modrofialových vejčitých nejedlých peckovic.Vstřícně rostoucí podlouhlé špičaté listy keře jsou leklé, tuhé, středně až tmavě zelené barvy, na podzim před opadáním světle žluté. Kůra keře je šupinatá, hnědá až hnědočervená. Sada obsahuje 5 semen za 20,- Kč....
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chionanthus Virginicus, semena Detail inzerátu ...

Cykas Revoluta,nakl.semena

Cena: 35 ,-Kč | 31. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cykas Revoluta:
Cycas Revoluta (Cykas Japonský) původně pocházející jak sám název napovídá z Japonska, patřící k nejkrásnějším z odrůd cykasů  je dnes pro jeho oblíbenost pěstován po celém světě. Tato dlouhověká rostlina s nízkým dekorativním kmínkem a velice okrasná svými tmavými tuhými hřebenovitými listy je velmi podobná palmám, avšak nepatří do nich. Jde o živoucí fosílii z dob před několika miliony let, která díky neobyčejně atraktivnímu a exotickému vzhledu bude ozdobou zimních zahrad a interiérů. V létě jí prospívá letnění na zahradě či na balkóně.Balení obsahuje 1 naklíčené semeno za 35,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cykas Revoluta,nakl.semena Detail inzerátu ...

Bazalka červená, semena

Cena: 12 ,-Kč | 31. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena bazalky červené Basilico Rosso:
Basilico Rosso „Červená bazalka“ - jednoletá aromatická bylina rostoucí jako keřík vysoký cca 30 až 40 cm, porostlý vejčitými vstřícnými listy fialovočervené barvy. Květy jsou drobné, fialové, složené z pěti okvětních lístků, seskupené do květenství v paždí listů. Vykvétají od června do srpna.
Tento druh bazalky je na rozdíl od ostatních bohatý na anthokyany (ve vodě rozpustné molekuly, působící jako antioxidanty), které způsobují právě její červené zabarvení.
Pro její netradiční zabarvení a dekorativní vzhled lze bazalku červenou  pěstovat na balkoně nebo terase, za oknem, nebo na zahradě  jako okrasnou a také pro široké kulinářské využití.
Je výborná zvláště k dochucování ryb, zeleniny a na přípravu pesta.Sada obsahuje 200 semen za 12,- Kč.
Dále máme v nabídce semena bazalky:
Skořicová, Fino Verde, Foglia di Latuga,Boloso Napoletano,Italiano Clasico,Basilico Rosso, Dark green,Mammuth.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka červená, semena Detail inzerátu ...

Plumeria orange - semena

Cena: 25 ,-Kč | 31. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Plumeria:
Plumeria (obecný název Frangipani) jsou neuvěřitelně krásné kvetoucí dekorativní rostliny z čeledi Apocynaceae  původně pocházející z tropů a subtropů střední a jižní Ameriky, vhodné v našich klimatických podmínkách k pěstování v interiérech, zimních zahradách a sklenících.
Plumeria je stálezelený keř nenáročný na pěstování se silnými sukulentními výhonkyVe svojí domovině je Plumeria pěstována jako okrasný strom, velice populární v parcích, s nádhernými vonnými květy různých pastelových barev (krémová, žlutá, oranžová, červená, nebo růžová) a velikostí, kvetoucí převážně v létě. Každá barva květů má svoji vlastní jedinečnou vůni. Může připomínat vůni citrusů, broskví, jasmínu aj. Květy plumerií nejvíce voní v noci.
Minimální teplota pro pěstování plumerií je +12°C.Sada obsahuje 3 semena za 25,- Kč.
Semena - neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Plumeria orange - semena Detail inzerátu ...

Dveře použité vchodové 80cm levé i

Cena: 250 ,-Kč | 29. 05. 2017
Nabídka
Bytové plnné dveře s i bez polstrování, vyběr z 20-25 kusů dýhované, bílé, některé protipožární, některé vyztužené ocelí vhodné i jako vchodové do bytu, domu slušný stav některé se zámkem, většinou bez zámku-kování, kukátka, některé se dají použít do kůlen, zahradních domků celý rok doplnujeme ceny od 250kč za kus do 450kč kus při odběru nad deset kusů cena jednorázová 250kč kus dle vyběru. foto ilustrační...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Dveře použité vchodové 80cm levé i Detail inzerátu ...

Kotvičník zemní, sazenice

Cena: 25 ,-Kč | 29. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Kotvičník zemní:
Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) - pocházející z Číny a Japonska je u nás volně jen vzácně rostoucí jednoletá plazivá bylina s četnými léčivými účinky, kvetoucí jasně žlutými kvítky. Její lodyhy jsou přitiskle chlupaté, porostlé krátce řapíkatými eliptickými nebo podlouhle kopinatými vstřícnými lichozpeřenými listy.
V našich klimatických podmínkách lze kotvičník velmi dobře pěstovat i množit. Daří se mu ve volné půdě, kde bezproblémově dozrávají semena, která v půdě přezimují a na jaře klíčí.Cena sazenice je 25,-Kč.
Semena - neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kotvičník zemní, sazenice Detail inzerátu ...

Anonna Muricata, semena

Cena: 25 ,-Kč | 29. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Anonna muricata:
Anonna muricata (Anona ostnitá) neboli “láhevník“ pocházející ze severu Jižní Ameriky je tropický stálezelený  bohatě větvený ovocný  strom, známý především pro své výtečné  jedlé plody, které tvarem připomínají zelenou šišku a svojí chutí jahody a banán v jednom.
V našich podmínkách je láhevník pěstován jako pokojová, nebo přenosná listem okrasná rostlina. Jeho plody považované za jedno z nejchutnějšího a nejluxusnějšího ovoce jsou vhodné jak k přímé konzumaci, tak i na přípravu zmrzlin, mléčných koktejlů, sirupů apod.
V posledních letech se tato rostlina čím dál více propaguje pro své protirakovinné účinky, zlepšuje imunitu, snižuje hladinu krevního cukru, reguluje hladinu cholesterolu, působí proti bolestím a křečím, výrazně zpomaluje stárnutí buněk a celkově zlepšuje vitalitu organismu. Sada obsahuje
5 semen za 25,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Anonna Muricata, semena Detail inzerátu ...

Pěstební Jiffy tablety ,od 2,- Kč

Cena: 2 ,-Kč | 19. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji pěstební rašelinové Jiffy tablety, cena od 2,- Kč za 1 kus
Tablety Jiffy jsou vyrobeny z kvalitní SPHAGNOVÉ rašeliny obsahující minerály upravující jejich kyselost a živiny.Kyselost je PH 5,5 +- 0,5.Materiál používaný na výrobu těchto rašelinových pelet se nachází v obrovských rašeliništích.SPHAGAN-je svrchní vrstva světlé nerozložené rašeliny, která vzniká převážně z rostliny Sphagnum česky Rašeliník. JIFFY tablety je možno používat k zakořenění řízků, k výsevu semen, vhodnější je sázet již semena naklíčená. Tímto způsobem můžete pěstovat většinu semen a rostlin. Před použitím namočte tablety do vody, během pár minut nabobtnají a jsou připraveny k použití. Svrchní sítka která zajišťuje tvar a velikost nabobtnané tablety jsou v půdě plně rozložitelná. 25 mm 10 ks = 22 kč
25 mm 100ks =200kč
33 mm 10 ks = 24 kč
33 mm 100 ks = 220 kč
41 mm 10 ks =28 kč
41 mm 100 ks = 260 kč
44 mm 10 ks= 30 kč
44 mm 100 ks = 280 kč
Semena - neoseeds
 ...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Pěstební Jiffy tablety ,od 2,- Kč Detail inzerátu ...

Chilli Maraba Orange,semena

Cena: 15 ,-Kč | 19. 05. 2017
Nabídka
Od 1.4.2017 probíhá výprodej všech druhů chilli  semen u nichž jsme snížili cenu o 40%. 
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Maraba Orange:
Chilli paprička „Maraba Orange“(Capsicum chinense) se vyznačuje velice aromatickými plody s ovocnou příchutí a pálivostí přibližně 10.000 až 20.000 SHU. Papričky jsou vhodné jak v syrovém, tak i v sušeném stavu jako koření na dochucování pikantních pokrmů, zvláště omáček, gulášů, polévek apod.Sada obsahuje 10 semen za15,- Kč.
Semena - neoseeds
 ...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Chilli Maraba Orange,semena Detail inzerátu ...

Rajče Valencia, semena

Cena: 18 ,-Kč | 19. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Valencia:
Rajče „Valencia“je tyčková (indeterminantní )odrůda rajčete steakového typu vyznačující se velkými sladko-kyselými chuťově výbornými plody s masitou dužinou a malým počtem semen, vhodnými zvláště na krájení a přízdobu pokrmů, na sendviče, do salátů, ale i k tepelné úpravě a přímé konzumaci. Lze je dobře krájet na plátky díky většímu množství vnitřních přepážek oproti jiným odrůdám rajčat.Sada obsahuje 10 semen za 18,- Kč.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Valencia, semena Detail inzerátu ...

Sabal Palmeto,nakl.semena

Cena: 25 ,-Kč | 19. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Sabal Palmeto:
Sabal palmetto je atraktivní, nenáročná palma pocházející z Karibské oblasti. Listy na kmeni vyrůstají křížem, proto mladé palmy mají na sobě dekorativní, zkřížený vzor ze starých řapíků. Starší palmy pozůstatky řapíků ztrácejí a nesou korunu na štíhlém, hladkém, šedém nebo hnědém kmeni. Korunu ve vrcholu palmy tvoří velké, vějířovitě zpeřené listy o délce až 3 metry. Listy mohou být jasně zelené, modrozelené, ale i žlutozelené, mezi nimiž se sklánějí směrem dolů až 2,5 m dlouhá krémově zabarvená květenství. Květy se mění na malé černé plody s jediným semenem. Sada obsahuje 3 naklíčená semena za 25,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Sabal Palmeto,nakl.semena Detail inzerátu ...

Archontophoenix alexandrae,nakl.sem

Cena: 20 ,-Kč | 19. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Archontophoenix alexandrae:
Archontophoenix alexandrae „Ohnivá palma“ pocházející z Austrálie je nádherná, dekorativní, elegantní, poměrně rychle rostoucí, vysoká, štíhlá palma s hladkým zeleným až světlešedým kmen a zpeřenými až 2,5 m dlouhými listy nahoře v koruně, které jsou z vrchní strany jasně zelené, ze spodní šedo-zelené. Pod korunou se tvoří květenství až 70 cm dlouhé bílé nebo smetanové barvy, které se posléze mění na červené plody velikosti hrášku. V našich podmínkách je to interiérová nebo v nádobě přenosná palma.Sada obsahuje 2 naklíčená semena za 20,- Kč.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Archontophoenix alexandrae,nakl.sem Detail inzerátu ...

Phoenix canariensis ,nakl. semena

Cena: 20 ,-Kč | 19. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Phoenix Canariensis:
Phoenix canariensis (Datlovník kanárský) pocházejícíz Kanárských ostrovů je velice oblíbená, nenáročná, krásná, teplomilná palma vhodná do interiérů a zimních zahrad. Má velké zpeřené tmavě zelené listy uspořádané na vrcholu nevětveného kmene s pozůstatky řapíků.Sada obsahuje 2 naklíčená semena za 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Phoenix canariensis ,nakl. semena Detail inzerátu ...

Washingtonia Robusta,nakl.sem.

Cena: 20 ,-Kč | 18. 05. 2017
Nabídka
Washingtonia robusta je palma, která je původem z jihozápadu USA a severního Mexika. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky cca 20 metrů, kmen je ve tvaru sloní nohy, na vrcholku dosahuje průměru 25 cm a u země může být široký přes metr. V květináčích dosahuje výšky kolem 3 m nebo menší. Palma má vějířovité světle zelené listy o průměru cca 2 m, na koncích se vytváří jemná vlákna, která s přibývajícím věkem odpadají. Řapíky jsou dlouhém až 1,5 m, v horní části mají červenohnědý nádech. Mladé rostliny mají okraje řapíků s ostny, které se s věkem vytrácejí. Palma má dlouhé květenství, až tři metry, s četnými malými světle oranžovorůžovými květy. Washingtonia je předurčená svojí mrazuvzdorností do – 5 °C k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě.Sada obsahuje 3 naklíčená semena za 20,- Kč.
semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Washingtonia Robusta,nakl.sem. Detail inzerátu ...

Rajče Claclamac Blueberry,semena

Cena: 25 ,-Kč | 18. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Claclamas Blueberry:
Rajče Clackamas Blueberry „borůvka“ (Solanum lycopersicum) – tyčková (indeterminantní)  odrůda koktejlových rajčátek vyznačující se netradičně zbarvenými plody s vynikající příchutí, vhodnými jak k přímé konzumaci, tak i do čerstvých zeleninových salátů a k přízdobě pokrmů.Sada obsahuje 10 semen za 25,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Claclamac Blueberry,semena Detail inzerátu ...
... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21.../ 117
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Ostatní dům, zahrada - inzerce zdarma, bazar, inzeráty,ostatní dům, zahrada


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace