Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Inzerce květin, inzeráty jarních květin, umělé květiny

Inzerce květin v sekci zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte květiny.

Sponzorované odkazy
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15.../ 34

Výpis inzerátů

Phoenix theoprasti - nakl.semena

Cena: 19 ,-Kč | 22. 05. 2019
Nabídka

Nabízíme k prodeji naklíčená semena Phoenix theophrasti:
Phoenix theophrasti je jednou ze tří palem pocházejících z Evropy. Roste přirozeně na ostrově Kréta v jižním Řecku a v jihozápadním Turecku. Patří mezi ohrožené druhy. Tato datlová palma má obvykle více tenkých odnoží a dorůstá až do výšky 15 m. Modrozelené zpeřené, zpočátku vzpřímené, později vodorovné i převislé listy, vytváří husté chocholy. Dorůstají délky 2 – 3 m s žlutavými trny na řapících. Uschlé listy neopadávají i několik let. Květy rostou v latách a jsou oboupohlavní. Plodem je oválná žlutohnědá peckovice o délce 1,5 cm a průměru 1 cm a obsahuje jedno velké semeno. Datlové plody jsou sice jedlé, ale dužina je příliš tenká a tak nemá žádný zemědělský význam. Sada obsahuje 1 naklíčené semeno za 19,- Kč
semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Phoenix theoprasti - nakl.semena Detail inzerátu ...

Trachycarpus fortunei, nakl. semena

Cena: 25 ,-Kč | 22. 05. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semenaTrachycarpus fortunei:
Palma trachycarpus fortunei je mrazuvzdorná až do – 20°C. V našich podmínkách svojí mrazuvzdorností je předurčena pro přímou zahradní výsadbu. Pyšní se velkými, leskle zelenými listy s téměř okrouhlou čepelí. Řapíky dosahují délky cca 40 – 90 cm.
Kmen této palmy je pokryt četnými dlouhými vlákny, které se svým vzhledem podobají konopí (od toho palma konopná). Je ze všech venkovních mrazuvzdorných palem druhá nejodolnější, snáší teploty až do – 20°C. Tyto palmy jsou velmi nenáročné, v nádobách díky omezenému prostoru dosahují menší velikosti v závislosti na velikosti nádoby. Volně vysazené při optimálních podmínkách až 15 metrů. Sada obsahuje 3 naklíčená semena za 25,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Trachycarpus fortunei, nakl. semena Detail inzerátu ...

Bazalka Boloso Napoletano - semena

Cena: 15 ,-Kč | 15. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena Bazalka Bolloso Napoletano:
Bazalka Bolloso Napoletano (Ocimum basilicum) – neobvyklá odrůda bazalky pocházející z Neapole v jižní Itálii, vyznačující se zvláště velkými tmavě zelenými, jako by pomačkanými listy, které jsou velice ceněny pro svoji velmi intenzívní chuť a aroma.
Je vhodná zvláště na přípravu pizzy, salátu Caprese , na dochucení omáček, polévek, salátů aj. Sada obsahuje 200 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Bazalka Boloso Napoletano - semena Detail inzerátu ...

Plumeria Red fire - semena

Cena: 25 ,-Kč | 15. 04. 2019
Nabídka
Plumeria (obecný název Frangipani) jsou neuvěřitelně krásné kvetoucí dekorativní rostliny z čeledi Apocynaceae původně pocházející z tropů a subtropů střední Nabízíme k prodeji semena Plumeria:
a jižní Ameriky, vhodné v našich klimatických podmínkách k pěstování v interiérech, zimních zahradách a sklenících.
Plumeria je stálezelený keř nenáročný na pěstování se silnými sukulentními výhonkyVe svojí domovině je Plumeria pěstována jako okrasný strom, velice populární v parcích, s nádhernými vonnými květy různých pastelových barev (krémová, žlutá, oranžová, červená, nebo růžová) a velikostí, kvetoucí převážně v létě. Každá barva květů má svoji vlastní jedinečnou vůni. Může připomínat vůni citrusů, broskví, jasmínu aj. Květy plumerií nejvíce voní v noci.
Minimální teplota pro pěstování plumerií je +12°C.Sada obsahuje 3 semena za 25,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Plumeria Red fire - semena Detail inzerátu ...

Chilli Habanero Caribien,semena

Cena: 25 ,-Kč | 15. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik Habanero Caribien:
Chilli Habanero Caribien je super pikantní paprička, která má své využití především v mexické kuchyni. Je velmi aromatická, s nezaměnitelnou chutí. Její pálivost je 200 000 – 350 000 SHU (jednotek pálivosti Scoville Heat Units). Sada obsahuje 10 semen za 25,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Habanero Caribien,semena Detail inzerátu ...

Rajče Taiko - semena

Cena: 14 ,-Kč | 15. 04. 2019
Nabídka

Nabízíme k prodeji semena rajčat Taiko:
Rajče Taiko je středně raná tyčková (indeterminantní) odrůda s atraktivními banánově žlutými protáhlými a velmi chutnými plody. Doba zrání je přibližně 75 dní. Velice dekorativní plody jsou vhodné k přímé konzumaci, na studené mísy, sendviče i na tepelné zpracování.Sada obsahuje 20 semen za 14,- Kč.
Semena - neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Taiko - semena Detail inzerátu ...

Lobivia hualfinensis - semena

Cena: 15 ,-Kč | 10. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena kaktusu Lobivia hualfinensis
Lobivia hualfinensis (Echinopsis haematantha subs. Hualfinensis) je atraktivní kaktus ze severní Argentiny s kulovým nebo krátce válcovým tělem v barvě šedozelené, hnědozelené, olivově zelené nebo narůžovělé. Až 12 (obvykle méně) svislých nebo mírně spirálovitých, nízkých žeber nese silné a zakřivené trny. Radiálních trnů je 8-12 a bývají 1-3 cm dlouhé. Střední trn se vyskytuje většinou jeden o délce 4-10 cm. Sada obsahuje 10 semen za 15,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Lobivia hualfinensis - semena Detail inzerátu ...

Phoenix Canariensis,nakl.semena

Cena: 20 ,-Kč | 10. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Phoenix Canariensis:
Phoenix canariensis (Datlovník kanárský) pocházejícíz Kanárských ostrovů je velice oblíbená, nenáročná, krásná, teplomilná palma vhodná do interiérů a zimních zahrad. Má velké zpeřené tmavě zelené listy uspořádané na vrcholu nevětveného kmene s pozůstatky řapíků. Sada obsahuje 2 naklíčená semena za 20,- Kč.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Phoenix Canariensis,nakl.semena Detail inzerátu ...

Okurka Ataj - semena

Cena: 18 ,-Kč | 09. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena okurky Altaj:
Okurka nakládačka Altaj F1 (Cucumis sativus) – hybridní raná až poloraná velmi dobře plodící řídce hruboostná odrůda okurek, vyznačující se nehořkými válcovitými plody dozrávajícími do světlezelené barvy. Je vhodná pro polní pěstování ve všech oblastech.Odrůda je odolná vůči virové mozaice a padlí okurkovému a také velmi tolerantní k plísni okurkové.
Okurky jsou vhodné k přímé konzumaci, na nakládání a kvašení. Sada obsahuje 30 semen za 18,- Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Okurka Ataj - semena Detail inzerátu ...

Chilli de arbol - semena

Cena: 25 ,-Kč | 09. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena chilli paprik De Arbol:
Chilli de Arbol, paprička známá jako „ptačí zobák“ s pálivostí 15 000 – 30 000 SHU je základní složkou pokrmů mexické kuchyně. Je často oblíbenou součástí salsy, ale přidává se i do polévek, gulášů, omáček apod. Úzké dlouhé papričky se jako sušené hodí na dekoraci věnců. Sada obsahuje 10 semen za 25,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli de arbol - semena Detail inzerátu ...

Asimina triloba,naklíčená semena

Cena: 60 ,-Kč | 09. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena naklíčená semena Asimina Triloba:
Asimina Triloba „Banán severu“ pocházející z východního pobřeží severní Ameriky je v našich klimatických podmínkách mrazuvzdorný opadavý strom snášející teploty až do – 22°C, produkující velmi atraktivní ovoce, vyznačující se pravidelnou vejčitou a velice dekorativně působící korunou. Tento málo známý ovocný strom lze pěstovat i v našich podmínkách a kvalita jeho plodů je zcela srovnatelná s nejkvalitnějším tropickým ovocem. Plody lze v kuchyni zpracovávat podobným způsobem jako banány. Sada obsahuje 3 naklíčená semena za 60,- Kč.
Semena – neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Asimina triloba,naklíčená semena Detail inzerátu ...

Diospyros Rhombifolia,nakl.semena

Cena: 35 ,-Kč | 09. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji naklíčená semena Diospyros Rhombifolia:
Diospyros (Tomel) rhombifolia je vzácný, opadavý, listnatý strom pocházející z Číny a Japonska. V našich podmínkách, se jedná nejčastěji o interiérovou rostlinu pěstovanou v nádobách, ale v teplejších oblastech je schopna přežít i naše zimy. Strom může žít až staletí a poskytuje jedlé chutné plody. Jeho květy mají příjemnou vůni. Často se pěstuje jako krásná bonsai.Sada Obsahuje 3 naklíčená semena za 35,- Kč.
Semena – neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Diospyros Rhombifolia,nakl.semena Detail inzerátu ...

Cibule Hiberna - semena

Cena: 10 ,-Kč | 08. 04. 2019
Nabídka
Cibule Hiberna (Allium cepa) je pozdní ozimá výnosná odrůda, vyznačující se velmi dobrým přezimováním, má středně silný až silný krček, který dobře zatahuje. Odrůda Hiberna je vhodná ke sklizni na zeleno i pro sklizeň čerstvé nebo suché cibule. Cibule jsou velmi zdravé, řazené mezi antioxidanty, obsahují hodně vápníku, fosforu a vitamínu C. Přispívají k vylučování vody z organismu, k normální činnosti cévní soustavy, udržují správnou hladinu glukózy a lipidů v krvi, ničí škodlivé mikroby. Lze je použít jak k přímému konzumu, do čerstvých zeleninových salátů, tak i na běžné vaření. Sklízíme v červnu, není vhodná k dlouhodobému skladování. Balení obsahuje 500 semen za 10 Kč. Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Cibule Hiberna - semena Detail inzerátu ...

Adenium Romantic

Cena: 35 ,-Kč | 05. 04. 2019
Nabídka

Nabízíme k prodeji více než 45 druhů semen Adenium :
Adenium Obesum „pouštní růže“ je nádherná sukulentní rostlina. Pro své bohaté květenství je nazývána pouštní růží, v přírodě rostoucí jako keře nebo stromky se ztloustlým kmenem někdy bizardních tvarů částečně ukrytým pod zemí. U nás je pěstována jako velice dekorativní exotická pokojová rostlina vhodná zvláště pro tvorbu kvetoucí sukulentní bonsaje a nenáročná na pěstování. Je teplomilná a dobře snáší suchý vzduch, proto je vhodná i do ústředně vytápěných interiérů.
Květy adénií se vyskytují ve velké paletě nádherných jasných barev.Sada obsahuje 5 semen za 35,- Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Adenium Romantic Detail inzerátu ...

Rajče Tipo F1 - semena

Cena: 14 ,-Kč | 05. 04. 2019
Nabídka
Nabízíme k prodeji semena rajčat Tipo F1:
Rajče „ Tipo F1“ hybrid je poloraná tyčková (indeterminantní) odrůda rajčat, vhodná jak pro polní pěstování, tak i pro pěstování ve skleníku, nebo foliovníku, vyznačující se menšími stejnoměrně vybarvenými nepraskavými plody výborné chuti. Rajčata jsou vhodná jak k přímé konzumaci, tak i do čerstvých zeleninových salátů, na přízdobu pokrmů a na tepelné zpracování. Sada obsahuje 20 semen za 14,- Kč.
Semena - neoseeds

...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Rajče Tipo F1 - semena Detail inzerátu ...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15.../ 34
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu >> Nejprodávanější skleníky z polykarbonátu Kvalitní skleníky z polykarbonátu. Různé velikosti, tloušťky polykarbonátu. Dárek v hodnotě 2990 Kč - automatické okno + základna skleníku. Jedinečná akce do vyprodání zásob !!!
TOTAL aku nářadí >> TOTAL aku nářadí Bezkonkurenční nabídka na trhu. Hodnotné dárky a doprava ZDARMA. Limitovaná akce.
Běžecké pásy + Podložka zdarma >> Běžecké pásy + Podložka zdarma Akční nabídka běžeckých pásů. Pouze na PENZO.cz zdarma doprava + podložka pod pásy + cyklobatoh.
Vánoční dekorace 2019 >> Vánoční dekorace 2019 Tipy na vánoční dekorace 2019. Máme pro Vás spousty designových nápadů.

Květiny - inzerce zdarma, bazar, inzeráty Zahradní bazar nabízí inzeráty květin, umělých kytek, řezaných květin. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné květiny.,květiny, sazenice květin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace