Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Inzerce květin, inzeráty jarních květin, umělé květiny

Inzerce květin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte květiny.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15.../ 27

Výpis inzerátů

Copernicia Tectorum,semena

Cena: 26 ,-Kč | 04. 06. 2018
Nabídka

Nabízíme k prodeji palmu Copernicia tectorum:
Copernicia tectorum pocházející z Kolumbie a Venezuely je krásná, štíhlá, teplomilná palma, charakteristická a zajímavá tím, že kmen je obalen starými listovými bázemi. Listy v koruně jsou vějířovité, přibližně 90 cm široké a až 1 m dlouhé, středně zelené. Řapíky mají trny. Květenství žluté barvy dosahuje podobné délky jako listy. Plody jsou vejčité, hnědé až černé. V našich podmínkách je to interiérová nebo v nádobě přenosná palma. Sada obsahuje 2 semena za 26,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Copernicia Tectorum,semena Detail inzerátu ...

Rajče Paul Robeson, semena

Cena: 14 ,-Kč | 04. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Paul Robeson:
Rajče Paul Robeson (Lycopersicon esculentum Mill) je tyčková (indeterminantní) steaková odrůda pocházející z Ruska, pojmenovaná na počest operního zpěváka a aktivisty za občanská práva. Má výjimečnou, exotickou, úžasně vyváženou mezi sladkou i kyselou chutí. Barva je tmavě červená se zeleným žíháním vycházejícím ze středu horní části rajčete. Rajčata se výborně krájí na plátky. Protože pochází ze Sibiře, roste i v chladnějším podnebí. Sada obsahuje 10 semen za 14,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Paul Robeson, semena Detail inzerátu ...

Chilli Carolina Reaper, sazenice

Cena: 45 ,-Kč | 04. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice chilli Carolina reaper:
Chilli Carolina Reaper (Capsicum chinense) pocházející z jižní Kalifornie poskytuje vysoké výnosy červeně zbarvených chilli papriček s příjemnou a mírně nasládlou příchutí s extrémně silnou pálivostí okolo 1 474 000 SHU.
Čerstvé, nebo sušené papričky jsou vhodnou přísadou do omáček, polévek, gulášů a jiných pikantních pokrmů.Balení obsahuje 1 sazenici za 45,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Carolina Reaper, sazenice Detail inzerátu ...

Ipomoea Feather Rose,semena

Cena: 20 ,-Kč | 01. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Ipomoea Feather rose:
Ipomoea Quamoclit Feather Rose je popínavá bujně rostoucí velmi atraktivní okrasná letnička dorůstající délky 2 – 3 m, s jemnými tenkými listy, kvetoucí nápadnými trsovitými květenstvími, pocházející z Mexika a tropů jižní Ameriky. Je to jemnější druh Ipomoea, vhodný jak na pokrytí plotů, pergol, mříží, sloupů apod., tak i pro pěstování v nádobách. Celá rostlina je jedovatá. Sada obsahuje 20 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Ipomoea Feather Rose,semena Detail inzerátu ...

Rajče Sweet Aperitif, semena

Cena: 18 ,-Kč | 01. 06. 2018
Nabídka
 Nabízíme k prodeji semena rajčat Sweet Aperitif:
Rajče Sweet aperitif (Solanum lycopresicum) je tyčková (indeterminantní) odrůda velmi sladkého rajčete. Bohaté hrozny malých, kulatých, tmavě červených, šťavnatých plodů jsou vhodné k přímé konzumaci, dále jako přízdoba pokrmů a do salátů. Jejich velikost a hlavně sladkou chuť ocení zvláště děti, které se mohou zároveň i podílet na jejich pěstování a sklizni. Tato odrůda se vyznačuje se velmi vysokou úrodností.Sada obsahuje 10 semen za 18,- Kč.
Semena - neoseeds
 ...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Sweet Aperitif, semena Detail inzerátu ...

Meloun Jánošík, semena

Cena: 20 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena melounu Jánošík:
Meloun vodní – Jánošík ( Citrullus lanatus)  je raná odrůda vodního melounu s vegetační dobou 80 dnů, vhodná pro pěstování v nižších oblastech naší republiky. Plody se vyznačují větší sladkostí než červenomasé odrůdy a také jsou úrodnější.
Pěstování melounů se těší u nás stále větší oblibě. Lze je pěstovat v našich podmínkách nejen na jižní Moravě, ale s výjimkou horských oblastí v podstatě kdekoliv.Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.

semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Meloun Jánošík, semena Detail inzerátu ...

Dřín obecný - semena

Cena: 15 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Dřín obecný:
Dřín Obecný Velkoplodý ( Cornus mas) – velice dekorativní, pomalu rostoucí dlouhověký rozložitý keř nebo strom s velmi tvrdým dřevem, kvetoucí v únoru až březnu chomáčky drobných žlutých květů, z nichž se vyvíjejí tmavočervené oválné jedlé peckovičky.
Plody dřínu obecného (dřínky) jsou kyselé a bohaté na vitamín C. Lze je využít na výrobu zavařenin, šťáv a marmelád.
U nás se tento chráněný vyšší keř vyskytuje zvláště v teplejších oblastech na jižní Moravě.
V přírodě je dřín chráněný, ale byly vyšlechtěny velkoplodé odrůdy, které lze pěstova  na zahrádce. Je vhodný i do smíšených sadů, remízků a živých plotů.
Sada obsahuje 5 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Dřín obecný - semena Detail inzerátu ...

Rajče Karla - semena

Cena: 12 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Karla:
Rajče „Karla“ je středně raná keříčková ( determinantní ) odrůda  rajčete, vyznačující se pevnými  plody s atraktivní barvou dužiny. Rajčata jsou vhodná zvláště  na sendviče, do salátů a na  přízdobu pokrmů, ale i k přímé konzumaci. Tato odrůda rajčat je svými vlastnostmi předurčená zvláště k pěstování na balkónech, terasách, v pařeništích a menších zahrádkách. Sada obsahuje 20 semen za 12,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Karla - semena Detail inzerátu ...

Livistonia chinensis, nakl.semena

Cena: 15 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Livistona chinensis:
Livistona chinensis (Palma čínská) je velice krásná, nenáročná palma pocházející z Japonska, Taiwanu a ostrovů Jihočínského moře. Široce dlanité, světlezelené listy jejichž konce se obloukovitě stáčejí k zemi dávají palmě charakteristický vzhled a hovorový název „Fontánová palma“.  Zvrásněný, dole rozšířený kmen připomíná sloní nohu. V našich podmínkách se jedná o interiérovou palmu, kterou je možno letnit venku. Sada obsahuje 2 naklíčená semena za 15,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Livistonia chinensis, nakl.semena Detail inzerátu ...

Latania Loddigesii,nakl.semena

Cena: 32 ,-Kč | 30. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Latania Loddigesii:
LATANIA LODDIGESII odolná atraktivní palma, ceněná pro své modro šedé listy, které této palmě dávají efektní vzhled. Svojí teplotní odolností je předurčená pro pěstování v interieru. Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 32,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Latania Loddigesii,nakl.semena Detail inzerátu ...

Bazalka skořicová, semena

Cena: 15 ,-Kč | 29. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Bazalka skořicová:
Basil Cinnamon „bazalka skořicová“ pocházející z jižní Asie a Indie je jednoletá bylina, hojně využívaná jako koření, vyznačující se čtyřhranným stonkem porostlým vstřícnými vejčitými světle zelenými listy, kvetoucí jemnými květenstvími uspořádanými do klasu. Plody jsou suché a rozpadají se na čtyři hnědočerné jednosemenné hladké tvrdky. Celá rostlina je chlupatá a vyznačuje se příjemnou vůní s nádechem skořice. Díky své nasládlé chuti je vhodná především do různých salátů a úžasná především ve spojení s rajčaty a italskými specialitami. Bazalka má kromě širokého využití v kuchyni i léčivé účinky. Používá se při bolestech břicha, nespavosti, stresu a má i mírně desinfekční a repelentní účinky. Nejlépe je používat listy bazalky v čerstvém stavu, sušením ztrácí část svého typického aroma. Lze ji pěstovat jak na zahradě, tak i v truhlících. Doba od výsevu do sklizně je přibližně 70 dní. Sada obsahuje 200 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka skořicová, semena Detail inzerátu ...

Manglietia insignis, semena

Cena: 20 ,-Kč | 29. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Manglietia Insignis:
Manglietia Insignis pocházející z Číny je stálezelený strom, zvláště okrasný svými nápadnými světle až tmavě růžovými květy se silnými okvětními lístky a tmavě zelenými lesklými kopinatými neopadavými listy dlouhými cca 10 – 20 cm. Manglietia Insignis vykvétá v květnu až červnu. Květy se objevují postupně po několik týdnů. Než se červeno - zelené  pupeny květů otevřou, jsou vzpřímené jako svíčky. Působí na stromě velice krásným a dekorativním dojmem. Někdy se z květů vytváří 5 – 10 cm velké fialové plody.
Manglietia Insignis je vhodná k pěstování v zimních zahradách, sklenících a interiérech s případným letněním venku na zahradě. Zimní teploty by neměly být nižší než 5 °C. Sada obsahuje 5 semen za 20,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Manglietia insignis, semena Detail inzerátu ...

Chilli Mulato Isleno, semena

Cena: 20 ,-Kč | 29. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Mulato Isleno:
Paprička Chilli Mulato Isleno je původem z Mexika. Dosahuje  500 – 5 000 SHU na stupnici pálivosti. Její pálivost je mírně pikantní, proto je též vhodná k přímé konzumaci. Své využití má i k přípravě pokrmů, na sušení i na nakládání. Je velmi atraktivní černou barvou plodu a pikantní chutí sušené papričky, která připomíná chuť čokolády s lékořicí s podtóny třešní a tabáku.Sada obsahuje 10 semen za 20,- Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Mulato Isleno, semena Detail inzerátu ...

Rajče Gartenperle - semena

Cena: 16 ,-Kč | 29. 05. 2018
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena rajčat Gartenperle:
Rajčata gartenperle (Lycopersicon esculentum) pocházející z Německa je nenáročný velmi oblíbený převislý druh cherry rajčat ideální pro pěstování v nádobách (květináčích, truhlících, i v závěsných …) venku i uvnitř. Produkuje obrovské výnosy chuťově výrazných, tmavě růžových drobnějších rajčat, kaskádovitě zavěšených na stoncích. Gartenperle neboli zahradní perla je opravdu perlou mezi převislými rajčaty. Plody mají tenkou slupku a velké množství sladké šťávy. Rajčátka jsou vhodná jako přízdoba pokrmů, do salátů, ale i k přímé konzumaci. Sada obsahuje 20 semen za 16,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Gartenperle - semena Detail inzerátu ...

Plumeria Red fire, semena

Cena: 18 ,-Kč | 25. 05. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena okurky Mezzo Lungo Marketmore:
Okurka Mezzo Lungo Marketmore 76 (Cucumis sativus) je velmi produktivní odrůda s tmavě-zelnými plody s pevnou dužinou a málo semeny. Tyto okurky mají hladkou slupku bez trnů a příjemnou, osvěžující chuť bez hořkosti. Odrůda je odolná vůči mnoha chorobám. Okurka je bohatá na vitamín C a minerály, pomáhá proti zadržování vody v těle a pro nízký obsah kilojoulů je vhodná i při redukční dietě. Okurky se konzumují čerstvé např. do salátů, používají se na zeleninové oblohy, nebo je možné i grilovat a konzervovat.  Plody můžeme sklízet dlouhou dobu, mohou být až do prvních mrazů. Sada obsahuje 30 semen za 18,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Plumeria Red fire, semena Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15.../ 27
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Květiny - inzerce zdarma, bazar, inzeráty Zahradní bazar nabízí inzeráty květin, umělých kytek, řezaných květin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné květiny.,květiny, sazenice květin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace