Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Inzerce květin, inzeráty jarních květin, umělé květiny

Inzerce květin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte květiny.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29.../ 29

Výpis inzerátů

Iris trávový, sazenice

Cena: 20 ,-Kč | 02. 06. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Iris Trávový:
Iris trávovitý nebo též Kosatec trávovitý (Iris Graminea) z čeledi kosatcovitých, pocházející z jižní a střední Evropy, je vytrvalá trsnatá bylina s krátkým oddenkem a úzkými čárkovitými listy, kvetoucí nádhernými, příjemně ovocně vonícími květy, z nichž se později vyvíjí plod, kterým je zde křídlatá tobolka.
Iris trávovitý je květem i listem okrasná rostlina vhodná zvláště k výsadbě do trvalkových záhonů a na skalky. Květy kosatce lze využít i k řezu do malých váz.
Ve volné přírodě rostoucí Iris trávovitý patří u nás ke kriticky ohroženým druhům.Cena za 1 kus sazenice je 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Iris trávový, sazenice Detail inzerátu ...

Adenium Lady Gaga, semena

Cena: 35 ,-Kč | 19. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji 48 druhů semen Adenium :
Adenium Obesum „pouštní růže“ je nádherná sukulentní rostlina. Pro své bohaté květenství je nazývána pouštní růží, v přírodě rostoucí jako keře nebo stromky se ztloustlým kmenem někdy bizardních tvarů částečně ukrytým pod zemí. U nás je pěstována jako velice dekorativní exotická pokojová rostlina vhodná zvláště pro tvorbu kvetoucí sukulentní bonsaje a nenáročná na pěstování. Je teplomilná a dobře snáší suchý vzduch, proto je vhodná i do ústředně vytápěných interiérů.
Květy adénií se vyskytují ve velké paletě nádherných jasných barev.Sada obsahuje 5 semen za 35,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Adenium Lady Gaga, semena Detail inzerátu ...

Adenium Petsayrung - semena

Cena: 35 ,-Kč | 16. 05. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji 48 druhů semen Adenium :
Adenium Obesum „pouštní růže“ je nádherná sukulentní rostlina. Pro své bohaté květenství je nazývána pouštní růží, v přírodě rostoucí jako keře nebo stromky se ztloustlým kmenem někdy bizardních tvarů částečně ukrytým pod zemí. U nás je pěstována jako velice dekorativní exotická pokojová rostlina vhodná zvláště pro tvorbu kvetoucí sukulentní bonsaje a nenáročná na pěstování. Je teplomilná a dobře snáší suchý vzduch, proto je vhodná i do ústředně vytápěných interiérů.
Květy adénií se vyskytují ve velké paletě nádherných jasných barev.Sada obsahuje 5 semen za 35,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Adenium Petsayrung - semena Detail inzerátu ...

Cala žlutá - hlízy

Cena: dohodou | 09. 05. 2017
Nabídka
Prodám hlízy Caly - sytě žlutá barva, bíle kropenaté listy, k pěstování v záhonu i truhlíku - vhodné k řezu ! Cena- větší hlíza 12,- Kč, menší 8,- Kč. Jablonec n.N. 730904636...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Cala žlutá - hlízy Detail inzerátu ...

Oleandry prodej

Cena: 1 500 ,-Kč | 28. 04. 2017
Nabídka
Prodej, oleandry, cena za kus 1500 korun, plnokvěté, přes dva metry vysoké, velmi krasné rostliny. Květ plný , červený, krásně jemně voní. okr. Litoměřice, 720 506 241...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Oleandry prodej Detail inzerátu ...

Prodej oleandrů, plnokvěté přes 2 m

Cena: 1 600 ,-Kč | 28. 04. 2017
Nabídka
Prodám čtyří kusy oleandrů, možno jednotlivě, přes 2 m vysoké, plnokvěté, růžově červený květ, velmi krasné rostliny. Cena za kus 1600 Kč, Nemáme možnost odvozu z důvodu velikosti rostlin.
Štětí, okr. Litoměřice. Boris. 608 250 227...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodej oleandrů, plnokvěté přes 2 m Detail inzerátu ...

Adenium Double Liliput - semena

Cena: 35 ,-Kč | 27. 04. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji 48 druhů semen Adenium :
Adenium Obesum „pouštní růže“ je nádherná sukulentní rostlina. Pro své bohaté květenství je nazývána pouštní růží, v přírodě rostoucí jako keře nebo stromky se ztloustlým kmenem někdy bizardních tvarů částečně ukrytým pod zemí. U nás je pěstována jako velice dekorativní exotická pokojová rostlina vhodná zvláště pro tvorbu kvetoucí sukulentní bonsaje a nenáročná na pěstování. Je teplomilná a dobře snáší suchý vzduch, proto je vhodná i do ústředně vytápěných interiérů.
Květy adénií se vyskytují ve velké paletě nádherných jasných barev.Sada obsahuje 5 semen za 35,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Adenium Double Liliput - semena Detail inzerátu ...

Jubaea Chilensis - semena

Cena: 25 ,-Kč | 27. 04. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Jubaea chilensis:
Jubaea Chilensis neboli Chilská palma je krásná, silnokmenná reliéfová a jediná mrazuvzdorná palma, pocházející z Chille, kde roste až do 2000 m n. m. Její mrazuvzdornost je uváděna až do – 15 °C, se zimním zábalem až - 20 °C i více. Od mládí vytváří palma ztloustlý hladký kmen, ze kterého vyrůstají světle zelené až přes 1 m dlouhé, velmi tvrdé, jakoby kožovité zpeřené listy tvořící bohatou korunu. Na dospělých rostlinách dozrávají jedlé žluté plody o velikosti švestky. Chuťově jsou podobné plodům kokosové palmy. Jubaea Chilensis je pro svoji odolnost vůči chladu stále oblíbenější ozdobou zahrad v zemích s mírným klimatem.Balení obsahuje 1 naklíčené semeno za 25,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Jubaea Chilensis - semena Detail inzerátu ...

Washingtonia Robusta - sazenice

Cena: 20 ,-Kč | 27. 04. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Washingtonia Robusta:
Washingtonia robusta je palma, která je původem z jihozápadu USA a severního Mexika. Ve svém přirozeném prostředí dorůstá do výšky cca 20 metrů, kmen je ve tvaru sloní nohy, na vrcholku dosahuje průměru 25 cm a u země může být široký přes metr. V květináčích dosahuje výšky kolem 3 m nebo menší. Palma má vějířovité světle zelené listy o průměru cca 2 m, na koncích se vytváří jemná vlákna, která s přibývajícím věkem odpadají. Řapíky jsou dlouhém až 1,5 m, v horní části mají červenohnědý nádech. Mladé rostliny mají okraje řapíků s ostny, které se s věkem vytrácejí. Palma má dlouhé květenství, až tři metry, s četnými malými světle oranžovorůžovými květy. Washingtonia je předurčená svojí mrazuvzdorností do – 5 °C k pěstování ve sklenících, zimních zahradách a interiérech. V létě jí prospívá letnění na zahradě. Balení obsahuje Sazenici 1-2 první listy velikost cca 10 cm za 20,- Kč....
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Washingtonia Robusta - sazenice Detail inzerátu ...

Plumeria Top angel,semena

Cena: 25 ,-Kč | 21. 04. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Plumeria:
Plumeria (obecný název Frangipani) jsou neuvěřitelně krásné kvetoucí dekorativní rostliny z čeledi Apocynaceae původně pocházející z tropů a subtropů střední a jižní Ameriky, vhodné v našich klimatických podmínkách k pěstování v interiérech, zimních zahradách a sklenících.
Plumeria je stálezelený keř nenáročný na pěstování se silnými sukulentními výhonkyVe svojí domovině je Plumeria pěstována jako okrasný strom, velice populární v parcích, s nádhernými vonnými květy různých pastelových barev (krémová, žlutá, oranžová, červená, nebo růžová) a velikostí, kvetoucí převážně v létě. Každá barva květů má svoji vlastní jedinečnou vůni. Může připomínat vůni citrusů, broskví, jasmínu aj. Květy plumerií nejvíce voní v noci.
Minimální teplota pro pěstování plumerií je +12°C.Sada obsahuje 3 semena za 25,- Kč.
Semena - neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Plumeria Top angel,semena Detail inzerátu ...

Prithardia Pacifica - naklíčená

Cena: 20 ,-Kč | 21. 04. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Prithardia Pacifica:
Pritchardia pacifica pocházející ze souostroví Tonga v jižním Pacifiku je krásná palma s velmi štíhlým, šedohnědým kmenem a velkými, vějířovitými, tmavě zelenými, přibližně 120 cm dlouhými a stejně širokými listy se světlými řapíky tvořící velkou korunu. Květenství z malých, lesklých, tmavě hnědých květů se mění na asi 1 cm velké, černé, kulaté plody. V našich podmínkách je to interiérová nebo v nádobě přenosná palma.Sada obsahuje 1 semeno za 20,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Prithardia Pacifica - naklíčená Detail inzerátu ...

Lagestroemia indica,semena

Cena: 25 ,-Kč | 04. 04. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Lagetroemia indica:
Lagerstroemia Indica neboli „krepová myrta“, původně pocházející z Číny, Japonska a Koreje je velice dekorativní keř, nebo malý strom, opravdový skvost mezi okrasnými rostlinami, dobře tvarovatelný a vhodný též na pěstování bonsají. V době květu vytváří krásnou záplavu bohatých růžových květů. Jednoduché hladké listy vyrůstající protistojně o velikosti 5 – 20 cm mohou být opadavé, nebo stálezelené. Plodem je tobolka, dozrávající do tmavě hnědé až černé barvy. Lagerstroemia Indica se bude dobře vyjímat nejen na zahradách uprostřed trávníků a podél cest, ale bude i atraktivní a exotickou ozdobou teras.Sada obsahuje 50 semen za 25,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Lagestroemia indica,semena Detail inzerátu ...

Bazalka Fino verde - semena

Cena: 15 ,-Kč | 09. 03. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena bazalky Fino verde:
Bazalka Fino Verde (Ocymum basilicum) pocházející z Indie je vzpřímená jednoletá bylina s malými jasně zelenými aromatickými listy vejčitého tvaru a drobnými nenápadnými bílými květy, vysoká cca 30 cm.
Kromě širokého využití v kuchyni (příprava salátů, tradičního pesta, dušení masa, ochucených octů, polévek aj.) kde je používána jak v čerstvém, tak i v sušeném stavu jako koření má i léčivé účinky. Esenciální olej obsažený v čerstvých listech má příznivé účinky na zažívací potíže.Sada obsahuje 200 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Bazalka Fino verde - semena Detail inzerátu ...

Chilli Carolina Reaper , semena 45,

Cena: 45 ,-Kč | 24. 01. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Carolina reaper:
Carolina Reaper chilli (Capsicum Chinenses) – nejpálivější odrůda chilli papriček na světě, vyznačující se plody netradičního tvaru a pálivostí okolo 2 200 000 SHU.
Papričky jsou vhodnou přísadou jak v čerstvém, tak i v sušeném stavu do omáček a pikantních pokrmů. Vzhledem k jejich pálivosti je ale třeba dát pozor na dávkování.Sada obsahuje 10 semen za 45,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Chilli Carolina Reaper , semena 45, Detail inzerátu ...

Eucalyptus Coccifera - semena

Cena: 20 ,-Kč | 24. 01. 2017
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Eucalyptus Coccifera:
Mrazuvzdorný duhový eucalyptus Coccifera pocházející z nejvyšších poloh Tasmánie, kde panují obdobné, ne-li drsnější klimatické podmínky jako u nás je stálezelený rychle rostoucí velice aromatický strom, nebo keř, s velice dekorativním a zajímavým duhově zabarveným kmenem a neméně dekorativními modrošedými listy, kvetoucí drobnými bíložlutými květy. Je nenáročný na půdu a svojí mrazuvzdorností až do – 20°C patří k nejodolnějším druhům eucalyptu. Vonné silice, které tyto stromy produkují jsou vhodné pro astmatiky a zároveň odpuzují hmyz.Sada obsahuje 40 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Eucalyptus Coccifera - semena Detail inzerátu ...
... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21.../ 29
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Květiny - inzerce zdarma, bazar, inzeráty Zahradní bazar nabízí inzeráty květin, umělých kytek, řezaných květin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné květiny.,květiny, sazenice květin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace