Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Sazenice, sazenice na prodej, inzerce sazenic

Inzerce sazenic v rubrice zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte sazenice.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13.../ 66

Výpis inzerátů

Acoelorrhaphe wrightii-naklíčená s.

Cena: 15 ,-Kč | 28. 11. 2019
Nabídka
Acoelorrhaphe wrightii je středně velká palma původem z Floridy a části Karibiku, která vypadá velice působivě v kontejnerech u vchodů. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky 4 - 5 metrů, v nádobách nebo v mírném podnebí dosáhne této velikosti jen zřídka. Palma ve většině případů roste trsovitě, bohatě odnožuje, má rovný štíhlý kmen,který je pokrytý vláknitou rohoží. Listy jsou vějířovité světle zelené barvy, spodní strana je stříbřitá. Palma je předurčená svojí mrazuvzdorností do – 6 °C k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě.
Balení obsahuje 1 naklíčené semeno za 15,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Acoelorrhaphe wrightii-naklíčená s. Detail inzerátu ...

Paprika Ornela-semena

Cena: 10 ,-Kč | 28. 11. 2019
Nabídka
Paprika Ornela (Capsicum annuum) – poloraná odrůda sladké papriky (kapie) předurčená k pěstování ve skleníku a v teplejších oblastech i na poli, vyznačující se dlouhými zašpičatělými lusky sytě žluté barvy. Je vhodná k přímé konzumaci, na přízdobu pokrmů, na nakládání a k tepelnému zpracování. Balení obsahuje 30 semen za 10,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Paprika Ornela-semena Detail inzerátu ...

Rajče Garden Peach-semena

Cena: 14 ,-Kč | 28. 11. 2019
Nabídka
Rajče „Garden Peach“( Solanum lycopersicum) je tyčková ( indeterminantní) hojně plodící odrůda rajčat pocházející z Jižní Ameriky, vyznačující se plody připomínajícími broskev. Atraktivně zbarvená šťavnatá rajčata jemné sladké chuti jsou zvláště vhodná k přímé konzumaci, na přízdobu pokrmů a do čerstvých zeleninových salátů.
Rajče Garden Peach lze pěstovat jak na poli, tak i ve foliovníků, nebo ve skleníku. Tato odrdůda se vyznačuje odolností vůči: Fusarium Wilt, Tabák Mosaic, Kořenová Nematoda a Verticilium Wilt.
Balení obsahuje 10 semen za 14,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Garden Peach-semena Detail inzerátu ...

Morus alba - semena

Cena: 20 ,-Kč | 26. 11. 2019
Nabídka
Morus alba (moruše bílá) původem z Číny a Koreji je opadavý ovocný teplomilný strom, nebo keř s širokou kulatou korunou, porostlý 6 – 15 cm dlouhými srdčitými na líci lesklými listy s pilovitým okrajem, kvetoucí v květnu až červnu. Z nenápadných květů, kterými jsou zde samosprašné jehnědy se pak vyvíjejí jedlé sladké plody bílozelené až bílé barvy, tzv. moruše.
Morus alba je v našich podmínkách oblíbeným okrasným i ovocným stromem, jehož květy jsou atraktivní pro včely a plody s antibiotickými vlastnostmi jsou oblíbeným léčivem podporujícím trávení. Lze z nich připravovat šťávy, sirupy, kompoty a známé je též víno.
Balení obsahuje 20 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Morus alba - semena Detail inzerátu ...

Chilli Aji Charapita-semena

Cena: 30 ,-Kč | 26. 11. 2019
Nabídka
Chilli Aji Charapita (Capsicum chinense) pochází ze severní oblasti Peru. Jde o divoce rostoucí keř s zelenobílými kvítky a menšími, světle zelenými, rýhovanými listy. Rostlina je obvykle obsypána drobnými, avšak poměrně pálivými plody, které mají v plné zralosti žlutooranžovou barvu a kulatý tvar připomínající hrášek. Plody mají výraznou, ovocně citrusovou vůni i chuť a nejčastěji se používají k zavařování, ale i k sušení, mleté na výrobu koření i do teplých omáček, které obzvláštní svým unikátním, tropickým aroma. V roce 2016 se objevillo několik článků, že jde údajně o nejdražší chilli papričku světa, o čemž se dá s úspěchem pochybovat, neboť v Peru je běžně k dostání v supermarketu.
Balení obsahuje 10 semen za 30,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Aji Charapita-semena Detail inzerátu ...

Paprika Artist-semena

Cena: 13 ,-Kč | 26. 11. 2019
Nabídka
Paprika Artist (Capsicum annuum) je velmi raná odrůda sladké papriky typu beraní roh určena do skleníků a foliovníků i pro polní pěstování. Nezralé plody jsou světle zelené, v plné zralosti jasně sytě červené s výrazným leskem, vhodné zejména k zavařování celých plodů, ale dají se použít i jako koření do polévek, omáček, masitých jídel apod. Paprika je nepálivá.
Balení obsahuje 10 semen za 13,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Paprika Artist-semena Detail inzerátu ...

Rajče Smiley Worms-semena

Cena: 19 ,-Kč | 26. 11. 2019
Nabídka
Rajče Smiley Worms, v překladu Usměvaví červíci, je tyčková (indeterminentní) odrůda neznámého původu, ale má se za to, že pravděpodobně pochází ze Slovinska nebo Ruska. Rostlina je velmi plodná, má pravidelné listy a žluté kvítky ze kterých se stanou podlouhlé, hrbolaté, v plné zralosti červené plody s malou rýhou na zaobleném konci, která vypadá jako úsměv a skutečně tak připomíná roztomilého smějícího se červíka, což jistě ocení děti. Rajče je pevné, masité, s nízkým obsahem semen a dobrou chutí, hodící se zejména pro přípravu omáček, coulis, rajčatové pasty nebo k sušení i konzervování, ale své uplatnění najde jistě i v čerstvém salátu a díky svému tvaru se výborně hodí, podélně rozříznuté, i do různých baget.
Balení obsahuje 10 semen za 19,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Smiley Worms-semena Detail inzerátu ...

Trachycarpus fortunei-sazenice

Cena: 20 ,-Kč | 25. 11. 2019
Nabídka
Palma trachycarpus fortunei je mrazuvzdorná až do – 20°C. V našich podmínkách svojí mrazuvzdorností je předurčena pro přímou zahradní výsadbu. Pyšní se velkými, leskle zelenými listy s téměř okrouhlou čepelí. Řapíky dosahují délky cca 40 – 90 cm.
Kmen této palmy je pokryt četnými dlouhými vlákny, které se svým vzhledem podobají konopí (od toho palma konopná). Je ze všech venkovních mrazuvzdorných palem druhá nejodolnější, snáší teploty až do – 20°C. Tyto palmy jsou velmi nenáročné, v nádobách díky omezenému prostoru dosahují menší velikosti v závislosti na velikosti nádoby. Volně vysazené při optimálních podmínkách až 15 metrů.
Sazenice 1-2 první listy za 20,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Trachycarpus fortunei-sazenice Detail inzerátu ...

Chilli de Arbol-semena

Cena: 25 ,-Kč | 25. 11. 2019
Nabídka
Chilli de Arbol, paprička známá jako „ptačí zobák“ s pálivostí 15 000 – 30 000 SHU je základní složkou pokrmů mexické kuchyně. Je často oblíbenou součástí salsy, ale přidává se i do polévek, gulášů, omáček apod. Úzké dlouhé papričky se jako sušené hodí na dekoraci věnců.
Balení obsahuje 10 semen za 25,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli de Arbol-semena Detail inzerátu ...

Paprika Amy - semena

Cena: 15 ,-Kč | 25. 11. 2019
Nabídka
Paprika (Capsicum annuum) raná odrůda Amy je první česká odrůda „maďarského“ typu, vhodná pro pěstování zejména ve fóliovnících a pro polní pěstování v teplejších oblastech. Je velmi oblíbená pro vysoký výnos a skvělý zdravotní stav. Rostlina obsahuje vitamíny skupiny B, C a A. Je zdrojem vlákniny, kyseliny listové a minerálních látek draslíku, železa, vápníku, hořčíku, zinku, jódu. Působí příznivě na krevní oběh, posiluje cévy a srdce, mírní bolesti žil, zpevňuje vazivové tkáně. Tato odrůda se vyznačuje tvarem tlustostěnného jehlanu s velmi příjemně šťavnatou chutí. Dozrává od bělozelené do sytě červené barvy. Papriku lze použít jak k přímému konzumu, do salátů, tak i k tepelné úpravě.
Balení obsahuje 30 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Paprika Amy - semena Detail inzerátu ...

Rajče Fireworks-semena

Cena: 15 ,-Kč | 25. 11. 2019
Nabídka
Rajče Fireworks (Ohňostroj) je tyčková (indeterminentní) odrůda pocházející ze Severní Ameriky. Patří k největším velmi raným odrůdám. Rostlina má pravidelné zelené listoví a silné výhonky nesoucí kulaté nebo mírně zploštělé plody, obvykle zašpičatělé na konci a s lehce naznačeným žebrováním, dozrávající ze zelené na jasně červenou. Dužina má hustou texturu s poměrně málo semeny. Chuť je explozivní, sladká, s trochou kyselosti, dobře vyvážená a je ideální do salátů nebo na sendviče.
Balení obsahuje 10 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Fireworks-semena Detail inzerátu ...

Acanthocalycium glaucum LF 38 sev

Cena: 18 ,-Kč | 15. 11. 2019
Nabídka
Acanthocalycium glaucum LF 38 sev.od Belen je kaktus pocházející z Argentiny, z provincie Catamarca, severně od Belén ve výšce 1200 m n. m. Má plochý kulovitý, až mírně protáhlý tvar, který dorůstá výšky 15 cm a šířky 8 cm v průměru, s 8 – 14 zaoblenými žebry pokryté častěji šedomodrou nežli zelenošedou ochranou jinovatkou. Areoly jsou vzdáleny 16 – 20 mm a nesou 5 - 10 okrajových trnů, jež jsou zajímavě zbarveny - téměř do poloviny světle a od poloviny tmavě, s délkou 25 mm, přičemž středové většinou chybí (někdy se objeví 1 - 2). Nádherné květy žluté barvy o velikosti 6 cm jsou u špiček šupin zabarveny červeně, přecházejíc do tmava. Z květů se tvoří malé, tmavě zelené, bobulovité plody, až 6 cm dlouhé. Řepovitý krátký kořen. Balení obsahuje 20 semen, které pochází z ručně opylených rostlin, z důvodu zachování čistoty druhu za 18,- Kč.
Semena – Neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Acanthocalycium glaucum LF 38 sev Detail inzerátu ...

Datura Stramonium-semena

Cena: 20 ,-Kč | 15. 11. 2019
Nabídka
Datura Stramonium – Durman obecný, neboli „Panenská okurka“ je bohatě větvená jednotletá bylina původem ze severní Ameriky, rozložitého vzrůstu, s nápadnými zubatými listy. Bílé, nebo světle fialové nálevkovité květy vyrůstají v místech větvení lodyhy. Otvírají se večer, mezi devatenáctou a dvacátou hodinou. Za deště zůstávají květy zavřené. Durman je znám svými léčivými účinky, zvláště jako antiastmatikum, proti křečím při kašli, napomáhá vykašlávání a je doporučován i při Parkinsonově nemoci. K léčivým účinkům se používají listy, sbírané v době květu. Dnes už se ale pěstuje spíše než k léčivým účinkům jako okrasná letnička, která hojně kvete od června do září.
Durman je rostlina smrtelně jedovatá. Balení obsahuje 50 semen za 20,- Kč.
Semena – Neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Datura Stramonium-semena Detail inzerátu ...

Cycas Macrozamia communis-sazenice

Cena: 60 ,-Kč | 15. 11. 2019
Nabídka
Macrozamia communis je středně velký, působivý cykas pocházející z Austrálie z oblasti Nového Jižního Walesu vyhledávaný pro své vysoce dekorativní vlastnosti. Z přízemního kmene vyrůstá velké množství (až 100) světle zelených listů, které mohou dosáhnout i 1,5 m délky a jsou uspořádaných v elegantně zaoblenou korunu. Tento druh je možné pěstovat celoročně jako okrasnou rostlinu v bytě, skleníku, nebo zimní zahradě. Zajímavostí je, že ačkoliv jsou semena jedovatá, lidé žijící v oblastech jejich výskytu vyvinuli metodu, jak je zbavit toxinů a konzumují je. Cykas Macrozamia communis je dvojdomý.
Balení obsahuje 1 ks sazenice první list cca 10 cm za 60,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cycas Macrozamia communis-sazenice Detail inzerátu ...

Asimina Triloba-stratifikovaná sem

Cena: 35 ,-Kč | 15. 11. 2019
Nabídka
Asimina Triloba „Banán severu“ pocházející z východního pobřeží severní Ameriky je v našich klimatických podmínkách mrazuvzdorný opadavý strom snášející teploty až do – 22°C, produkující velmi atraktivní ovoce, vyznačující se pravidelnou vejčitou a velice dekorativně působící korunou. Tento málo známý ovocný strom lze pěstovat i v našich podmínkách a kvalita jeho plodů je zcela srovnatelná s nejkvalitnějším tropickým ovocem. Plody lze v kuchyni zpracovávat podobným způsobem jako banány. Balení obsahuje 3 stratifikovaná semena za 35,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Asimina Triloba-stratifikovaná sem Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13.../ 66
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Zahradní bazar nabízí inzeráty sazenic. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné sazenici.,sazenice, sazenice na prodej, sazenice okrasných dřevin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace