Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Sazenice, sazenice na prodej, inzerce sazenic

Inzerce sazenic v rubrice zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte sazenice.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19.../ 68

Výpis inzerátů

Kaktus Lobivia tiegeliana - semena

Cena: 15 ,-Kč | 30. 04. 2019
Nabídka
Kaktus Lobivia tiegeliana je velmi dekorativní kaktus endemický v Boliviji, kde roste na skalnatém podloží mezi křovinnou vegetací. V přírodě se vyskytuje obvykle solitérní, u kulturních rostlin odnožuje. Tento druh je velmi variabilní barvou a počtem trnů, velikostí i barvou květin. Tělo je kulové, případně stlačené s lesklou, tmavě zelenou epidermis, někdy s purpurovým nádechem. Spirálovitě uspořádaná žebra v počtu 17-20 nesou bílé areoly. Radiální trny svým uspořádáním připomínají malé pavoučky. Jsou načervenalé, černé, hnědé nebo medové, často s tmavými konci a postupem věku se stávají šedými. Centrální trny v počtu 1-3, směřují směrem dolů a jsou až 5 cm dlouhé.

Balení obsahuje 10 semen za 15 kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kaktus Lobivia tiegeliana - semena Detail inzerátu ...

sazenice střibrnych smrku

Cena: 13 ,-Kč | 05. 04. 2019
Nabídka
Prodam sazenice střibrnych smrčku,pichlače,vyška sazenic 25-25cm-13kč,vyška 35-45cm-16kč.VYŠKA 45-70cm-18kč.na pěstovani vanočnich stromku,žive ploty....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> sazenice střibrnych smrku Detail inzerátu ...

Melón Galia

Cena: 10 ,-Kč | 30. 03. 2019
Nabídka
Ponúkam na predaj semienka žltého melóna Galia s minuloročnej úrody. Cena je 10,32,-CZK za 15 ks plus poštovné.V prípade záujmu a bližších informácií ma kontaktujte na e-mail....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Melón Galia Detail inzerátu ...

Trachycarpus fortunei - naklíčená

Cena: 25 ,-Kč | 28. 03. 2019
Nabídka
Palma trachycarpus fortunei je mrazuvzdorná až do – 20°C. V našich podmínkách svojí mrazuvzdorností je předurčena pro přímou zahradní výsadbu. Pyšní se velkými, leskle zelenými listy s téměř okrouhlou čepelí. Řapíky dosahují délky cca 40 – 90 cm.
Kmen této palmy je pokryt četnými dlouhými vlákny, které se svým vzhledem podobají konopí (od toho palma konopná). Je ze všech venkovních mrazuvzdorných palem druhá nejodolnější, snáší teploty až do – 20°C. Tyto palmy jsou velmi nenáročné, v nádobách díky omezenému prostoru dosahují menší velikosti v závislosti na velikosti nádoby. Volně vysazené při optimálních podmínkách až 15 metrů.
Balení obsahuje 3 naklíčená semena za 25 kč
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Trachycarpus fortunei - naklíčená Detail inzerátu ...

Cycas Dioon Spynulosum -naklíč.sem.

Cena: 50 ,-Kč | 28. 03. 2019
Nabídka
Cycas Dioon Spynulosum původně pocházející z vápencových skal Mexika patří mezi největší svého druhu, má vzpřímenější husté pilovité listy a vyznačuje se rychlejším růstem. V našich podmínkách narůstají listy jedenkrát za rok. Čím je rostlina starší, tím je počet listů narůstajících najednou větší. Jeho samičí šištice obsahuje až 300 semen a je také největší samičí šišticí na světě. Mrazuodolnost rostliny je do - 4°C. Tento druh je možné pěstovat celoročně jako okrasnou rostlinu v bytě, skleníku, nebo zimní zahradě s vhodným letněním na slunném místě venku.
Balení obsahuje naklíčené semeno 1 kus za 50 kč
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cycas Dioon Spynulosum -naklíč.sem. Detail inzerátu ...

Cycas Macrozamia communis - nakl.s.

Cena: 35 ,-Kč | 28. 03. 2019
Nabídka
Cycas Macrozamia communis je středně velký, působivý cykas pocházející z Austrálie z oblasti Nového Jižního Walesu vyhledávaný pro své vysoce dekorativní vlastnosti. Z přízemního kmene vyrůstá velké množství (až 100) světle zelených listů, které mohou dosáhnout i 1,5 m délky a jsou uspořádaných v elegantně zaoblenou korunu. Tento druh je možné pěstovat celoročně jako okrasnou rostlinu v bytě, skleníku, nebo zimní zahradě. Zajímavostí je, že ačkoliv jsou semena jedovatá, lidé žijící v oblastech jejich výskytu vyvinuli metodu, jak je zbavit toxinů a konzumují je. Cykas Macrozamia communis je dvojdomý.
Balení obsahuje 1 naklíčené semeno za 35 kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cycas Macrozamia communis - nakl.s. Detail inzerátu ...

Chamaerops Humilis,sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 18. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Chamaerops Humilis:
Chamaerops Humilis neboli „Žumara nízká“ je mrazuvzdorná okrasná palma menšího vzrůstu, určená zvláště pro přímou výsadbu. Od mládí vytváří každoročně nové přírůstky (nové kmínky) a působí tak bohatým keřovitým dojmem. Listy jsou nádherně vějířovité, modrozelené barvy, spodní strana je bělavě plstnatá. Do výšky roste palma velice pomalu, exempláře větší než člověk jsou velice vzácné.  Při správné péči začne palma brzy kvést.  Odolává mrazům až do -17°C. Balení obsahuje sazenici  první list vel.cca 10 cm za 35,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chamaerops Humilis,sazenice Detail inzerátu ...

Basilico Rosso - semena

Cena: 12 ,-Kč | 15. 03. 2019
Nabídka
Basilico Rosso „Červená bazalka“ - jednoletá aromatická bylina rostoucí jako keřík vysoký cca 30 až 40 cm, porostlý vejčitými vstřícnými listy fialovočervené barvy. Květy jsou drobné, fialové, složené z pěti okvětních lístků, seskupené do květenství v paždí listů. Vykvétají od června do srpna.
Tento druh bazalky je na rozdíl od ostatních bohatý na anthokyany (ve vodě rozpustné molekuly, působící jako antioxidanty), které způsobují právě její červené zabarvení.
Pro její netradiční zabarvení a dekorativní vzhled lze bazalku červenou pěstovat na balkoně nebo terase, za oknem, nebo na zahradě jako okrasnou a také pro široké kulinářské využití.
Je výborná zvláště k dochucování ryb, zeleniny a na přípravu pesta.
Balení obsahuje 200 semen za 12 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Basilico Rosso - semena Detail inzerátu ...

Hrách dreňový Avola - semena

Cena: 10 ,-Kč | 15. 03. 2019
Nabídka
Hrách dreňový Avola (Pisum sativum L.) je velmi raná odrůda hrachu zahradního vhodná jak pro drobné pěstitele, tak i pro velkopěstitele. Rostlina je silná, vysoká cca 60 – 80 cm a má mnoho světle zelených listů. Rovný, tupě zakončený lusk s velkými tmavozelenými zrny má délku 8 – 10 cm a hodí se pro přímou spotřebu i pro konzervaci a zamražení. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především vitamín A, vitamíny skupiny B a v nezralých semenech i vitamín C. Obsah minerálních látek je okolo 2 - 3 %, převážně draslík, fosfor a hořčík. Nejsou v něm téměř žádné tuky (jen 1 - 2 %) ani sodík. Důležitý je rovněž vysoký podíl dusíkatých látek (20 - 25 %) a obsah 5 - 7 % hrubé vlákniny. Díky tomu je vhodným doplňkem stravy všech, kdo mají potíže se srdcem a je také vhodný v případě oslabené nervové soustavy a jiných funkčních poruch.
Balení obsahuje 30g semen za 10 kč
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Hrách dreňový Avola - semena Detail inzerátu ...

Fazol un Metro a Grano marrone- sem

Cena: 12 ,-Kč | 15. 03. 2019
Nabídka
Fazol un Metro a Grano marrone je italská pozdní popínavá odrůda, která potřebuje oporu. Lusky mají lahodnou jemnou chuť, ale v kuchyni využijeme po zaschnutí i jednotlivé fazolky. Fazole jsou zdrojem vlákniny, rostlinných bílkovin, železa, zinku, vápníku, draslíku, vitamínu C a vitamínů skupiny B. Jsou doporučovanou potravinou při redukčních dietách, působí močopudně, posilují srdce a krevní oběh. Právě díky těmto jejím vlastnostem našly široké uplatnění v kuchyni. Balení obsahuje 30 semen za 12 Kč. Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Fazol un Metro a Grano marrone- sem Detail inzerátu ...

Cykas Dioon Edulis -naklíčené sem

Cena: 30 ,-Kč | 13. 03. 2019
Nabídka
Cykas Dioon Edulis (dioón jedlý) je velmi dekorativní rostlina z třídy cykasů pocházející z Mexika, s tuhými vzpřímenými palmovitě žebrovanými modrozelenými až šedozelenými listy dlouhými až 135 cm tvořícími korunu. Pravidelný tvar listů s velmi tvrdými lístky jej řadí mezi opravdu krásné rostliny. Rozmnožovacím orgánem rostliny jsou šištice vyrůstající uprostřed listů. Plodem jsou žlutá vejčitá semena dlouhá 10 – 12 mm. Svým vzhledem Dioon Edulis připomíná palmu, ale palmám příbuzný není. Blíže má ke kapradinám a jehličnanům. Tento cykas se řadí k nejběžnějším a patří proto k obvyklým „startovním“cyklům sběratelů. Dobře snáší delší období sucha .
Balení naklíčené semeno 1 kus za 30 kč
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cykas Dioon Edulis -naklíčené sem Detail inzerátu ...

Basilico Greco a Palla - semena

Cena: 20 ,-Kč | 13. 03. 2019
Nabídka
Basilico Greco a Palla „Bazalka řecký míč“ (Ocimum basilicum) jednoletá aromatická bylina předurčená díky svému malému vzrůstu, oproti ostatním odrůdám bazalky, zvláště k pěstování v květináči.
Je charakteristická tvarem keříku, který roste do tvaru kompaktní koule a svými velmi aromatickými malými vstřícně rostoucími hladkými listy jasně zelené barvy.
Tuto trpasličí odrůdu bazalky lze pěstovat díky jejímu netradičnímu vzhledu jako okrasnou, ale též k širokým kulinářským účelům. Je vhodná na dochucení jídel zvláště italské kuchyně, na přípravu pesta, dochucení ryb, polévek aj.
Balení obsahuje 200 semen za 20 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Basilico Greco a Palla - semena Detail inzerátu ...

Dub červený - semena

Cena: 20 ,-Kč | 13. 03. 2019
Nabídka
Dub červený (Quercus rubra) původně pocházející ze severní Ameriky je statný opadavý listnatý strom dožívající se 300 až 500 let. Jeho název je odvozen od charakteristického zbarvení listů na podzim. Dub červený je cennou okrasnou parkovou dřevinou a díky dobrým růstovým vlastnostem je využíván i jako lesní dřevina,patří mezi nejrychleji rostoucí duby.
Dub červený je možno využít v parcích, zahradách, ale i na golfových hřištích ke skupinovým výsadbám, nebo jej pěstovat jako solitéru, která zaujme nejen atraktivně zbarvenými listy, ozdobnými plody a rozložitou strukturou koruny, ale může dobře posloužit i jako stínící strom.
Balení obsahuje10 semen za 20 kč .
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Dub červený - semena Detail inzerátu ...

Rajče Gigantimo F1 - semena

Cena: 25 ,-Kč | 12. 03. 2019
Nabídka
Rajče Gigantimo F1 Jedno z největších rajčat na světě! Pokud chcete ohromit, je tato odrůda, pocházející z Asie, to pravé pro Vás. Žebrovité rajče má i přes svůj gigantický rozměr velmi dobrou, masitou chuť a hodí se skvěle do hamburgerů, sendvičů, do omáček, kečupů a do všech italských pokrmů. Kvůli těžkým plodům, potřebuje rostlina silnou oporu.
Balení obsahuje 10 semen za 25 kč
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Gigantimo F1 - semena Detail inzerátu ...

Cuketa Zucchini da Fiore - semena

Cena: 20 ,-Kč | 12. 03. 2019
Nabídka
Cuketa Zucchini da Fiore (Cucurbita pepo) je středně raná, vysoce výnosná, Italská krajová odrůda cukety určená speciálně pro sklizeň „jedlých květů“, které jsou v Itálii velice vyhledávané a jsou považovány za exkluzivní specialitu. Sbírat se musí čerstvé, nejlépe ráno v den vykvetení, protože se rychle kazí. Květy jsou dvojí, na malých cuketkách jsou samičí, na stoncích jsou pak, pro konzumaci vhodnější, samčí. Tato odrůda produkuje více samčích, jasně žlutých a chutných květů a méně plodů, které jsou rovněž jedlé, dlouhé 18 – 20 cm válcovitého tvaru, zelené barvy s výraznějším podélným žebrováním a světleji zeleným žilkováním. Květy se dají používat jako ozdoba zeleninových salátů nebo jako hlavní chod např. plněné masovou směsí nebo smažené v těstíčku.
Balení obsahuje 10 semen za 20 kč .
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cuketa Zucchini da Fiore - semena Detail inzerátu ...
... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19.../ 68
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Zahradní bazar nabízí inzeráty sazenic. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné sazenici.,sazenice, sazenice na prodej, sazenice okrasných dřevin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace