Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Inzerce květin, inzeráty jarních květin, umělé květiny

Inzerce květin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte květiny.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 29

Výpis inzerátů

Darujeme zahradní TRVALKY !!

Cena: dohodou | 21. 03. 2019
Nabídka
Darujeme zahradní cibulové trvalky !...
Přidat do výběru >> kraj: Středočeský, okres: Beroun Zvýhodnit >> Darujeme zahradní TRVALKY !! Detail inzerátu ...

Gazánie zářivá - semena

Cena: 20 ,-Kč | 21. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Gazánie zářivá:
Gazánie zářivá (Gazania splendens hort.) nebo také sluneční květina pocházející z jižní Afriky je letnička vhodná jak na záhony a skalky, tak i do truhlíků. Má kopinaté vespod stříbřité listy krátké stonky a jednoduché kopretinu připomínající květy. Směs se skládá z barevných pruhovaných i jednobarevných květů. Sada obsahuje 30 semen za 20,- Kč.
Semena - neoseeds
 ...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Gazánie zářivá - semena Detail inzerátu ...

Hrách Kudrnáč - semena

Cena: 12 ,-Kč | 21. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena balkonového hrachu Kudrnáč:
Hrách dřeňový (Pisum sativum) Kudrnáč je polopozdní odrůda patřící mezi tzv. afila (bezlistý) typ. Listy jsou přeměněny v úponky, světle zelené palisty jsou větší. Hrách je nenáročná rostlina,pěstuje se hlavně kvůli chutným plodům, které obsahují vitamíny. Z vitamínů je zde zastoupen především vitamín A, vitamíny skupiny B a v nezralých semenech i vitamín C. Obsah minerálních látek je okolo 2 - 3 %, převážně draslík, fosfor a hořčík. Nejsou v něm téměř žádné tuky (jen 1 - 2 %) ani sodík. Důležitý je rovněž vysoký podíl dusíkatých látek (20 - 25 %) a obsah 5 - 7 % hrubé vlákniny. Díky tomu je vhodným doplňkem stravy všech, kdo mají potíže se srdcem a je také vhodný v případě oslabené nervové soustavy a jiných funkčních poruch. Sada obsahuje 30g semen za 12,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Hrách Kudrnáč - semena Detail inzerátu ...

Chilli Venezuela - semena

Cena: 20 ,-Kč | 21. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Venezuela:
Chilli Venezuela (Capsicum annuum) má tmavě fialové stonky, ve spodní časti zelené, z vrchní strany tmavé fialové listy a fialové květy. Má drobné, kulatější plody od zelené, tmavě purpurovo-černé, až po červené, když dozrají. Dá se pěstovat v nádobách, nebo v samozavlažovacích truhlících jako okrásné chilli. Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Venezuela - semena Detail inzerátu ...

Rajče Rosso Sicilian - semena

Cena: 20 ,-Kč | 21. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Rosso Sicilian:
Jak už název vypovídá, je tato odrůda původem ze Sicílie. Je střední velikosti. Tělo plodu je hluboce žebrované, zploštělé, s intenzivně červenými plody, které po rozkrojení připomínají květinu. Je masité, vhodné k naplnění i jako efektní přízdoba pokrmů. Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.
Semena - neoseeds
 
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Rosso Sicilian - semena Detail inzerátu ...

Cycas dioon edulis,naklíč.semena

Cena: 30 ,-Kč | 18. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cycas dioon edulis:
Dioon Edulis (dioón jedlý) je velmi dekorativní  rostlina z třídy cykasů pocházející z Mexika, s tuhými vzpřímenými palmovitě žebrovanými modrozelenými až šedozelenými listy dlouhými až 135 cm tvořícími korunu. Pravidelný tvar listů s velmi tvrdými lístky jej řadí mezi opravdu krásné rostliny. Rozmnožovacím orgánem rostliny jsou šištice vyrůstající uprostřed listů. Plodem jsou žlutá vejčitá semena dlouhá 10 – 12 mm. Svým vzhledem Dioon Edulis připomíná palmu, ale palmám příbuzný není. Blíže má ke kapradinám a  jehličnanům. Tento cykas se řadí  k  nejběžnějším a patří proto k obvyklým „startovním“cyklům sběratelů. Dobře snáší delší  období sucha . Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za
30,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cycas dioon edulis,naklíč.semena Detail inzerátu ...

Vlčí bob červený - semena

Cena: 18 ,-Kč | 18. 03. 2019
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena Vlčí bob červený:
Vlčí bob červený - Lupinus polyphyllus pocházející ze Severní Ameriky, je to nenáročná dekorativní trvalka, která bude ozdobou každé zahrady. Vlčí bob postupně rozkvétá jemně vonícím, hroznovitým květenstvím červené barvy. Hodí se i k řezu, ve váze vydrží několik dní. Sada obsahuje 30 semen za 18,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Vlčí bob červený - semena Detail inzerátu ...

Kiwano - semena

Cena: 18 ,-Kč | 18. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Kiwano:
Kiwano (Cucumis metuliferus) nazývané rovněž jako africká rohatá okurka, je zelenina podlouhlého tvaru, původem z Afriky. Plod je netradičně vypadající, asi 10 cm velký, má žluto-oranžovou hrbolatou slupku se zelenou dužinou, s konzistenci želé a mnoha drobnými semínky. Chuť podobná okurce, ale s navinulým a sladkým nádechem připominá též banán, kiwi nebo meloun. Jíst se dá pouze dužina, kterou vydlabeme podobně jako kiwi lžičkou, dále se hodí do salátů, slaných i sladkých pokrmů a výborně chutná se šlehačkou i jogurtem. Vzhledem k nízké energetické hodnotě je Kiwano výborné při redukčních dietách.  Sada obsahuje 10 semen za 18,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kiwano - semena Detail inzerátu ...

Okurka Avantgarde F1 - semena

Cena: 29 ,-Kč | 18. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena okurky Avantgarde F1:
Okurka salátová "hadovka" Avantgarde F1 (Cucumis sativus) – první česká hybridní odrůda okurky „burpless“ typu, vhodná pro pěstování na poli i ve fóliovníku, charakteristická štíhlými ostnitými plody s pevnou, ale velice křehkou strukturou a výtečnou chutí. Rostlina není partenokarpická, pro vývoj plodu potřebuje opylovače.
Okurky jsou vhodné k přímému konzumu, na přípravu zeleninových salátů a k přízdobě pokrmů.Sada obsahuje 10 semen za 29,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Okurka Avantgarde F1 - semena Detail inzerátu ...

Rajče Nyagous - semena

Cena: 15 ,-Kč | 18. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Nyagous :
Rajče Nyagous je tyčková (indeterminentní) odrůda pocházející z oblasti Moldavska. Je velmi plodná, snadná na pěstování a dobře odolává chorobám. Plody rostou na vijanu po 3 – 6 kusech, jsou kulaté a nádherně červeno-hnědým zbarvením. Chuť je aromatická, ovocně sladká, masitá s uzeným nádechem skvěle se hodící do salátů, sendvičů, ale i do omáček nebo ke konzervování. Rajčata jsou odolná proti prasklinám. Sada obsahuje 11 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Nyagous - semena Detail inzerátu ...

Rajče Proton - semena

Cena: 8 ,-Kč | 18. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Proton:
Rajče Proton je keříčková (determinantní), středně raná, výnosná odrůda vyšlechtěná v České republice. Plod je velmi pevný, středně veliký (asi 80g), oválně kulovitého tvaru, v plné zralosti červený. Hodí se pro přímou spotřebu do salátů, jako přízdoba pokrmů, do teplých jídel i ke konzervaci. Rajče je možné krátkodobě dobře skladovat. Při dobré péči odmění pěstitele stálými a výsokými výnosy.Sada obsahuje 30 semen za 8,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Proton - semena Detail inzerátu ...

Kiwano - semena

Cena: 18 ,-Kč | 14. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Kiwano:
Kiwano (Cucumis metuliferus) nazývané rovněž jako africká rohatá okurka, je zelenina podlouhlého tvaru, původem z Afriky. V Zimbabwe je označována jako „gaka“, ale nyní se častěji pěstuje na Novém Zélandu, v Austrálii, Chile nebo v Kalifornii (USA). Rostlina je jednoletá liána z čeledi tykvovitých, která může dosahovat délky až několika metrů. Je porostlá mírně pichlavými chloupky a listy i sytě žlutými květy připomínající okurku. Plod je netradičně vypadající, asi 10 cm velký, má žluto-oranžovou hrbolatou slupku se zelenou dužinou, s konzistenci želé a mnoha drobnými semínky. Chuť podobná okurce, ale s navinulým a sladkým nádechem připominá též banán, kiwi nebo meloun. Jíst se dá pouze dužina, kterou vydlabeme podobně jako kiwi lžičkou, dále se hodí do salátů, slaných i sladkých pokrmů a výborně chutná se šlehačkou i jogurtem. Vzhledem k nízké energetické hodnotě je Kiwano výborné při redukčních dietách. Sada obsahuje 10 semen za 18,- Kč.
Semena – n...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kiwano - semena Detail inzerátu ...

Tortarello verde Barese - semena

Cena: 13 ,-Kč | 14. 03. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena okurky Tortarello Verde Barese:
Tortarello Verde Barese (Cucumis melo var. Flexuosus) pocházející z Itálie je málo známá hojně plodící zvláštní odrůda melounu, který se používá jako zelenina. Sklízí se v nezralém stavu a má stejné využití jako okurky.
Zakroucené světle zelené plody válcovitého tvaru s podélnými rýhami jsou 45 až 80 cm dlouhé. Oproti okurkám je tortarello lépe stravitelné a nebývá hořké. Je to charakteristické zdravé a chutné jídlo středomořské stravy vhodné k přímé konzumaci, nebo na přípravu různých druhů salátů.Sada obsahuje
15 semen za 13,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Tortarello verde Barese - semena Detail inzerátu ...

Nocenka záhradní

Cena: 2 220 ,-Kč | 09. 03. 2019
Nabídka
Ponúkam na predaj semienka Nocovky jalapovitej (Nocenky záhradní). K dispozícií mám cca 2000 kusov semienok tejto rastliny, prípadne sa na množstve dá dohodnúť. Posielam na dobierku. Uvedená cena je za 10ks (t. j. 10ks/22,20,- Kč). Na fotografiách sú materské rastliny. Som zo SR a viem zabezpečiť väčšie množstvo semien tejto rastliny. Zasielam iba na dobierku. V prípade záujmu ma kontaktujte na e-mail....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Nocenka záhradní Detail inzerátu ...

Fazol velkoplodá - směs semena

Cena: 25 ,-Kč | 28. 02. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena velkoplodé fazole – směs:
Tuto směs tvoří odrůdy Spagna Bianco (Phaseolus vulgaris) a šarlatový Scarlet (Phaseolus coccineus). Spagna Bianco je italská, pozdní, popínavá odrůda fazolu se zelenými lusky, s 3 - 6 obrovskými, na konci zúženými, krémově bílými fazolemi. Šarlatový Scarlet pochází z oblastí Střední Ameriky, Mexika a Guatemaly. Má světle zelené lusky, skrývající 6 – 10 velkých, oválných, barevně atraktivních, černo-fialovo strakatých zrn. Obě odrůdy se hodí do salátů, polévek i hlavních jídel. Jsou zdrojem vlákniny, železa, zinku, vápníku, draslíku, vitamínu C a vitamínů skupiny B. Také jsou doporučovanou potravinou při redukčních dietách, působí močopudně, posilují srdce a krevní oběh. Sada obsahuje 15 semen za 25,- Kč
semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Fazol velkoplodá - směs semena Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 29
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Květiny - inzerce zdarma, bazar, inzeráty Zahradní bazar nabízí inzeráty květin, umělých kytek, řezaných květin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné květiny.,květiny, sazenice květin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace