Informace - přes 70 000 registrovaných
- přes 1 000 000 inzerátů
Rozšířené hledání >>
hledaní inzerátů
Vložit inzerátVložit inzerát

Sazenice, sazenice na prodej, inzerce sazenic

Inzerce sazenic v rubrice zahradní bazar. Vložte inzerát do inzerce zdarma, inzerujte sazenice.

Sponzorované odkazy
Stránka:... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17.../ 60

Výpis inzerátů

Agave Parryi - semena

Cena: 20 ,-Kč | 31. 07. 2018
Nabídka
Agave Parryi má svůj původ v severním Mexiku a jihovýchodních státech USA. Roste v nadmořské výšce až 2 700 m. V našich podmínkách je pěstována jako okrasná exotická rostlina. Je to jedno z nejhezčích agave, tvořící pevnou, mohutnou růžici, která je složená z hustě rostoucích stříbřitě šedých listů, jejichž okraje jsou porostlé ostny. Je mrazuvzdorné. Odolává mrazům až – 29 stupňů celsia.
Balení obsahuje 8 semen za 20 kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Agave Parryi - semena Detail inzerátu ...

Cibule prorůstaná Egyptská 20 cibul

Cena: 26 ,-Kč | 30. 07. 2018
Nabídka
Cibule prorůstaná Egyptská Allium Cepa var. Proliferum - je vytrvalá cibule, plně mrazuvzdorná, dorůstající 50 -120 cm v jednom až třech patrech.Na květním stvolu ve výšce okolo 40 cm vyrůstá shluk 2-10 cibulek. Pokud má rostlina dobré podmínky květní stvol prorůstá dále a může vytvořit až tři patra . Pokud cibuli necháváme na stejném stanovišti více let, vytváří cibule větší trsy. Svojí velmi vysokou mrazuvzdorností je předurčená pro pěstování i v horských oblastech.
Tato cibule je označována mnoha názvy mnohdy nesprávnými .Český název cibule prorůstaná, cibule poschoďová ,živorodá cibule , v zahraničí egyptská cibule, chybně sibiřská cibule, ošleich, zimní cibule atd.
Balení obsahuje 20 ks cibulek za 26 kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Cibule prorůstaná Egyptská 20 cibul Detail inzerátu ...

Prodam hřiby

Cena: 100 ,-Kč | 30. 06. 2018
Nabídka
Prodam čerstvě nasbirane hřiby,1kg-100kč.Misto odběru Ostravice...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Prodam hřiby Detail inzerátu ...

Chilli Orange Tiger - sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 28. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice chilli Orange tiger:
Chilli Orange tiger (Capsicum chinense) je jedna z nových odrůd chilli paprik s výbornými vlastnostmi vyšlechtěná Chrisem Fowlerem z „Růžového tygra“ (Pink Tiger). Barva paprik se dozráváním mění ze zářivě fialovo-černé na jasně oranžovou až oranžově-červenou. Lusky někdy tvarem připomínají indický chrám Taj Mahal a dosahují pálivosti 600 000 – 800 000 SHU. Orange Tiger se používá čerstvé do velmi pálivých pokrmů, sušené jako koření, nebo konzervované na marinády a jiné.  Chilli mají vysoké množství vitamínu C a dalších vitamínů a minerálů, které je činí vysoce výživnými. Balení obsahuje 1 sazenici za 35,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Orange Tiger - sazenice Detail inzerátu ...

Lekníny a vodní rostliny

Cena: 150 ,-Kč | 22. 06. 2018
Nabídka
Nabízím malé lekníny vhodné do minijezírek od hloubky 20 cm a plochy 1m2. Lekníny v barvě bílé, červené, oranžové, růžové a žluté. Přebytky z vlastního jezírka, mám 12 druhů od věhlasného pěstitele Dr. Hříbala. Ceny 150 – 200 Kč. Mohou být prostokořenné nebo zasazené v malých kontejnerech. Ty lze vysazovat celou sezonu. Nabízím nabízím i mini stulik Nuphar pumila do hloubky od 25cm za 200 Kč. Možný osobní odběr, ale mohu i poslat poštou. Při více kusech přidám vodní rostliny. Dohoda jistá....
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> Lekníny a vodní rostliny Detail inzerátu ...

Chilli Fatali yellow,sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 21. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice chilli Fatali Yellow:
Chilli Fatali yellow paprička má svůj původ ve střední a  jižní Africe. Má ovocnou citrusovou příchuť a svojí pálivostí 125 000 – 325 000 SHU patří k silně pálivým druhům. Pálivostí je nejlépe srovnatelná s odrůdou Habanero. Její využití je především do omáček, kterým dodává jedinečnou příchuť. Papričky jsou tenkostěnné a proto jsou též vhodné na sušení. Balení obsahuje 1 sazenici za 35,- Kč.
Semena - neoseeds


...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Fatali yellow,sazenice Detail inzerátu ...

Chilli Mr. Purple - sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 18. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice chilli Mr. Purple:
Chilli Mr Purple Hot Peppers (Capsicum annuum) je výnosná odrůda středně pálivých paprik pocházející pravděpodobně z Mexika. Nádherná barva plodů s vynikající chutí obzvláštní každý salát i omáčku. Rostlina má zelené stonky, světle zelené listy s fialovými pruhy a bílo-fialové květy – působí velmi dekorativně. Balení obsahuje 1 sazenici za 35,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Chilli Mr. Purple - sazenice Detail inzerátu ...

Iris trávový - sazenice

Cena: 20 ,-Kč | 14. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice Iris trávový:
Iris trávovitý nebo též Kosatec trávovitý (Iris Graminea) z čeledi kosatcovitých, pocházející z jižní a střední Evropy, je vytrvalá trsnatá bylina s krátkým oddenkem a úzkými čárkovitými listy, kvetoucí nádhernými, příjemně ovocně vonícími květy, z nichž se později vyvíjí plod, kterým je zde křídlatá tobolka.
Iris trávovitý je květem i listem okrasná rostlina vhodná zvláště k výsadbě do trvalkových záhonů a na skalky. Květy kosatce lze využít i k řezu do malých váz.
Ve volné přírodě rostoucí Iris trávovitý patří u nás ke kriticky ohroženým druhům. Balení obsahuje 1 kus sazenice za 20,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >> Iris trávový - sazenice Detail inzerátu ...

pret komerční

Cena: 20 000 ,-Kč | 13. 06. 2018
Nabídka
Dobrý den,
Hledáte půjčku? Nabízíme půjčky na úrokové sazby, které jsou velmi nízké
8%. Dáváme úvěry
pro všechny země
svět.Níže jsou typy úvěrů, které nabízíme.
* Osobní úvěr
* Obchodní úvěr
* zajištění úvěru
* nezajištěné úvěry
* obchodní úvěr
...
Přidat do výběru >> celá Česká republika Zvýhodnit >> pret komerční Detail inzerátu ...

Phoenix canariensis - nakl. semena

Cena: 20 ,-Kč | 05. 06. 2018
Nabídka
Phoenix canariensis (Datlovník kanárský) pocházející z Kanárských ostrovů je velice oblíbená, nenáročná, krásná, teplomilná palma vhodná do interiérů a zimních zahrad. Má velké zpeřené tmavě zelené listy uspořádané na vrcholu nevětveného kmene s pozůstatky řapíků. Balení obsahuje 2 naklíčená semena za 20 Kč.
Semena - neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Phoenix canariensis  - nakl. semena Detail inzerátu ...

Chilli Explosive Ember - sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 05. 06. 2018
Nabídka
Chilli Explosive Ember (Capsicum Annuum) pocházející z Mexika plodí velké množství mírně pálivých fialových a červených paprik, vhodných jak pro přímou konzumaci v salsách, polévkách, … tak i k sušení, kdy vytvoříte koření podobné kajenskému pepři, ale se sladší chutí. SHU se pohybuje okolo 30 000 – 50 000.Stonek a okraje listů jsou fialové stejně jako květy, což z ní dělá i neobyčejně dekorativní rostlinu.
Balení obsahuje sazenici 1 ks za 35 Kč.
Semena - neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Chilli Explosive Ember - sazenice Detail inzerátu ...

Chilli PUERTO RICAN - sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 05. 06. 2018
Nabídka
Chilli paprička PUERTO RICAN (Capsicum chinense) pocházející ze stejnojmenného ostrova v Karibském moři, je vysoce produktivní odrůda s jasně žlutými, šťavnatými plody připomínající tvar lucerny. Plody mají ovocnou chuť připomínající citrusy, hodí se k přípravě nejrůznějších omáček, nebo je lze i sušit. Pálivost je velmi vysoká, pohybuje se okolo 100 000 - 500 000 jednotek SHU.

Balení obsahuje sazenice 1 ks za 35 Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Chilli PUERTO RICAN - sazenice Detail inzerátu ...

Chilli Black Pearl - sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 05. 06. 2018
Nabídka
Chilli Black Pearl (Capsicum Annuum) původně pocházející z Ameriky je jednou z nejkrásnějších druhů chilli kvetoucí fialovými květy na tmavě zelených, později fialových až černých výhoncích. Z květů se pak vyvíjejí neméně okrasné kulovité lusky střední pálivosti, která se pohybuje okolo 20 000 - 30 000 SHU.
Jsou ideální pro přípravu omáček, polévek, gulášů a jiných pikantních pokrmů. Lze je používat v syrovém stavu, sušené, nebo nakládané.
Balení obsahuje sazenice 1 ks za 35 Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> Chilli Black Pearl - sazenice Detail inzerátu ...

sazenice Phoenix roebelenii

Cena: 15 ,-Kč | 05. 06. 2018
Nabídka
Datlovník - Phoenix roebelenii je krásná, teplomilná palma, nenáročná na pěstování, pocházející z Laosu, která je díky svému malému vzrůstu zvlášť vhodná jako interiérová rostlina. Kmen u mladých rostlin je pokryt vlákny, postupně se stává hladkým. Korunu tvoří až 2 m velké, tmavě zelené listy skládající se z úzkých, zpeřených lístků. Zbytky listových pochev se mění v trny. Palma díky své nenáročnosti i dekorativnosti působí elegantně v pokojích, chodbách i v reprezentativních prostorech.

Balení obsahuje sazenici první list velikost cca 10 cm za 15 Kč.
Semena – neoseeds
...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký Zvýhodnit >> sazenice Phoenix roebelenii Detail inzerátu ...

Chilli Aribibi Gusano. sazenice

Cena: 35 ,-Kč | 01. 06. 2018
Nabídka
Nabízíme k prodeji sazenice chilli Aribibi Gusano:
Chilli paprička ARIBIBI GUSANO (Capsicum Chinenses) pocházející z Bolívie má velké množství světlých pokroucených podlouhlých plodů. Papriky jsou svěží, šťavnaté s velmi vysokou pálivostí až 300 000 SHU. Je možné je například sušit a v mlýnku připravit světlé koření, dají se použít i do omáček nebo zavařovat s jinými méně pálivými paprikami. Rostlina se rozrůstá do šířky, při nedostatečné vzdálenosti ostatních rostlin (70 cm), tvoří souvislý porost. Balení obsahuje 1 sazenici za 35,- Kč.
Semena – neoseeds...
Přidat do výběru >> kraj: Olomoucký, okres: Prostějov Zvýhodnit >>  Chilli Aribibi Gusano. sazenice Detail inzerátu ...
... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17.../ 60
Tisk výběru Odeslat výběr
Od Komu Kopie Text
Odběr inzerce
Po vložení emailu Vám budeme posílat inzeráty ze zvolené kategorie inzerce.
Články
Jak vybrat běžecký pás? >> Jak vybrat běžecký pás? Je pro vás pravidelné chození do tělocvičny nepředstavitelné? Pořiďte si domů vlastního pomocníka, na kterém si každou volnou chvíli můžete protáhnout tělo a dobít energii.
Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. >> Chcete zhubnout? Pořiďte si eliptický trenažer. Několik tipů a rad při výběru eliptického trenažeru
Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? >> Jak vybrat vrtačka, která vydrží dlouho sloužit? Přečtěte si několik rad, které vám usnadní nákup nové vrtačky
Elektrocentrály AKCE >> Elektrocentrály AKCE Profi i hobby elektrocentrály, Heron, Woodster, Scheppach. Široký výběr, prodloužená záruka, servis, doprava zdarma, dárky.
Volné reklamní místo >> Volné reklamní místo Chcete u nás inzerovat? Nabízíme volné místo pro PR článek. Klikněte pro více informací.
Grily Weber v akci >> Grily Weber v akci Oblíbené grily značky Weber na dřevěné uhlí, plynové nebo elektrické. Široký výběr, Dárek zdarma, Doprava zdarma.
Nejprodávanější kompresory >> Nejprodávanější kompresory Kompresory Scheppach, Extol pro domácnosti i firmy. Malé bezolejové i velké olejové s pracovním tlakem 8 bar a více. Bohaté příslušenství ke kompresorům.
Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství >> Pily, brusky, bourací kladiva. Bohatá nabídka příslušenství Nářadí za akční ceny + dárek zdarma. Doprava nad 2900 Kč zdarma.
Štípačky na menší polena >> Štípačky na menší polena Horizontální štípačky na menší polena. Ke štípačům praktický Dárek a Doprava Zdarma. Vše skladem k odeslání.

Zahradní bazar nabízí inzeráty sazenic. Vložte inzerát do inzerce zdarma, prodejte, kupte levné sazenici.,sazenice, sazenice na prodej, sazenice okrasných dřevin


Inzerce zdarma, bazary:
Partneři inzerce zdarma: , Naši další partneři
RSS ,Inzerce a ochrana osobních údajů
TOPlist
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace