Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Sazenice, sazenice na prodej, inzerce sazenic

Inzerce sazenic v rubrice zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte sazenice.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45.../ 66

Výpis inzerátů

Jahodník bílý ananasový,sazenice

Cena: 20 ,-Kč | 08. 08. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji sazenice Jahodník bílý ananasový:
Bílý jahodník označovaný názvem Fragaria anannasa pochází z jižní Ameriky kde rostl jako divoká odrůda , které hrozilo vyhynutí až do doby kdy holandští pěstitelé začali tento druh jahod pěstovat komerčně.Plodem jsou bílé jahody - velké přibližně jako větší třešeň jsou pokryté červenými jadérky . Chuť netradiční , exotická , výrazné aroma podobné ananasu. Cena je 20,- Kč za 1 kus.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Jahodník bílý ananasový,sazenice Detail inzerátu ...

Bílý jahodník - sazenice

Cena: 20 ,-Kč | 03. 08. 2016
Nabídka
Balení obsahuje sazenice 1 ks v sadbovači 7x7 cm ( 20 kč )
Popis
Bílý jahodník označovaný názvem Fragaria anannasa pochází z jižní Ameriky kde rostl jako divoká odrůda , které hrozilo vyhynutí až do doby kdy holandští pěstitelé začali tento druh jahod pěstovat komerčně.
Plod
Bílé jahody - velké přibližně jako větší třešeň jsou pokryté červenými jadérky . Chuť netradiční , exotická , výrazné aroma podobné ananasu.
Výsadba
Sazenice vysazujeme od července do září. V tomto období vysazené rostliny zaručují v příštím roce bohatou úrodu.
Rostliny jsou zasílány svazkované v cocopresu.
semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bílý jahodník - sazenice Detail inzerátu ...

Paulownia Tomentosa- saz.10-15cm

Cena: 25 ,-Kč | 02. 08. 2016
Nabídka
Velikost 10 – 15 cm ( 25 kč )
Paulownia Tomentosa nazývaná také "čínský císařský strom" je nádherná atraktivně kvetoucí solitera. Květy mají modrofialovou barvu což je u stromů vzácné, jsou trubkovité, dosahují velikosti 8 cm. Jednotlivé květy jsou složeny v květenství, dosahující velikosti okolo 30 cm. Kvetoucí paulownia patří mezi nejatraktinější mrazuvzdorné kvetoucí stromy. Listy tohoto stromu jsou srdčité, široké až 30 cm .Plodem je dřevitá tobolka o velikosti 4 cm,která je plná drobných semen. Stromek je zpočátku velmi rychle rostoucí. Z jara vysazená malá silná sazenice je schopna vyrůst během sezony až o dva metry. Dorůstá velikosti 10-20 m dle podmínek.Mrazuvzdornost je vysoká nad - 30°C u starších stromů. Mladé rostliny při namrznutí velmi dobře obráží.

Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Paulownia Tomentosa- saz.10-15cm Detail inzerátu ...

Paulownia Tomentosa- saz. 50 cm

Cena: 55 ,-Kč | 02. 08. 2016
Nabídka
Velikost 50 cm včetně květináče 1 l ( 55 Kč )
Popis
Paulownia Tomentosa nazývaná také "čínský císařský strom" je nádhrená atraktivně kvetoucí solitera. Květy mají modrofialovou barvu což je u stromů vzácné, jsou trubkovité, dosahují velikosti 8 cm. Jednotlivé květy jsou složeny v květenství, dosahující velikosti okolo 30 cm. Kvetoucí paulownia patří mezi nejatraktinější mrazuvzdorné kvetoucí stromy. Listy tohoto stromu jsou srdčité, široké až 30 cm .Plodem je dřevitá tobolka o velikosti 4 cm,která je plná drobných semen. Stromek je zpočátku velmi rychle rostoucí. Z jara vysazená malá silná sazenice je schopna vyrůst během sezony až o dva metry. Dorůstá velikosti 10-20 m dle podmínek.Mrazuvzdornost je vysoká nad - 30°C u starších stromů. Mladé rostliny při namrznutí velmi dobře obráží.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Paulownia Tomentosa- saz. 50 cm Detail inzerátu ...

jahodník Red Dream - sazenice

Cena: dohodou | 01. 08. 2016
Nabídka
Balení obsahuje sazenice 1 ks v sadbovači 7x7 cm
Popis
Jahodník Framberry Red Dream (Fragaria ´Red Dream´) – malinové jahody – nově vyšlechtěná netradiční rychlerostoucí odrůda jahod připomínající svojí výbornou bezkonkurenční chutí a silným aroma maliny. Je plně mrazuvzdorná, se stejnými nároky na pěstování jako běžné odrůdy jahod. Lze je pěstovat i ve skleníku, nebo foliovníku.
Malinové jahody jsou vynikající k přímé konzumaci, na dorty, dezerty, ovocné saláty i pro přípravu marmelád a šťáv.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> jahodník Red Dream - sazenice Detail inzerátu ...

Chilli Habanero Peach -semena

Cena: dohodou | 29. 07. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli Habanero Peach.
Chilli Habanero Peach ( Capsicum chinense) – hojně plodící odrůda chilli papriček pocházející z karibských ostrovů, vyznačující se krásně broskvově zbarvenými aromatickými plody dosahujících pálivosti kolem 250 000 SHU.
Papričky jsou vhodné v čerstvém stavu i sušené jako přísada do pikantních pokrmů, zvláště omáček, gulášů, polévek atp.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Habanero Peach -semena Detail inzerátu ...

Dub červený - sazenice

Cena: dohodou | 29. 07. 2016
Nabídka
Sazenice o celkové velikosti cca 40 cm v květináči 1 litr.
Popis
Dub červený - dub americký (Quercus rubra) nejrychleji rostoucí dub původně pocházející ze severní Ameriky je statný opadavý listnatý strom dožívající se 300 až 500 let. Jeho název je odvozen od charakteristického zbarvení listů na podzim. Dub červený je cennou okrasnou parkovou dřevinou a díky dobrým růstovým vlastnostem je využíván i jako lesní dřevina. V deseti letech dosahuje výšky 5-6 m. Dřevo tohoto duby patří mezi nejkvalitnější mezi duby.
Strom samotný se vyznačuje mohutným kmenem s nízce se rozvětvujícími větvemi, listy jsou střídavé, matné, 3-5ti laločnaté ,. Každý lalok je ukončen třemi úzkými špičkami. Na podzim se zbarvení listů vyznačuje mimořádně sytým červeným zbarvením. . Doba kvetení je zpravidla v květnu. Strom kvete samčími (jehnědy) a samičími (kopule) květy, které jsou větrosnubné.
semena-neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Dub červený - sazenice Detail inzerátu ...

Phyllanthus Emblica - sazenice

Cena: dohodou | 29. 07. 2016
Nabídka
Sazenice velikost cca 10 cm

Popis
Phyllanthus Emblica nebo též „Indický angrešt“, pocházející ze subtropických oblastí Indie je opadavý nízký strom z čeledi Phyllanthaceae, známý především pro své jedlé ovoce obsahující velké množství vitamínu C a aminokyselin. Tyto výjimečné plody jsou odedávna využívány jako nejúčinnější prostředek pro udržení dobrého zdraví a celkovou regeneraci organizmu a díky obsahu tříslovin jsou i silným antioxidantem.
Indický angrešt je u nás pěstován v interiérech, sklenících, nebo zimních zahradách, jako okrasná ovocná rostlina s jemnými, částečně opadavými zpeřenými lístky, kvetoucí nenápadnými žlutozelenými květy.Rostlina je velmi vhodná na bobsay.
Semena- neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Phyllanthus Emblica - sazenice Detail inzerátu ...

chilli Aji Amarillo - semena

Cena: dohodou | 28. 07. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli papričky Aji Amarillo.
Aji Amarillo -Vyniká velmi vysokou úrodností a efektním vzezřením rostliny díky velkému množství visících plodů . Amarillo znamená ve španělštině žlutá ,nicméně tato chilli paprička v plné zralosti dozrává do žluto oranžové až oranžové barvy.Aji Amarillo je nejrozšířenější papričkou v peruánské kuchyni díky svému ovocnému aroma.Tvar rostliny je deštníkový,úrodnost nadprůměrná.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> chilli Aji Amarillo - semena Detail inzerátu ...

Salát listový Zlatava - semena

Cena: dohodou | 27. 07. 2016
Nabídka
Salát listový Zlatava (Lactuca sativa) je raná odrůda salátu, kterou lze pěstovat v jarních, letních i podzimních měsících, jak z výsadby, tak i z přímých výsevů. Tato odrůda salátu se vyznačuje seskupením žlutozelených listů, které jsou jemně zkadeřené. Zlatava je odolná proti vybíhání do květu.
Salát je svěží křehká zelenina bohatá na vitamíny A, B, C a D a stopové prvky (draslík, vápník, železo). Je vhodný jako samostatná příloha k pokrmům, nebo k přípravě čerstvých zeleninových salátů.
Semena -neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Salát listový Zlatava - semena Detail inzerátu ...

Řízek – Brugmansia Arborea

Cena: dohodou | 26. 07. 2016
Nabídka
Řízek – Brugmansia Arborea (Andělská trumpeta )
Čerstvý řízek vel. cca 15 cm
Brugmansia x Arborea neboli „ Andělská trumpeta“ je impozantní okrasný keř, pocházející z jižní Ameriky, s překrásnými nápadnými květy, porostlý široce elipsovitými střídavými matně zelenými a sametově chlupatými listy, který se v našich klimatických podmínkách pěstuje jako přenosný. Kvete od června do října. Plodem jsou tobolky.
Semena -neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Řízek – Brugmansia Arborea Detail inzerátu ...

Noni citrusolistá - sazenice

Cena: dohodou | 22. 07. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji sazenice Noni citrusolistá:
Noni citrusolistá ( Morinda citrifolia) přezdívaná „ zázrak z Havaie“ je velmi odolná tropická rostlina, pocházející z Asie, typická zvláště pro Havaj, Malajsii a jih Indie, kde je pěstována především pro své šťavnaté plody specifické chuti obsahující velké množství vitamínů, stopových prvků, enzymů, alkaloidů, rostlinných olejů, kyselin a antioxidantů. Noni je nejen velice užitečná, plodná, ale i krásná a vznešená rostlina, kterou lze s úspěchem pěstovat v květináči o dostatečném průměru i v naších podmínkách .
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Noni citrusolistá - sazenice Detail inzerátu ...

Čajovník čínský,sazenice

Cena: dohodou | 21. 07. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji sazenice Čajovník čínský:
Čajovník Čínský je stálezelená, kulturní, listem i květem velmi dekorativní rostlina, pocházející původně z jihovýchodní Asie. Listy čajovníku jsou různě velké, tuhé, kožovité, kopinaté, v mládí po rubu světlé. Plody jsou dřevnaté, trojpouzdré tobolky s jedním až třemi hnědými semeny. Čajovník kvete na podzim a celou zimu.
Je pěstován jako keř nebo strom na plantážích v tropických a subtropických oblastech v různých nadmořských výškách. Sušená, fermentovaná a různými způsoby upravovaná poupata a listy této rostliny se využívají hlavně k přípravě nápojů ( čaje). Z větviček je připravován speciální druh hořkého čaje.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Čajovník čínský,sazenice Detail inzerátu ...

Bílá Strelitzia Nicolai -semena

Cena: dohodou | 19. 07. 2016
Nabídka
Bílá Strelitzia Nicolai „Strelície natalská“ původně pocházející z Jižní Afriky je nádherná trvalka, kvetoucí extravagantními květy, s velkými kožovitými leslými, šedozelenými listy podobajícími se banánovníku. Strelitzia Nicolai je stromovým, stálezeleným druhem, který lze v našich podmínkách pěstovat jako pokojovou rostlinu. Její květy jsou výborné k řezu a společně s listy jsou využívány do květinových vazeb.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bílá Strelitzia Nicolai -semena Detail inzerátu ...

Cibule (Egyptská )-20 cibulek

Cena: dohodou | 19. 07. 2016
Nabídka
Cibule (Egyptská )prorůstaná Allium Cepa var. Proliferum - je vytrvalá cibule , plně mrazuvzdorná ,dorůstající 50 -120 cm v jednom až třech patrech.Na květním stvolu ve výšce okolo 40 cm vyrůstá shluk 2-10 cibulek. Pokud má rostlina dobré podmínky květní stvol prorůstá dále a může vytvořit až tři patra . Pokud cibuli necháváme na stejném stanovišti více let ,vytváří cibule větší trsy. Svojí velmi vysokou mrazuvzdorností je předurčená pro pěstování i v horských oblastech.
Tato cibule je označována mnoha názvy mnohdy nesprávnými .Český název cibule prorůstaná ,cibule poschoďová ,živorodá cibule , v zahraničí egyptská cibule , chybně sibiřská cibule ,ošleich ,zimní cibule atd.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cibule (Egyptská )-20 cibulek Detail inzerátu ...
... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45.../ 66
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Zahradní bazar nabízí inzeráty sazenic. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné sazenici.,sazenice, sazenice na prodej, sazenice okrasných dřevin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace