Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Sazenice, sazenice na prodej, inzerce sazenic

Inzerce sazenic v rubrice zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte sazenice.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45.../ 63

Výpis inzerátů

Rajče Principe Borghese -semena

Cena: dohodou | 10. 05. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Principe Borghese.
Rajče Principe Borghese je keříčková (determinantní) raná odrůda koktejlových rajčátek svým vzrůstem vhodná i do větší nádoby a na balkony. Plody jsou netradičního tvaru, chutné s malým počtem semen a též malým obsahem vody. Proto jsou vhodná na sušení. Své využití mají i k přímé konzumaci, do salátů a na studené mísy.

Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Principe Borghese -semena Detail inzerátu ...

Hrách cukrový Sweetsalome- semena

Cena: dohodou | 10. 05. 2016
Nabídka
Hrách cukrový (Pisum sativum) odrůda Sweetsalome je polopozdní odrůda. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především vitamín A, vitamíny skupiny B a v nezralých semenech i vitamín C. Obsah minerálních látek je okolo 2 - 3 %, převážně draslík, fosfor a hořčík. Nejsou v něm téměř žádné tuky (jen 1 - 2 %) ani sodík. Důležitý je rovněž vysoký podíl dusíkatých látek (20 - 25 %) a obsah 5 - 7 % hrubé vlákniny. Díky tomu je vhodným doplňkem stravy všech, kdo mají potíže se srdcem a je také vhodný v případě oslabené nervové soustavy a jiných funkčních poruch.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Hrách cukrový Sweetsalome- semena Detail inzerátu ...

Chilli sazenice

Cena: 90 ,-Kč | 09. 05. 2016
Nabídka
Sazenice exotických druhů chilli.K odběru od 1 dubna v Královéhradeckém a Pardubickém Kraji.
Trinidad Scorpion Moruga,
Trinidad Scorpion moruga Yellow,
Trinidad Scorpion Chocolate,
7 Pot Brain Strain Yellow,
7 Pot White,
Bhut Jolokia Peach,
Naga Morich,
Habanero Yellow,
Habanero Orange,
Habanero Red,
Golden Nuget,
Black Pearl,
Jalapenos,
Pequin,
Cayenne Long Slim...
Přidat do výběru >> kraj: Královéhradecký, okres: Rychnov nad Kněžnou Zvýhodnit >> Chilli sazenice Detail inzerátu ...

Dýně Blue Kuri - semena

Cena: dohodou | 09. 05. 2016
Nabídka
Dýně Blue Kuri nebo také Blue Hokkaido ( Cucurbita) je výbornou a nutričně velmi cennou odrůdou. Lehce ploché plody se vyznačují sytou sladkou chutí a šedomodrým zabarvením. Velmi pomáhá při detoxikaci organismu, je bohatá na vitamíny (C, A, E) a minerální látky (draslík, vápník, hořčík, zinek). Tento druh dýně není nutné loupat. Slupka obsahující velké množství vitamínů lehce změkne. V kuchyni má dýně široké použití. Lze ji zapékat, dusit s cibulí, nebo jinou zeleninou, smažit, odšťavňovat, nebo mixovat. Je zvláště vhodná pro malé děti do pyré a polévek. Lze ji i zamražovat a v zimě určitě oceníte její chuť v omáčkách, nebo polévkách. Kromě kulinářského využití jsou plody této dýně vhodné k vyřezávání a dekoraci. Dýně je vhodné sklízet, když zasychá stopka. Jsou velmi dobře skladovatelné a ve sklepě vydrží bez větších problémů až do února.
semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Dýně Blue Kuri - semena Detail inzerátu ...

Čekanka salátová Pan di Zucchero

Cena: dohodou | 09. 05. 2016
Nabídka
Čekanka salátová Pan di Zucchero (Cichorium intybus) je raná až poloraná odrůda s válcovitými hlávkami určená pro rané sklizně a podzimní pěstování s výsevem začátkem července. Řadíme ji mezi listovou zeleninu, je to dvouletá rostlina, ale pěstuje se jako jednoletá. Původem je pravděpodobně ze Středozemí. Čekanka je bohatá na hořči-ny, vitamíny A, B, a C. Z minerálních látek obsahuje železo, hořčík, vápník, dále vlákninu a kyselinu listovou. Působí příznivě na zažívací trakt, zlepšuje tvorbu krve a trávení (po-vzbuzuje chuť k jídlu), povzbuzuje vylučování žluče a tím pomáhá k očistě jater, působí močopudně a mírně projímavě. Chuť je příjemně nahořklá. Vegetační doba cca 60 - 70 dnů od výsadby. Je vhodná do čerstvých zeleninových salátů, je možné ji dále smažit, dusit a zapékat.
Tato odrůda má hlávky 30 - 35 cm vysoké, jasně zelené s velmi dobře uzavírající listovou manžetou.

Semena -neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Čekanka salátová Pan di Zucchero Detail inzerátu ...

Dictyosperma album-naklíčená semena

Cena: dohodou | 09. 05. 2016
Nabídka
Dictyosperma album var. conjugatum „Hurikánová palma“ je nejmenší ze tří odrůd Dictyosperma. Pochází z ostrovů v indickém oceánu. Má krátký, tenký kmen, který je pod listy vyboulený. Listy tvoří hustou korunu, jsou dlouhé a zpeřené. Jednotlivé lístky jsou na okrajích spojené dohromady, proto je tahle varianta snadno rozpoznatelná. Dictyosperma album je teplomilná, nesnese mráz. V našich podmínkách je to interiérová dekorativní palma.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Dictyosperma album-naklíčená semena Detail inzerátu ...

Rajče Rio Grande - semena

Cena: dohodou | 29. 04. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Rio Grande.
Rajče Rio Grande je keříčková ( determinantní) odrůda se sytě až tmavě červenými plody, které dozrávají přibližně 75 – 80 dní. Plody jsou dužnaté, chutné, vhodné k tepelné úpravě, zvláště do omáček, na kečupy i na sušení.

Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Rajče Rio Grande - semena Detail inzerátu ...

Hrách Zázrak z Kelvedonu - semena

Cena: dohodou | 29. 04. 2016
Nabídka
Hrách dřeňový (Pisum sativum) odrůda Zázrak z Kelvedonu je raná odrůda, která je odolná proti suchu. Hrách je nenáročná rostlina, pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především vitamín A, vitamíny skupiny B a v nezralých semenech i vitamín C. Obsah minerálních látek je okolo 2 - 3 %, převážně draslík, fosfor a hořčík. Nejsou v něm téměř žádné tuky (jen 1 - 2 %) ani sodík. Důležitý je rovněž vysoký podíl dusíkatých látek (20 - 25 %) a obsah 5 - 7 % hrubé vlákniny. Díky tomu je vhodným doplňkem stravy všech, kdo mají potíže se srdcem a je také vhodný v případě oslabené nervové soustavy a jiných funkčních poruch.
Semena –neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Hrách Zázrak z Kelvedonu - semena Detail inzerátu ...

Chilli Black Pearl -sazenice

Cena: 15 ,-Kč | 29. 04. 2016
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice chilli Black Pearl –Akce za 15 Kč kus (35 Kč )
Chilli Black Pearl (Capsicum Annuum) původně pocházející z Ameriky je jednou z nejkrásnějších druhů chilli kvetoucí fialovými květy na tmavě zelených, později fialových až černých výhoncích. Z květů se pak vyvíjejí neméně okrasné kulovité lusky střední pálivosti, která se pohybuje okolo 20 000 - 30 000 SHU.
Jsou ideální pro přípravu omáček, polévek, gulášů a jiných pikantních pokrmů. Lze je používat v syrovém stavu, sušené, nebo nakládané.

Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Chilli Black Pearl -sazenice Detail inzerátu ...

Prodej leknínů

Cena: 30 ,-Kč | 28. 04. 2016
Nabídka
Prodám zakořeněné sazenice růžových leknínů do jezírek....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodej leknínů Detail inzerátu ...

Javor cukrový - semena

Cena: dohodou | 28. 04. 2016
Nabídka
Acer Sacharum- Javor cukrový ( národní strom Kanady), rostoucí původně v listnatých lesích severovýchodní a severní Ameriky je svojí zářivě zlatěoranžovou barvou listů jedním z nejefektněji se barvicích opadavých stromů. Javory jsou všeobecně oblíbené pro tvar i barvu přibližně 20 cm velkých, protistojně vyrůstajících dlanitě laločnatých listů s dlouhými řapíky. Koruna stromů je kulovitého tvaru, kmen je štíhlý, obsahující cukernatou šťávu. Kvetou až ve vyšším věku, přibližně kolem 20 let žlutozelenými květy. Plodem je okřídlená dvounažka. Svým dominantním vzhledem se javory hodí jako solitéry, některé druhy i jako živé ploty nebo bonsaje. U nás jsou pěstovány především jako okrasné parkové, nebo alejové stromy. Vařená koncentrovaná míza s vysokým obsahem cukru je známá pod komerčním názvem „Javorový sirup“, který je používán jako přírodní sladidlo bohaté na zinek a mangan. V zemi svého původu se sladká míza z jeho kmene používá na výrobu cukru.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Javor cukrový - semena Detail inzerátu ...

Latania Loddigesii -naklíčená semen

Cena: dohodou | 28. 04. 2016
Nabídka
Latania Loddigesii odolná atraktivní palma ,ceněná pro své modro šedé listy,které této palmě dávají efektní vzhled.Svojí teplotní odolností je předurčená pro pěstování v interieru.Zimní teplota by neměla klesat pod 15°C.V letních měsících je vhodné palmu letnit v polostínu.
Půda humózní,propustná,dobře drenážovaná,v letních měsících jednou za 14 dní přihnojení.
Naklíčená semena zasaďte cca 2 cm pod povrch humózního substrátu.Zálivka pouze mírná.Na rozdíl od většiny palem již první listy narůstají dělené.
Semena –neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Latania Loddigesii -naklíčená semen Detail inzerátu ...

Chilli Zimbabwe Black- sazenice

Cena: dohodou | 28. 04. 2016
Nabídka

Nabízíme k prodeji sazenice chilli Zimbabwe Black…(35 Kč)
Chilli Zimbabwe Black (Capsicum annuum) pocházející ze Zimbabwe je rostlina nápadná svými purpurově zabarvenými listy. Poskytuje vysoké výnosy plodů, které mají zajímavou chuť (používají se jak čerstvé tak sušené) a přidávají např. do salátů, nebo na ozdobení nejrůznějších jídel. Pálivost papriček je střední 20,000-30,000 SHU (Scoville heat units). Chilli Zimbabwe Black je možno použít i jako dekoraci.
Semena –neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Chilli Zimbabwe Black- sazenice Detail inzerátu ...

Cuketa Tondo Di Piacenza -semena

Cena: dohodou | 27. 04. 2016
Nabídka
Cuketa „ Tondo Di Piacenza“ je italská poloraná odrůda cuket keříčkového typu, přezdívaná též „Kolo z Parmy.“Jak už sama přezdívka napovídá, vyznačuje se kulatými, tmavě zelenými plody se světlým žíháním s jemnou příchutí a dobou zrání cca 50 až 55 dní. Plody sklízíme nejlépe o velikosti 5 – 8 cm, kdy je jejich dužina nejvíce jemná a šťavnatá. Lze je v čerstvém stavu skladovat i několik měsíců.
Cukety jsou vděčnou zeleninou, nemají velké nároky na pěstování a přitom plodí bohatě a vytrvale. Mladé cukety mají všestranné uplatnění v teplé i studené kuchyni a jejich pěstování se rozhodně vyplatí. Lze je použít např. na smažení, fritování, zapékání, na nadívání, přípravu polévek, ale i za syrova do sálátů.

+ stovky různých druhů semínek…..
Semena neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cuketa Tondo Di Piacenza -semena Detail inzerátu ...

Paulownia Tomentosa -semena

Cena: dohodou | 27. 04. 2016
Nabídka
Paulownia Tomentosa nazývaná také "čínský císařský strom" je nádhrená atraktivně kvetoucí solitera. Květy mají modrofialovou barvu což je u stromů vzácné, jsou trubkovité, dosahují velikosti 8 cm. Jednotlivé květy jsou složeny v květenství dosahující velikosti okolo 30 cm. Kvetoucí paulownia patří mezi nejatraktinější mrazuvzdorné kvetoucí stromy. Listy tohoto stromu jsou srdčité, široké až 30 cm .Plodem je dřevitá tobolka o velikosti 4 cm,která je plná drobných semen. Stromek je zpočátku velmi rychle rostoucí. Z jara vysazená malá silná sazenice je schopna vyrůst během sezony až o dva metry. Dorůstá velikosti 10-20 m dle podmínek.Mrazuvzdornost je vysoká nad - 30°C u starších stromů. Mladé rostliny při namrznutí velmi dobře obráží.

semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Paulownia Tomentosa -semena Detail inzerátu ...
... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45.../ 63
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Zahradní bazar nabízí inzeráty sazenic. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné sazenici.,sazenice, sazenice na prodej, sazenice okrasných dřevin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace