Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Sazenice, sazenice na prodej, inzerce sazenic

Inzerce sazenic v rubrice zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte sazenice.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21.../ 60

Výpis inzerátů

Japonský topol j-105j-104 sazenice

Cena: 12 ,-Kč | 02. 01. 2018
Nabídka
Jsem pěstitel rychle rostoucích dřevin, japonských topolů, italských topolů J-105, J-104. Pualovnie Biomass, Italských topolů AF 2.a vrby Pro rok 2018 přijimám objednávky na kontejnerované sazenice jap.topolu. Sadba má ověřený původ. Kontejnerovné sazenice jsou vysazovány do 0,5l obalů kdy výška sazenic při expedici je od 30-70cm. Kontejnerované sazenice lze vysazovat po celé vegetační období až do podzimu. Výška prostokořenných sazenic dosahuje 1- 2, 2m.(zde je nutýný určitý zástřih) Preferuji osobní odběr s možností prohlídky plantáže, lze i zasílat na dobírku prostřednictvím České pošty.Zasílam jako balík do ruky kdy Vám dojde druhý den od odeslání na uvedenou adresu do ruky . Kontejnerované sazenice pěstujeme v ekologických rozložitelných kelímcích, kdy lze po malé úpravě rovnou sázet i s obalem. Do 2 let se kelímek rozloží (kukuřičný škrob, kyselina mléčná) Cena od 12-14Kč za jednu sazenici, Cena je stanovena dle odebraného množství, kvality a na základě domluvy.Preferuji osobní o...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Japonský topol j-105j-104 sazenice Detail inzerátu ...

Chilli Tabasco

Cena: 25 ,-Kč | 21. 12. 2017
Nabídka
Paprička Chilli Tabasco má stejně jako většina chilli svůj původ v Mexiku. Tato odrůda je známá především tím, že se z ní vyrábí velice oblíbené dochucovadlo pokrmů Tabasco. Svou pálivostí 30 000 až 50 000 SHU se řadí mezi středně pálivé. Používají se do omáček, polévek, k masu aj. Také jsou výborné jako přísada do nakládané zeleniny.Sada obsahuje 10 semen za 25- Kč.
V naší nabídce chilli paprik i sladkých paprik najdete rozmanité druhy , tvary a barvy …černá , bílá, žlutá ,červená ,oranžová , hnědá ,bílá , modrá , fialová cca 99 druhů.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Tabasco Detail inzerátu ...

Cibule Globo

Cena: 20 ,-Kč | 21. 12. 2017
Nabídka
Cibule „Globo“ (Allium cepa) je výnosná salátová odrůda, vyznačující se obřími žlutými cibulemi mírné sladké chuti s malým počtem suknic a velmi jemnou dužinou, obsahující menší obsah silic oproti jiným odrůdám. Je vhodná jak k přímému konzumu, do čerstvých zeleninových salátů, tak i na běžné vaření. Tato odrůda cibule není vhodná k dlouhodobému skladování.Sada obsahuje 200 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cibule Globo Detail inzerátu ...

Okurka Telegraph - semena

Cena: 18 ,-Kč | 14. 12. 2017
Nabídka
Okurka Telegraph (cucumis sativus) je italská odrůda s nejdelšími plody mezi okurkami. Plody jsou hladké, tmavě zelené, s vynikající jemnou chutí a dužina obsahuje jen málo semen. Okurka je bohatá na vitamín C a minerály, pomáhá proti zadržování vody v těle a pro nízký obsah kilojoulů je vhodná i při redukční dietě. Okurky se konzumují čerstvé např. do salátů, používají se na zeleninové oblohy, nebo je možné i grilovat a konzervovat.
Balení obsahuje 30 semen za 18 kč .
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Okurka Telegraph - semena Detail inzerátu ...

Rajče Bejbino F1 - semena

Cena: 23 ,-Kč | 14. 12. 2017
Nabídka

Rajče Bejbino F1 hybrid – tato odrůda rajčete je tyčková (indeterminantní), velmi raná, rychle rostoucí a úrodná odrůda, vyznačující se menšími, pevnými plody vynikající chuti, vhodnými ke skladování. Rajčata jsou díky své mimořádné chuti vhodná zvláště k přímé konzumaci, do salátů a na studené mísy. Nejvíce jejich chuť ocení děti. Rajče Bejbíno je řazeno mezi absolutně špičkové odrůdy rajčat na našem trhu, z vlastní zkušenosti to mohu potvrdit. Sada obsahuje 20 semen za 23,- Kč.
V naší nabídce rajčat najdete rajčata - truhlíková , (zakrslá ,vzpřímená , převislá ) ,keříčkové i tyčkové odrůdy ,v rozmanitých barvách i tvarech - bílá, červená, žlutá , černá , purpurová,zelená , ,hnědá , oranžová, vícebarevná,steaková , švestková,hybridní, rybízová,koktejlová , cherry. ..... ,celkem cca 130 druhů .
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Rajče Bejbino F1 - semena Detail inzerátu ...

Chilli paprička „Bird´S Eye“-semena

Cena: 20 ,-Kč | 28. 11. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Bird´S Eye“
Chilli paprička „Bird´S Eye“( Capsicum frutescens ) je velice úrodná odrůda, která se řadí svojí pálivostí 50.000 – 100.000 SHU k pikantnějším druhům chilli. Pro svoji pálivost si vysloužila též přezdívku „africký ďábel. Papričky jsou vhodné jak v syrovém, tak v sušeném stavu jako koření na dochucování pikantních pokrmů, zvláště marinád, omáček, gulášů, polévek apod.Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.

V naší nabídce chilli paprik i sladkých paprik najdete rozmanité druhy , tvary a barvy …černá , bílá, žlutá ,červená ,oranžová , hnědá ,bílá , modrá , fialová cca 99 druhů.

Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli paprička „Bird´S Eye“-semena Detail inzerátu ...

Hrách dřeňový Radovan - semena

Cena: 10 ,-Kč | 28. 11. 2017
Nabídka

Hrách dřeňový Radovan (Pisum sativum) odrůda Radovan je poloraná odrůda, která je odolná proti poléhání. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především vitamín A, vitamíny skupiny B a v nezralých semenech i vitamín C. Obsah minerálních látek je okolo 2 - 3 %, převážně draslík, fosfor a hořčík. Nejsou v něm téměř žádné tuky (jen 1 - 2 %) ani sodík. Důležitý je rovněž vysoký podíl dusíkatých látek (20 - 25 %) a obsah 5 - 7 % hrubé vlákniny. Díky tomu je vhodným doplňkem stravy všech, kdo mají potíže se srdcem a je také vhodný v případě oslabené nervové soustavy a jiných funkčních poruch.
Balení obsahuje 30 g za 10 kč .
semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Hrách dřeňový Radovan - semena Detail inzerátu ...

Agave Lechuquilla - semena

Cena: 20 ,-Kč | 28. 11. 2017
Nabídka
Agave Lechuquilla pochází původně ze severovýchodní části Mexika, kde roste divoce, nejčastěji ve skupinkách v nadmořské výšce až 1500 m. Lidé ho zde dodnes využívají k výrobě sisalových vláken a národního destilátu Tequila. U nás je pěstováno jako okrasná exotická rostlina, která vytváří růžici mečovitých listů, které jsou podél krajů porostlé ostny. Listy můžou být tmavě zelené až žlutozelené barvy. Rostlina je mrazuvzdorná. Odolává mrazům až do – 19 stupňů celsia.

Balení obsahuje 8 semen za 20 kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Agave Lechuquilla - semena Detail inzerátu ...

prodám sadbový cesnek

Cena: 200 ,-Kč | 23. 11. 2017
Nabídka
Prodám Český sadbový česnek Slavín, Štěpán od Kozáka,uznaná odruda,...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> prodám sadbový cesnek Detail inzerátu ...

Prodám Sadbový česnek

Cena: 190 ,-Kč | 23. 11. 2017
Nabídka
Prodám český sadbový česnek od Kozáka z Holic. Sadba má registraci uznané odrudy. V balení je 8 ks palic.Dárkové balení...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodám Sadbový česnek Detail inzerátu ...

Bazalka Skořicová - semena

Cena: 15 ,-Kč | 22. 11. 2017
Nabídka
Basil Cinnamon „bazalka skořicová“ pocházející z jižní Asie a Indie je jednoletá bylina, hojně využívaná jako koření, vyznačující se čtyřhranným stonkem porostlým vstřícnými vejčitými světle zelenými listy, kvetoucí jemnými květenstvími uspořádanými do klasu. Plody jsou suché a rozpadají se na čtyři hnědočerné jednosemenné hladké tvrdky. Celá rostlina je chlupatá a vyznačuje se příjemnou vůní s nádechem skořice. Díky své nasládlé chuti je vhodná především do různých salátů a úžasná především ve spojení s rajčaty a italskými specialitami. Bazalka má kromě širokého využití v kuchyni i léčivé účinky. Používá se při bolestech břicha, nespavosti, stresu a má i mírně desinfekční a repelentní účinky. Nejlépe je používat listy bazalky v čerstvém stavu, sušením ztrácí část svého typického aroma. Lze ji pěstovat jak na zahradě, tak i v truhlících. Doba od výsevu do sklizně je přibližně 70 dní.
Balení obsahuje 200 semen za 15 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka Skořicová - semena Detail inzerátu ...

Bazalka Fino Verde-semena

Cena: 15 ,-Kč | 22. 11. 2017
Nabídka
Bazalka Fino Verde (Ocymum basilicum) pocházející z Indie je vzpřímená jednoletá bylina s malými jasně zelenými aromatickými listy vejčitého tvaru a drobnými nenápadnými bílými květy, vysoká cca 30 cm.
Kromě širokého využití v kuchyni (příprava salátů, tradičního pesta, dušení masa, ochucených octů, polévek aj.) kde je používána jak v čerstvém, tak i v sušeném stavu jako koření má i léčivé účinky. Esenciální olej obsažený v čerstvých listech má příznivé účinky na zažívací potíže.
Balení obsahuje 200 semen za 15 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka Fino Verde-semena Detail inzerátu ...

Bazalka Foglia Di Lattuga -semena

Cena: 15 ,-Kč | 22. 11. 2017
Nabídka
Bazalka Foglia Di Lattuga (Ocymum basilicum) nebo též „bazalka- listový salát“ je vzpřímená aromatická bylina s velkými zvrásněnými světle zelenými listy, jak sám název napovídá připomínající listy salátu, s vegetační dobou 75 – 80 dnů, dorůstající výšky 30 až 40 cm, vyšlechtěná především pro pěstování na balkonech a terasách.
Je nezbytnou součástí italských, ale i jiných pokrmů, ideální především pro přípravu tradičního pesta. Skvělá pro skladování a sušení.
Balení obsahuje 200 semen za 15 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka Foglia Di Lattuga -semena Detail inzerátu ...

Bazalka Bolloso Napoletano-semena

Cena: 15 ,-Kč | 22. 11. 2017
Nabídka
Bazalka Bolloso Napoletano (Ocimum basilicum) – neobvyklá odrůda bazalky pocházející z Neapole v jižní Itálii, vyznačující se zvláště velkými tmavě zelenými, jako by pomačkanými listy, které jsou velice ceněny pro svoji velmi intenzívní chuť a aroma.
Je vhodná zvláště na přípravu pizzy, salátu Caprese , na dochucení omáček, polévek, salátů aj.
Balení obsahuje 200 semen za 15 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka Bolloso Napoletano-semena Detail inzerátu ...

Bazalka Italiano Classico - semena

Cena: 15 ,-Kč | 22. 11. 2017
Nabídka
Bazalka Italiano Classico – oblíbená jednoletá velmi aromatická bylina pocházející z Itálie, dorůstající výšky 60 až 90 cm, vyznačující se středně velkými oválnými světle zářivě zelenými listy se specifickou jemnou příchutí anýzu, kvetoucí drobnými bílými květy .
Je skvělou přísadou zvláště do středomořských pokrmů a do klasické kombinace s rajčaty, ale i do polévek, omáček a různých zeleninových jídel a salátů.
Balení obsahuje 200 semen za 15 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka Italiano Classico - semena Detail inzerátu ...
... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21.../ 60
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Zahradní bazar nabízí inzeráty sazenic. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné sazenici.,sazenice, sazenice na prodej, sazenice okrasných dřevin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace