Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Bazar nářadí, bazar ručního nářadí

Bazar nářadí v rubrice stavební bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte nářadí.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 22

Výpis inzerátů

Pila kotoučová KSS 300 MaxiMax

Cena: 9 900 ,-Kč | 07. 11. 2020
Nabídka
Prodám profesionální,velmi málo používanou pilu,sloužila jako zálohová pila.Pevným, rychloupínacím spojením ruční pily s vodící lištou KSS 300, vznikl vysoce funkční, jednoruční kapovací systém pro řezy i pod různými uhly.Po každém řezu vrací pružina pilu zpět do výchozí pozice.MAFELL-MAX dává kompaktní systém pro řezy pod úhlem, podélné, příčné a ponorné řezy, konečně i pro práce bez vodící lišty.Bod naklápění se nachází na spodní straně lišty. Výhoda: stačí jen jeden ukazatel řezu pro všechny úhle naklopení, s nebo bez lišty.Pevný doraz a díky velké stupnici přesně nastavitelný posuvný doraz umožňují přesný řez pod úhlem.Kapovací řezy s vodící lištou,podélné,ponorné a příčné řezy.Materiály např.: deskové materiály, dveře, pracovní desky, parket a laminát, šalování.Extrémně kompaktní a dobře ovladatelný systém a jedinečný lištový systém.U nás se používala jen na plovoucí podlahy.Ideální pro řezání desek a panelů,rychlé a jednoduché řezy pod úhlem.
Prodám nebo vyměním za adekvátní pro...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Pila kotoučová KSS 300 MaxiMax Detail inzerátu ...

Nastřelovačka HILTI

Cena: 8 000 ,-Kč | 07. 11. 2020
Nabídka
Prodám velmi málo používanou nastřelovací pistoli HILTI DX A41.Univerzální připevňování do oceli, betonu a plné cihly až do délky hřebu 97 mm resp. 74 mm pro závitové hřeby.Rychlost a spolehlivost připevněníSpolehlivost a bezpečnost systémuNezávislost na zdroji el. energieJemná regulace výkonu přístroje,automatický posuv nábojky,automatický návrat pístu,jednoduchá údržba,pohodlná obsluha a mobilnost.
Technické údaje
Hmotnost 3,17 kg
Rozměry 450 x 70 x 173 mm
Přítlačná síla min 160 N
(větší délky pouze s předtlučeným hřebem). Byla použita jen několikrat,protože sloužila jako záložní.Přidám i krabičku nábojů a nastřelovacích hřebíků.Mohu také vyměnit,za pojízdné lešení,nebo jiné adekvátní kvalitní nářadí-nabídněte...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Nastřelovačka HILTI Detail inzerátu ...

Rotační laser DEWAL DW077

Cena: 9 000 ,-Kč | 06. 11. 2020
Nabídka
Zcela automatické srovnání otočného laseru v horizontální a vertikální rovině umožňuje aplikace v exteriéru i interiéru.Přesnost srovnání 0,1 mm/m kombinovaná s odolností DEWALT.Kompatibilita pro různá napájecí napětí - baterie DEWALT NiCd s napětím 9,6 až 18 V.Chráněná otočná hlava a konstrukce odolná proti povětrnostním vlivům zajišťují odolnost přístroje při pracích na staveništi.Málo používaný sloužil jako záloha.Nový stál přes 20000kč.Při rychlém jednání přidám teleskopickou trojnožku(novou) za 1500kč
Mohu vyměnit za jiné nářadí nebo pojízdné lešení.

...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Rotační laser DEWAL  DW077 Detail inzerátu ...

Vlhoměr GANN HB 30

Cena: 13 900 ,-Kč | 06. 11. 2020
Nabídka
Hydromette HB 30 je elektronický vlhkoměr pro dřevo a stavební materiály.Zánovní sloužil jako záloha....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Vlhoměr GANN HB 30 Detail inzerátu ...

Jen rozbalený ruční kráječ

Cena: 150 ,-Kč | 25. 05. 2020
Nabídka
Koupili jsme nezávisle dva stejné, prodáváme.
Funkční na měkké ovoce a zeleninu.
Není už orig.krabice,posílám v náhradní.
Pošta Kč 129.-...
Přidat do výběru >> kraj: Moravskoslezský Zvýhodnit >> Jen rozbalený ruční kráječ Detail inzerátu ...

Samosvorné kleště Traktor FOREST 70

Cena: 2 600 ,-Kč | 31. 03. 2020
Nabídka
Prodám nové nepoužité kleště samosvorné !!! traktorové TRAKTOR FOREST 700, 600, 500JSME VÝROBCIHmotnost 4,8 kg, tažná nosnost 2t, rozevrení 700 mm.m.simota@seznam.cz776250354...
Přidat do výběru >> kraj: Jihočeský, okres: Tábor Zvýhodnit >> Samosvorné kleště Traktor FOREST 700 Detail inzerátu ...

Kladka

Cena: dohodou | 24. 11. 2019
Nabídka
Prodám stavební kladku...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Kladka Detail inzerátu ...

Stjan na vrtačku, frézku

Cena: 2 900 ,-Kč | 02. 10. 2019
Nabídka
Nabízím bytelný a stabilní stojan na ruční vrtačku nebo frézku. Stojan se skládá ze základny, vodícího sloupku, suportu uchycení stroje, upínací objímky, pákového mechanismu a vratné pružiny. Rozměry stojanu jsou: výška ( vodící sloupek) 685mm, průměr slupku 39,5mm, rozsah výšky nastavení posuvu suportu 350mm, výška zdvihu pákovým mechanismem při vrtání je 80mm. Upínací objímka (kleština) menší průměr pro vrtačku 43mm, větší průměr pro frézku 85mm, stahuje se dvěma křídlovými matkami. Základna 300 x 405mm, tloušťka 13mm, povrch základny je vrubovaný. Zdvih suportu do výchozí polohy zajišťuje vratná pružina. Váha 21kg. Material stojanu je litina. Nabízený stojan je vyfocen na přiložených fotografiích.
Stojan je nožno vyzvednout osobně, nebo jej po domluvě mohu poslat poštou. Dotazy na uvedené email adrese, nebo tel. čísle, SMS prosím ne, děkuji.
tel: 723 322 497...
Přidat do výběru >> kraj: Středočeský Zvýhodnit >> Stjan na vrtačku, frézku Detail inzerátu ...

Štípače dřeva robustní konstrukce

Cena: 27 054 ,-Kč | 25. 09. 2019
Nabídka
Tato stípačka na dřevo může být ovládaná vertikálně také horizontálne, možnost ukázky a štípání buk dřeva,smrk ,velký průměr,jsem vlastníkem některých strojů a tak ukážu, poradím a nechám vás dělat.. Pomocí přídavného hydraulického válce, se může lehce zvýšit nebo snížit. Délka mezery je 110 cm, tlak 20 tun. Tlak odpovídá skutečnému lisovacímu tlaku dosáhnutému v praxi. Řízené hydraulické čerpadlo je velmi robustní a vysoko kvalitním 6,5 konským Kohler benzínovým motorem. Kolečka mají kuličkové ložiska. To zaručuje mnohem hladší chod. Štípačka je velice jednoduchá. Motor se startuje ručne lankem. Hydraulický systém je navrhnutý tak, aby štípací nůž zastavil v kterékoliv poloze a pracoval pohybem dopředu ale také dozadu.
Zabezpečujeme záruční a pozáruční servis, náhradní díly
Koukněte na moje všechny inzeráty
Volejte mám ruzne štípače...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Štípače dřeva robustní konstrukce Detail inzerátu ...

Aku vrtačka (šroubovák) C-LION

Cena: 990 ,-Kč | 14. 06. 2019
Nabídka


V ZÁRUCE OD 22.2.2019.

Na prodej včetně napájení do zásuvky 220V, dokladu o koupi, originálního kufru a příslušenství (viz. foto).

Plně funkční. Předvedu.

Možno dovézt nebo zaslat....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Aku vrtačka (šroubovák) C-LION Detail inzerátu ...

Aku vrtačka s příklepem NAREX Profi

Cena: 2 990 ,-Kč | 17. 01. 2019
Nabídka

Aku vrtačka (šroubovák) s příklepem NAREX Profi


Příklep, levý a pravý chod, dvě rychlosti, jemná regulace spouštění, světlo, doběhová brzda, nastavení momentu pro utahování šroubů.

Na prodej s nabíječkou 230 V, dvěma akumulátory Li-Ion 14,4 V / 1,5 Ah s diodovým zobrazením stavu baterie, plastovým kufrem, návodem k obluze.

Plně funkční. Předvedu.

Možno dovézt nebo zaslat....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Aku vrtačka s příklepem NAREX Profi Detail inzerátu ...

Učí vyznat se ve financích

Cena: dohodou | 28. 11. 2018
Nabídka
Finrada cz. je bezplatný finanční supermarket, ve kterém můžete v průběhu několika minut srovnat a vybrat nejvýhodnější nabídky, dozvědět se o aktuálních akcích společností a obdržet nejnovější a přínosnou informaci ze světa financí.
...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >>  Učí vyznat se ve financích Detail inzerátu ...

Třífázový vypínač ve skříni

Cena: 990 ,-Kč | 11. 11. 2018
Nabídka
Nabízím na prodej skříň elektrického třífázového vypínače ve spodní části osazeného třífázovou zásuvkou 380V/25A. Krabice obsahuje vypínač v podobě třífázového jističe JIK50 proudové hodnoty 1,4A ( možno vyměnit za JIK50 s jinou proudovou hodnotou). Je ovládaný ze vně skříně hlavicí s pákovým mechanismem. Víko krabice na 4šrouby. Material krabice je slitina hliníku, barva je šedá. Uvedená cena je za komplet, tedy za skříň, třífázovou zásuvku 25A a jistič JIK50, 1,4A. Nabízený vypínač je na přiložených fotografiích. Vyzvednout buďto osobně nebo mohu poslat poštou. Kontakt na uvedeném e-mailu, nebo tel. čísle, SMS prosím ne, děkuji.

tel: 723 322 497...
Přidat do výběru >> kraj: Středočeský Zvýhodnit >> Třífázový vypínač ve skříni Detail inzerátu ...

Hřídel a pilu

Cena: 2 200 ,-Kč | 11. 11. 2018
Nabídka
Nabízím k prodeji hřídel k přenosu točivého momentu el. motoru na cirkulační pilu, brusku a podobně. Těleso hřídele je vyrobeno z uhlíkové oceli, litiny a je osazeno dvěmi kuličkovými ložisky umístněnými v domečcích hřídele. Vlastní hřídel je z oceli. Rozměry: celková délka hřídele je 560mm, průměr těla 66mm, průměr domečků 87mm, šířka patek pro uchycení hřídele je 160mm. Pro uchycení 2x2díry v patkách průměru 13mm, rozteč xxmm x xxmm. Součástí jsou dva přítlačné talíře o vnějším průměru 110mm a průměru díry 30mm, pro nástroj (pilu, brusný kotouč, apod.) a matkou na přitažení upnutého nástroje, s obráceným závitem proti směru otáčení průměru M27x2, levý. Uprostřed těla je hřídel opatřena maznicí pro mazání ložisek tlakovou maznicí. Je osazena řemenicí pro pásový řemen, která lze vyměnit za řemenici na klínové řemeny. Český výrobek, výrobce Pilana n.p. Nabízená hřídel je na přiložených fotografiích. Vyzvednout buďto osobně nebo mohu poslat poštou. Kontakt na uvedené e-mail adrese nebo...
Přidat do výběru >> kraj: Středočeský, okres: Příbram Zvýhodnit >> Hřídel a pilu Detail inzerátu ...

Půjčim lešení a stavební stojky.

Cena: dohodou | 25. 07. 2018
Nabídka
Nabízím půjčeni lešení zn.Haki,Ekro,Layher,Rux,Plettac,Alfix.Lešení rámové,modulové,systemové,fasadní,vyrovnavací nožky terénu(podstavce).Nabízím také pronájem stavebních stojek,šalovací stojky,podpěry stropu,hlavice,trojnožky,bednění.Ceny domluvou....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Půjčim lešení a stavební stojky. Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 22
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.

Stavební bazar nabízí inzeráty nového, bazarového nářadí - pily, kladiva, šroubováky, vrtačky, kladiva... Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné nářadí.,nářadí, Bosh nářadí, krbové nářadí, zednické nářadí,zahradní nářadí, bazar zahradního nářadí, inzerce zahradního nářadí


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace