Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Sazenice, sazenice na prodej, inzerce sazenic

Inzerce sazenic v rubrice zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte sazenice.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 69

Výpis inzerátů

Rajče Žlutá hruška - semena

Cena: 14 ,-Kč | 17. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Rajče Žlutá hruška
Rajče Žlutá hruška je tyčková (indeterminální), středně raná odrůda s velmi atraktivními, chutnými, sladkými, šťavnatými plody připomínajícími žlutou hrušku. Doba zrání je asi 75 dní. Rajčata jsou vhodná jak k přímé konzumaci, tak i do salátů a na studené mísy.
Balení obsahuje 20 semen za 14,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Žlutá hruška - semena Detail inzerátu ...

Acacia Decurrens - semena

Cena: 20 ,-Kč | 17. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Acacia Decurrens - akácie sivozelená
Acacia Decurrens „Akácie sivozelená“ původně pocházející z Austrálie a dnes již rozšířená po celém světě je rychle rostoucí stálezelený okrasný strom nebo keř s tmavě zelenými 5 - 15 cm dlouhými zpeřenými listy podobnými kapradí a nápadnými vonnými zlatožlutými kěty. Mrazuvzdorný až do -7°C, vhodný pro bonsai.
Balení obsahuje 30 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Acacia Decurrens - semena Detail inzerátu ...

Morus Nigra - semena

Cena: 20 ,-Kč | 17. 07. 2020
Nabídka
Morus Nigra (Morušovník černý) pocházející ze západní Asie je velmi stará teplomilná opadavá ovocná dřevina s atraktivním olistěním, u nás pěstovaná též jako okrasný strom s krátkým kmenem a rozložitou korunou. Kůra stromu je hnědá, ve stáří rozpraskaná. Tmavě zelené řapíkaté srdčité listy s vroubkovanými okraji až 15 cm dlouhé jsou lesklé, na rubu porostlé chloupky. Morus Nigra kvete v květnu až červnu nenápadnými jehnědami, ze kterých se pak tvoří plody, tmavě modré až černé moruše. Z těchto chutných šťavnatých sladkokyselých plodů lze vyrábět např. marmelády, šťávy a vína. Ale jsou výborné i v čerstvém stavu k přímé konzumaci, nebo na přízdobu dezertů. Zajímavostí jsou léčivé účinky této rostliny. Listy se používají při nachlazení, plody bohaté na vitamíny a antioxidanty mají výrazný tonizující účinek na ledviny a močové cesty a kořen se používá při astmatu, diabetu a hypertenzi.
Balení obsahuje 12 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Morus Nigra - semena Detail inzerátu ...

Campsis Radicans - semena

Cena: 20 ,-Kč | 17. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Campsis Radicans - Trubač
Campsis Radicans neboli „Trubač“ je plně mrazuvzdorná bujně rostoucí, dřevnatá, opadavá liána se složenými vstřícnými lichozpeřenými, vejčitými, zašpičatělými listy až 10 cm dlouhými, vhodná zvláště jako ozdoba letních zahrad, k větším pergolám, trelážím, či sloupům. Hezky se bude vyjímat za pomocí napjatých drátů i na stěnách domů. Vykvétá v červenci nápadnými, velmi atraktivními květy a kvete až do listopadu. Campsis je nejdéle kvetoucí liána v našich podmínkách. Plodem jsou 10 - 20 cm dlouhé lusky s okřídlenými semeny.
Balení obsahuje 50 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Campsis Radicans - semena Detail inzerátu ...

Melaleuca Alternifolia-semena

Cena: 20 ,-Kč | 17. 07. 2020
Nabídka
Melaleuca Alternifolia (Čajovníkový strom) neboli Tee Tree původně pocházející z australských močálů je neopadavý aromatický, pomalu rostoucí nenáročný strom, jehož silice odpařované z listů působí jako silné přírodní antiseptikum. Krom toho, že ničí bakterie, zanechává charakteristickou příjemnou vůni. Přítomnost čajovníkového stromu v interiéru má příznivý vliv na dýchací ústrojí a navíc odpuzuje některé druhy hmyzu ( klíšťata, vši aj.) Listy stromu jsou drobné a křehké, obsahující kolem 100 druhů aromatických olejů. Další raritou je zvláštní zbarvení kůry, která je bílá, zakrývající černý kmen. Malaleuca Alternifolia je velice významnou rostlinou z hlediska medicíny. Olej Tee Tree je velmi rozšířený. Silice z listů jsou využívány v mnoha léčebných přípravcích. Antiseptické účinky jsou využívány k léčbě mnoha druhů kožních onemocnění, antimykotické a protiplísňové účinky léčí plísně nehtů, nohou a kůže. Balení obsahuje 100 semen za 20,- Kč.
Semena – Neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Melaleuca Alternifolia-semena Detail inzerátu ...

Kaktus Eriosyce taltalensis-semena

Cena: 20 ,-Kč | 17. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji Kaktus Eriosyce taltalensis
Eriosyce taltalensis je velmi zajímavý kaktus pocházející z Chile kulovitého tvaru, tmavě zelené barvy s 10 -13 vertikálními žebry tvořícími pravidelné hrbolky, z jejíž středů jdou rozbíhající se svazky trnů. Nádherné květy se objevují na vrcholu kaktusu, jsou 3-4 cm velké, fialové, růžové, žluté nebo krémové barvy. Kaktus Eriosyce taltalensis není mrazuvzdorný. V našich podmínkách je to interiérová rostlina.
Balení obsahuje 10 semen za 20,- Kč.
Semena – Neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kaktus Eriosyce taltalensis-semena Detail inzerátu ...

Cycas Macrozamia communis-nakl.seme

Cena: 35 ,-Kč | 17. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Cycas Macrozamia communis
Macrozamia communis je středně velký, působivý cykas pocházející z Austrálie z oblasti Nového Jižního Walesu vyhledávaný pro své vysoce dekorativní vlastnosti. Z přízemního kmene vyrůstá velké množství (až 100) světle zelených listů, které mohou dosáhnout i 1,5 m délky a jsou uspořádaných v elegantně zaoblenou korunu. Tento druh je možné pěstovat celoročně jako okrasnou rostlinu v bytě, skleníku, nebo zimní zahradě. Zajímavostí je, že ačkoliv jsou semena jedovatá, lidé žijící v oblastech jejich výskytu vyvinuli metodu, jak je zbavit toxinů a konzumují je. Cykas Macrozamia communis je dvojdomý.
Balení obsahuje 1 naklíčené semeno za 35,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cycas Macrozamia communis-nakl.seme Detail inzerátu ...

cibule prorůstaná (Egyptská)-cibulk

Cena: 26 ,-Kč | 16. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena cibule prorůstaná (Egyptská)
Cibule prorůstaná Allium Cepa var. Proliferum - je vytrvalá cibule, plně mrazuvzdorná, dorůstající 50 -120 cm v jednom až třech patrech.Na květním stvolu ve výšce okolo 40 cm vyrůstá shluk 2-10 cibulek. Pokud má rostlina dobré podmínky květní stvol prorůstá dále a může vytvořit až tři patra . Pokud cibuli necháváme na stejném stanovišti více let, vytváří cibule větší trsy. Svojí velmi vysokou mrazuvzdorností je předurčená pro pěstování i v horských oblastech.
Tato cibule je označována mnoha názvy mnohdy nesprávnými .Český název cibule prorůstaná, cibule poschoďová ,živorodá cibule , v zahraničí egyptská cibule, chybně sibiřská cibule, ošleich, zimní cibule atd.
Balení obsahuje 20 ks cibulek za 26,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> cibule prorůstaná (Egyptská)-cibulk Detail inzerátu ...

Rajče Brandywine Red-semena

Cena: 14 ,-Kč | 16. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Rajče Brandywine Red
Rajče Brandywine Red je tyčková (indeterminantní), středně raná, steaková odrůda pocházející původně z USA, vyznačující se velkými plody sladké, mírně kyselkavé výrazné chuti s vyšším počtem vnitřních přepážek, takže se rajčata dají snadno krájet na plátky, aniž by se rozpadala. Jsou vhodná jak k přímé konzumaci, tak i na sendviče, přízdobu pokrmů, do salátů a na tepelné zpracování, do omáček apod.
Balení obsahuje 10 semen za 14,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Rajče Brandywine Red-semena Detail inzerátu ...

Morus Rubra - semena

Cena: 20 ,-Kč | 16. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Morus Rubra - Morušovník červený
Morus Rubra (Morušovník červený) původně pocházející z Asie je dlouhověký, statný, vzpřímený, listnatý, opadavý, teplomilný strom, typický proměnlivostí tvarů listů, které jsou vejčité až nepravidelné, tří až pětilaločnaté. Morus Rubra je dvoudomá rostlina, proto je nutné pěstovat samčí i samičí strom. Květy jsou nenápadné nazelenalé jehnědy. Válcovitá plodenství (moruše) tvořená z malých peckoviček bohatá na vitamíny a zvláště pak na vitamín C se vyznačují příjemně sladkou chutí. Lze je konzumovat čerstvé, nebo zpracovávat na šťávu, víno, kompoty, džem apod. Známé jsou i léčivé účinky moruší podporující trávení, antibiotické a pročišťující organismus. Balení obsahuje 12 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Morus Rubra - semena Detail inzerátu ...

Cercis Chinensis - semena

Cena: 20 ,-Kč | 16. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Cercis Chinensis - Zmarlika čínská
Cercis Chinensis „Zmarlika čínská“ je nádherný vícekmenný nižší opadavý keř, pocházející z Číny, okrasný svými nápadnými, z jara vykvétajícími shluky růžovofialových květů na holých výhoncích i atraktivními jednoduchými tmavě zelenými 7 – 12 cm dlouhými lesklými listy ve tvaru srdce, které se objevují po odkvětu a mění na podzim svoji barvu na sytě zlatožlutou. Plodem jsou převislé do hněda zbarvené lusky.
Cercis Chinensis je velmi vhodná dřevina jako menší solitéra.
Balení obsahuje 10 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cercis Chinensis - semena Detail inzerátu ...

Koriandr setý - semena

Cena: 10 ,-Kč | 16. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Koriandr setý
Koriandr setý (Coriandrum sativum) je jednoletá rostlina, kterou pěstujeme pro nať a semena, dorůstá do výšky 20 – 60 cm. Pochází ze Středozemí, Egypta a Indie. Listy jsou lehce vroubkované, široké spodní listy připomínají listovou petržel, jsou bohaté na vitamin A, B1, B2, C. Sklízíme je dle potřeby, můžeme je také zamrazit. Květy koriandru nevoní. Bylina má velké využití v kuchyni, zlepšuje trávení (podporuje tvorbu žaludeční šťávy), působí proti plynatosti, ničí škodlivé bakterie ve střevech a pročišťují tak tělo. Balení obsahuje 150 semen za 10,- Kč.
Semena – Neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Koriandr setý - semena Detail inzerátu ...

Kaktus Escobaria zilziana-semena

Cena: 20 ,-Kč | 16. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji Kaktus Escobaria zilziana
Escobaria zilziana pocházející z Mexika je krásný kaktus hustě pokrytý tenkými bílými trny, že se mu v anglicky mluvících zemích říká: „Mexická sněhová koule“. Trny mohou mít růžové nebo hnědé špičky. Tento kaktus má protáhlé válcovité tělo, pokryté modrozelenými hrbolky, ze kterých v trsech vyrůstají přibližně 1,5 cm dlouhé trny. Kvete nádhernými 2,5 - 3 cm širokými květy v různých barvách od bílé, až po světle růžovou. Escobaria zilziana může odnožovat.
Balení obsahuje 10 semen za 20,- Kč.
Semena – Neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Kaktus Escobaria zilziana-semena Detail inzerátu ...

Cycas Macrozamia communis-sazenice

Cena: 60 ,-Kč | 16. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Cycas Macrozamia communis
Macrozamia communis je středně velký, působivý cykas pocházející z Austrálie z oblasti Nového Jižního Walesu vyhledávaný pro své vysoce dekorativní vlastnosti. Z přízemního kmene vyrůstá velké množství (až 100) světle zelených listů, které mohou dosáhnout i 1,5 m délky a jsou uspořádaných v elegantně zaoblenou korunu. Tento druh je možné pěstovat celoročně jako okrasnou rostlinu v bytě, skleníku, nebo zimní zahradě. Zajímavostí je, že ačkoliv jsou semena jedovatá, lidé žijící v oblastech jejich výskytu vyvinuli metodu, jak je zbavit toxinů a konzumují je. Cykas Macrozamia communis je dvojdomý.
Balení obsahuje 1 ks sazenice první list cca 10 cm za 60,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cycas Macrozamia communis-sazenice Detail inzerátu ...

Gingko Biloba -naklíčená semena

Cena: 20 ,-Kč | 16. 07. 2020
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Gingko Biloba

Gingko Biloba neboli Jinan dvoulaločnatý je opadavý, sloupovitý, dvoudomý jehličnan s dlouze řapíkatými listy a vějířovitou čepelí rozdělenou na dva laloky. Plod je nažloutlý, dužnatý, s tvrdou peckou. Je to statný strom s téměř vodorovnými větvemi, dorůstající do výšky 30 – 40 m. Roste poměrně pomalu, asi 30 cm za rok. Je mimořádně odolný vůči klimatickým změnám a patří také mezi nejstarší stromy na naší planetě.
Balení obsahuje 3 naklíčená semena za 20,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Gingko Biloba -naklíčená semena Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11.../ 69
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Zahradní bazar nabízí inzeráty sazenic. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné sazenici.,sazenice, sazenice na prodej, sazenice okrasných dřevin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace