Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Sazenice, sazenice na prodej, inzerce sazenic

Inzerce sazenic v rubrice zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte sazenice.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20.../ 60

Výpis inzerátů

Ředkvička Champion - semena

Cena: 13 ,-Kč | 28. 02. 2018
Nabídka
Ředkvička Champion (Raphanus sativus) je italská odrůda ředkviček vyznačující se většími kulatými křupavými bulvičkami jemné pikantní chuti, s tenkou šarlatově červenou slupkou. Dužina je bílá, jemná, odolná proti houbovatění. Listy jsou polovzpřímené, mohutnější, světle zelené barvy. Ředkvičky jsou oblíbenou zeleninou pro velký obsah vitamínů a minerálů, vhodné k přímé konzumaci, na přízdobu pokrmů, nebo do čerstvých zeleninových salátů. Pěstování ředkviček je velmi snadné i pro začínající pěstitele. Vegetační období trvá cca 32 až 36 dní.
Balení obsahuje 400 semen za 13 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Ředkvička Champion - semena Detail inzerátu ...

Rajče Bejbino F1 - semena

Cena: 23 ,-Kč | 27. 02. 2018
Nabídka
Rajče Bejbino F1 hybrid – tato odrůda rajčete je tyčková (indeterminantní), velmi raná, rychle rostoucí a úrodná odrůda, vyznačující se menšími, pevnými plody vynikající chuti, vhodnými ke skladování. Rajčata jsou díky své mimořádné chuti vhodná zvláště k přímé konzumaci, do salátů a na studené mísy. Nejvíce jejich chuť ocení děti. Rajče Bejbíno je řazeno mezi absolutně špičkové odrůdy rajčat na našem trhu, z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit. Sada obsahuje 20 semen za 23,- Kč.
V naší nabídce rajčat najdete rajčata - truhlíková , (zakrslá ,vzpřímená , převislá ) ,keříčkové i tyčkové odrůdy ,v rozmanitých barvách i tvarech - bílá, červená, žlutá , černá , purpurová,zelená , ,hnědá , oranžová, vícebarevná,steaková , švestková,hybridní, rybízová,koktejlová , cherry. ..... ,celkem cca 130 druhů .
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Bejbino F1 - semena Detail inzerátu ...

Rajče Climbing Trip L Crop -semena

Cena: 16 ,-Kč | 30. 01. 2018
Nabídka
Rajče Climbing Trip L Crop (Solanum lycopersicum) nebo také Italian tree tomato je vysoce produktivní odrůda se silnými růstovými vlastnostmi, která plodí karmínově červená rajčata jejichž výhodou je jemná dužina s přepážkami a s málo semeny. Výborně se hodí také ke konzervování.
Balení obsahuje 10 semen za 16 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Climbing Trip L Crop -semena Detail inzerátu ...

Hrách cukrový Carouby - semena

Cena: 15 ,-Kč | 18. 01. 2018
Nabídka
Hrách cukrový Carouby (Pisum sativum) odrůda Carouby je raná odrůda s fialovými květy. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především vitamín A, vitamíny skupiny B a v nezralých semenech i vitamín C. Obsah minerálních látek je okolo 2 - 3 %, převážně draslík, fosfor a hořčík. Nejsou v něm téměř žádné tuky (jen 1 - 2 %) ani sodík. Důležitý je rovněž vysoký podíl dusíkatých látek (20 - 25 %) a obsah 5 - 7 % hrubé vlákniny. Díky tomu je vhodným doplňkem stravy všech, kdo mají potíže se srdcem a je také vhodný v případě oslabené nervové soustavy a jiných funkčních poruch.
Balení obsahuje 30g semen za 15 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Hrách cukrový Carouby - semena Detail inzerátu ...

Meloun cukrový Wine Peach -semena

Cena: 15 ,-Kč | 18. 01. 2018
Nabídka
Meloun cukrový Wine Peach nebo také Mango meloun (Cucumis melo var. chito) pocházející z Číny je výrazně aromatický meloun, jehož vůně připomíná broskve a mango. Jeho jemná chuť vynikne při vaření, v pečených koláčích, marmeládách a při konzervování. Džem s jablky, hruškami nebo s broskvemi a melounem wine peach patří mezi džemové superstar. Tento meloun má přirozeně nízký obsah cukru. Odrůda je vysoce produktivní, odolná vůči krátkodobému suchu. Aby bylo dosaženo jemné chuti, je vhodná půda bohatá na živiny.
Balení obsahuje 10 semen za 15 kč
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Meloun cukrový Wine Peach -semena Detail inzerátu ...

Ceratonia Siliqua - semena

Cena: 20 ,-Kč | 18. 01. 2018
Nabídka
Ceratonia Siliqua „rohovník obecný“, nebo též „svatojánský chléb“ je stálezelený strom se sytě zelenými kožovitými lesklými listy, pocházející z Arábie a východního Středomoří, pěstovaný pro své výživné plody. Kvete na podzim, v září až říjnu drobnými tmavě růžovými květy uspořádanými do hroznu. Je odolný vůči suchu a horku. Mrazuvzdornost této rostliny dosahuje do - 7 °C, ale již při tomto mrazu dochází k poškození rostliny.
Balení obsahuje 5 semen za 20 kč .
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Ceratonia Siliqua - semena Detail inzerátu ...

Mrkev karotka Berlicum - semena

Cena: 10 ,-Kč | 04. 01. 2018
Nabídka
Mrkev karotka Berlicum (Daucus carota) – středně raná populární italská odrůda mrkve s vegetační dobou cca 80 dní, charakteristická válcovitými křupavými plody s vysokým obsahem cukru o délce až 20 cm.
Je vhodná jak k přímému konzumu, tepelnému zpracování, tak i na skladování v čerstvém stavu.
Balení obsahuje 1000 semen za 10 kč .
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Mrkev karotka Berlicum - semena Detail inzerátu ...

Paprička Yellow Habanero - semena

Cena: 25 ,-Kč | 04. 01. 2018
Nabídka
Paprička Yellow Habanero dosahuje velmi vysoké pálivosti pálivosti až 300 000 SHU (jednotek pálivosti Scoville Heat Units).
Balení obsahuje 10 semen za 25 kč .
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Paprička Yellow Habanero - semena Detail inzerátu ...

Hrách dřeňový Havel - semena

Cena: 10 ,-Kč | 04. 01. 2018
Nabídka
Hrách dřeňový Havel (Pisum sativum) odrůda je velmi raná odrůda. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především vitamín A, vitamíny skupiny B a v nezralých semenech i vitamín C. Obsah minerálních látek je okolo 2 - 3 %, převážně draslík, fosfor a hořčík. Nejsou v něm téměř žádné tuky (jen 1 - 2 %) ani sodík. Důležitý je rovněž vysoký podíl dusíkatých látek (20 - 25 %) a obsah 5 - 7 % hrubé vlákniny. Díky tomu je vhodným doplňkem stravy všech, kdo mají potíže se srdcem a je také vhodný v případě oslabené nervové soustavy a jiných funkčních poruch.
Balení obsahuje 30g semen za 10 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Hrách dřeňový Havel - semena Detail inzerátu ...

Okurka Beth Alpha - semena

Cena: 20 ,-Kč | 04. 01. 2018
Nabídka
Okurka Beth Alpha (Cucumis sativus) pocházející z Indie je raná, vysoce produktivní odrůda s 12 - 15 cm dlouhými plody středně zelené barvy s velmi tenkou, hladkou slupkou bez trnů a příjemné, osvěžující chuti bez hořkosti. Okurka je bohatá na vitamín C a minerály, pomáhá proti zadržování vody v těle a pro nízký obsah kilojoulů je vhodná i při redukční dietě. Okurky se konzumují čerstvé např. do salátů, používají se na zeleninové oblohy, nebo je možné i grilovat nebo konzervovat. Plody můžeme sklízet dlouhou dobu, mohou být až do prvních mrazů.
Balení obsahuje 20 semen za 20 kč.
Dále máme v nabídce okurky :
Piccolo Di Parigi , Beth Alpha , Lungo Verde Degli Ortolani , Mezzo Lungo Markethore , Altaj F1 , Corveta F1 , Verde Foggiano , Piret Bing , Avantgarde F1 , Burples Tasty Gren , Obelix , Serpente Chinese, Telagraph , Tortarello Bianco Ambruzzese , Tortarello Verde Barese
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Okurka Beth Alpha - semena Detail inzerátu ...

Hylocereus undatus - semena

Cena: 20 ,-Kč | 04. 01. 2018
Nabídka
Hylocereus undatus pocházející ze Střední Ameriky je popínavý kaktus na skalách a stromech, který pokud nemá oporu, tak se plazí. Tento kaktus má tři žebra jejichž okraj je zvlněný. Jehlovité trny jsou 2-4 mm dlouhé. V noci vykvétají nádherné, velké, aromatické k věty, 15-17 cm v průměru, bílé nebo zelenožluté barvy, měnící se na kulovité až oválné, červené, 6-12 cm dlouhé, jedlé, velmi chutné, sladké plody, s bílou dužinou plnou vitamínů a minerálů, hlavně vitaminu C, karotenů a železa. Jsou nízkokalorické a je v nich velké množství vlákniny. Chutí připomínají angrešt nebo vodní meloun. Semena jsou černá. Po prvním roce kaktus rychle roste. Ovoce se prodává pod názvem pitahaya.
Balení obsahuje 10 semen za 20 kč.
Semena – nesoeeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Hylocereus undatus - semena Detail inzerátu ...

Chilli Madame Jeanette Red Habanero

Cena: 25 ,-Kč | 04. 01. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Madame Jeanette Red Habanero:
Paprička Chilli Habanero Madame Jeanette Red pochází původně ze Surinamu. Je to velice atraktivní, produktivní a rychle rostoucí odrůda chilli. Plody zvláštního nepravidelného tvaru se vyznačují sladkou, mírně ovocnou chutí. Pálivost je 100 000 – 350 000 SHU. Je to super pikantní aromatická paprička, která má své využití především v mexické kuchyni, do omáček a polévek, ale také na nakládání a sušení. Sada obsahuje 10 semen za 25,- Kč.
Sada obsahuje 10 semen za 25,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Madame Jeanette Red Habanero Detail inzerátu ...

Chilli papričky 16 druhů semena

Cena: 14 ,-Kč | 02. 01. 2018
Nabídka
Dobrý den. Nabízím 16 druhů semínek Chilli papriček rúzné pálivosti (nepálivé , 30.000 - 2 009 000 tis. SHU )vhodné pro pěstování do našich klimatických podmínek. Součástí nabídky jest i podrobný manuál k pěstování,který odešlu na Vámi zvolenou meil. adresu.1) Bhutlah Red 1000000 2)Trinidad.Congo Black300.000 3)Jamaican Hot yellow 100-200 tis SHU 4)Carolina Reaper hp22b 2,200,000 5)Habanero RED 100-350.tis 6)Hab. Chocolate 320.000 7)Golden Cayenne 30-50 tis 8)Devils Tongue White 400 tis.9)Trin.CongoYellow 300 tis. 10)Orange Pet.Penis Pepper 5000 11)Trinid.Scorpion Red 2.009.231 12)Naga Morich1,040 000tis. 14)Zvonečkové 30,000 15)Capsacisum Frut.16)Okrasné 17)Pálivec . Každé balení obsahuje 5ks-10ks semínek kromě Car. Reaper (2ks). Cena za komplet 16 druhů 230 Kč ,8 druhů dle Vaši mombinace 150 Kč , jednotlivě 50 Kč druh.(8ks-10 semínek v balení) . + poštovné . Pěstováno v Natur kvalitě. Přidávám jako bonus letošní mleté chilli koření a sušené papričky.+ semínka Virg. tabáku.Pouze k uce...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Chilli papričky 16 druhů semena Detail inzerátu ...

Chilli papričky semínka

Cena: 50 ,-Kč | 02. 01. 2018
Nabídka
Dobrý den . Nabízím jednotlivě semínka chilli papriček. Mohu zaslat jednotlivě, nebo více druhů. Samozřejmostí je i manuál k pěstování na vyžádání mailem . Jedná se tyto druhy :1) Bhutlah Red 1000000 2)Trinidad.Congo Black300.000 3)Jamaican Hot yellow 100-200 tis SHU 4)Carolina Reaper hp22b 2,200,000 5)Habanero RED 100-350.tis 6)Hab. Chocolate 320.000 7)Golden Cayenne 30-50 tis 8)Devils Tongue White 400 tis.9)Trin.CongoYellow 300 tis. 10)Orange Pet.Penis Pepper 5000 11)Trinid.Scorpion Red 2.009.231 12)Naga Morich1,040 000tis. 14)Zvonečkové 30,000 15)Capsacisum Frut.16)Okrasné 17)Pálivec Cena za belení jednotlivě 50kč , při objednávce více druhů lze domluvit výraznou slevu. odesílám při platbě předem , na dobírku, doporučeně.Kapsaicin obsažený v chilli je velmi zdraví prospěšný. Bohužel všechna foto se mně zde do inzerátu nevešla. Balení obsahuje 5-10 ks semínek u každého druhu, vysoká ujmuvost klíčení....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Chilli papričky semínka Detail inzerátu ...

Virgisnky, Selský TABÁK SEMENA

Cena: 45 ,-Kč | 02. 01. 2018
Nabídka
Semínka Virginský ,Selský tabak Virginský,Selský tabak Vir. Nabízím semena Virginského ( Nicotiana tabbaka) a Selského (Nicotiana rustica L) machorka pro jarní výsev jaro 2018. Semena jsou ze sklizně 2017 pečlivě vybrána s vysokou klíčivostí, následně skladována v patřičných podmínkách.. V balení je více jak 500 semínek od každého druhu. Loňská sklizeň byla díky vydařeným podmínkám nadprůměrná. Rostliny vyrostly do výšky 2-2,5m Virg. , do 1m Selský . Vhodné pro pěstování jako okrasná rostlina, jako výroba ekologického postřiku, proti mšicím, k výrobě vlastní směsi atd. Květy jsou krásné nálevkovité s pěticípou korunou. Při koupi obou druhů semen cena 90 Kč . Jed. 50 Kč.. Pěstitel s letitými zkušenostmi. Návod k pěst. zašlu na vyžádání na Vámi zvolenou e-meilovou adresu. . Při platbě předem cena 25Kč (poštovné obyčejně,45 dop. , na dobírku 75-85 Kč.!...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Virgisnky, Selský TABÁK SEMENA Detail inzerátu ...
... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20.../ 60
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Zahradní bazar nabízí inzeráty sazenic. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné sazenici.,sazenice, sazenice na prodej, sazenice okrasných dřevin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace